Dyskusja o wersji 1.98

Status
Zamknięty.

DeletedUser16512

Guest
@siorprajs co Ty nie powiesz,już zauważyłem;) dlaczego medale są teraz ukryte w inwentarzu,a nie np informacja o zadowoleniu? A skoro już chcecie chować kluczowe informacje, to ukryjcie też informacje o monetach, młotkach i diamentach,niech mam niczym nie zmacony ekran gry:)
 

DeletedUser7795

Guest
Przez ranking nie można wejść do perły gracza, który nie jest naszym znajomym...
Dobrze było to zawsze wezmą i spieprzą :mad:

Tak jakby małpa się za to zabierała i próbowała włożyć sześcian do okrągłego otworu...
 

DeletedUser16305

Guest
Nie wiem jak u Was ale mi na androidzie gra ciągle się wiesza. A najbardziej przy wpłacaniu PR ( na technologie lub do pereł)
 

DeletedUser13672

Guest
Nie wiem jak u Was ale mi na androidzie gra ciągle się wiesza. A najbardziej przy wpłacaniu PR ( na technologie lub do pereł)
Mi tak samo zgłosiłem do suportu i dostałem odpowiedz ze wiedza o tym i ma być aktualizacja na dniach
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nie wiem jak u Was ale mi na androidzie gra ciągle się wiesza. A najbardziej przy wpłacaniu PR ( na technologie lub do pereł)

Na androidzie jest dostępna aktualizacja naprawiająca problem wieszania się apki. Trzeba ją jednak ręcznie pobrać ze sklepu Google Play.

@darkkhnight jeśli masz androida, też możesz pobrać :)
Na iOS niestety jeszcze nie przeszła procesu walidacji, ale wkrótce powinna się i tam pojawić.
 

DeletedUser16965

Guest
Mam wrażenie ze ta grafika na androidzie staje się coraz bardziej dziecinna..A kolesia od pladrowania tak wypucowaliście, ze niedługo będzie mówić "dzień dobry, nie chce przeszkadzać, ale czy nie obrazisz się jak Cię ograbie"..
 

Fatherland

Książę
Grafika nowa beznadziejna jak dla mnie, mało czytelne to i za dużo pryska... Jaki koleś od pladrowania ? Do tego muli...
 

DeletedUser16965

Guest
ten zamaskowany ludzik nad budynkami u sasiadów po pokonaniu armii obronnej
 

DeletedUser7795

Guest
Czemu można szeptać jednocześnie tylko z dwoma graczami? Po włączeniu trzeciego szeptu znika pierwszy.

EDIT:
Szlag mnie trafia jak podczas zbiorów monet wyskakuje osiągnięcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysw

Wicehrabia
PO-RO-NIO-NY pomysł z tymi osiągnięciami, gdyby cokolwiek z tego było to jeszcze ok, ale tylko po to żeby się wyświetlało? Jakby kogoś to obchodziło co kto uzbierał i po co. Kto to w ogóle wymyślił?? No i po co????
 

DeletedUser14109

Guest
Mi (nie wiedzieć czemu ;)) podoba się nowa odsłona na apce, natomiast wkurzają mnie nieczytelne ilości pkt w rankingu (niektóre wyświetlają się normalnie, inne podzielone są na dwa wiersze i obcięte), to samo dotyczy się dłuższych nazw tematów w wiadomościach.
 

krzysw

Wicehrabia
Żeby nie było że na wszystko narzekam, to mi też podobają się nowe "zbiory" :)
Bardzo fajna i przydatna jest też opcja "uczciwy handel", tylko nie wiem dlaczego nie ma tego w normalnej wersji gry, choć to weszło na mobilne już dość dawno temu...
 

DeletedUser17732

Guest
Osiągnięcia to raczej ukłon w kierunku młodszego pokolenia graczy jako kolejny bajer w grze.
Szkoda bo jest to zupełnie zbyteczny dodatek, a brak np możliwości wrzucania większej ilości pr w perłę.
Klikanie po "10" na wysokim lvl nie jest zachęcające.:)
 

DeletedUser15017

Guest
Kiedy dodacie poszukiwanie skarbów do wersji mobilnej?
 

DeletedUser15836

Guest
A ja się spytam, czemu zaczął mi młotek migać, jak nie odkryłem nic nowego, a na dekoracjach miga...
 

DeletedUser17535

Guest
A czy można jakoś wrócić do starej wersji mobilnej? Obecne znaczki (choćby na targu) wydają się być mniej czytelne, wodotryski przy zbieraniu są mocno irytujące, a przede wszystkim denerwuje fakt, że po zaakceptowaniu oferty na targu cofa do początku listy. Przewijasz kilkadziesiąt ofert, znajdujesz dwie ciekawe obok siebie, to akceptując jedną wywala na początek i szukaj sobie od nowa drugą.
 

DeletedUser15836

Guest
Żeby nie było że na wszystko narzekam, to mi też podobają się nowe "zbiory" :)
Bardzo fajna i przydatna jest też opcja "uczciwy handel", tylko nie wiem dlaczego nie ma tego w normalnej wersji gry, choć to weszło na mobilne już dość dawno temu...
W normalnej ona czasem się sama włącza, ale to zależy ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Wurwicy mozna z wami dostac... Nie dosc, ze znikneliscie medale, to jeszcze to cofanie na poczatek targu po zaakceptowaniu oferty... nie napisze nic wiecej, bo brak mi nieobelzywych slow na te "dobre zmiany"...

Ilość medali można sprawdzić w Inwentarzu. :)

A komu konkretnie przeszkadzalo sprawdzanie tego na glownym ekranie?! Jaki baran zdecydowal o tym, zeby medale zastapic kretynskim "120%"?! Zadam nazwisk!!!

Poniewaz jestescie tak pazerni na kase to moze da sie te medale i ten targ przywrocic do normalnosci placac diaxami? Tylko powiedzcie, jak ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17535

Guest
Targ w tej chwili w wersji mobilnej jest praktycznie nie do użytku. Cofanie na początek powoduje, że traci się ochotę na kupowanie na targu czegokolwiek... i granie też.
 

DeletedUser8110

Guest
Kiedy dodacie poszukiwanie skarbów do wersji mobilnej?
Być może w przyszłości. Jednak nie ma na razie konkretnych planów. :)

A czy można jakoś wrócić do starej wersji mobilnej? Obecne znaczki (choćby na targu) wydają się być mniej czytelne, wodotryski przy zbieraniu są mocno irytujące, a przede wszystkim denerwuje fakt, że po zaakceptowaniu oferty na targu cofa do początku listy. Przewijasz kilkadziesiąt ofert, znajdujesz dwie ciekawe obok siebie, to akceptując jedną wywala na początek i szukaj sobie od nowa drugą.
Jakie dokładnie "znaczki" przeszkadzają?

A komu konkretnie przeszkadzalo sprawdzanie tego na glownym ekranie?! Jaki baran zdecydowal o tym, zeby medale zastapic kretynskim "120%"?!
W interfejsie zostały informacje najważniejsze, zmieniające się często. :) Medale mają zdecydowanie mniej zastosowań w grze niż monety czy zaopatrzenie, więc zostały przeniesione do pozostałych surowców. Dzięki temu mogliśmy też "wcisnąć" do wersji mobilnej przycisk pozwalający przejść do rankingu, o który prosili Gracze. :)

Wersja 1.99 jest już w grze, więc ten temat zamykam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry