Dyskusja o wersji 1.98

Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
@siorprajs, a czemu? Chodzi o stopniowanie ich, czy o co? Mogą być dwa systemy obok siebie, dające te same osiągnięcie na dwóch platformach?
Już teraz mamy Graczy niezadowolonych z tego, że pojawia im się powiadomienie o nowym osiągnięciu, wątpię że byliby szczęśliwi jakby to powiadomienie pojawiało się podwójnie. :p Dodatkowo utrzymywanie dwóch podobnych systemów na dwóch rożnych platformach oznacza więcej pracy a osiągnięcia miały być jedynie niezbyt pracochłonnym dodatkiem. :)

@siorprajs czy będą kiedykolwiek wprowadzone jakiekolwiek nagrody za osiągnięcia ?
Na ten moment nie planujemy dodania nagród za osiągnięcia.
 

DeletedUser15836

Guest
@siorprajs, skoro już są tu i tu, to należałoby zunifikować, skoro w g play gry już się pojawiły. Można zrobić, np. if (android) show_in_game_achievement = 0; i wtedy pojawia się tylko jedno ;)
A skoro miały być niepracochłonne, to lepiej było błędy pierw popoprawiać, a jest jeszcze ich trochę Po poprawieniu już nie trzeba by przy tych poprawkach nic robić :p
 

bartekmod

Książę
Feedback przekazujemy zawsze, nie tylko jeśli napiszę gdzieś wyraźnie "dzięki, przekażemy tę opinię dalej". :)

ok to fajnie, czy w takim razie jest jakiś konkretny powód, że te osiągnięcia w dość słabej formie są trzymane, do tego właśnie czytam że nie planuje się dodać najmniejszej nagrody za osiągnięcia? wiadomo supportowi cokolwiek na ten temat czy twórcy zachowali tą wiedzę dla siebie... znaczy teraz jedno osiągnięcie jest nawet wytłumaczalne :p ktoś się skusi na urbanizacje i kupi diamenty by poodblokowywać rozszerzenia :p
 

DeletedUser15836

Guest
Co prawda ten fragment ogłoszania o tym nie wspomina, ale tak, zostało to dodane, aby uniknąć możliwości, kiedy ktoś próbowałby nadużywać zestawu np. wymieniając Gongi stojące w środku zestawu. :)
I jeszcze jedna rzecz z tym związana - a co jeśli chcę przenieść cały zestaw? Muszę aż do zbiorów czekać specjalnie na remont miasta? Czy np. piszę na support proszę o przeniesienie bez zerowania licznika czasu? ;) Nie można by wprowadzić jakiegoś "chwytaka", który podniesie wszystkie 5 budynków?
 

DeletedUser14806

Guest
ok to fajnie, czy w takim razie jest jakiś konkretny powód, że te osiągnięcia w dość słabej formie są trzymane, do tego właśnie czytam że nie planuje się dodać najmniejszej nagrody za osiągnięcia? wiadomo supportowi cokolwiek na ten temat czy twórcy zachowali tą wiedzę dla siebie... znaczy teraz jedno osiągnięcie jest nawet wytłumaczalne :p ktoś się skusi na urbanizacje i kupi diamenty by poodblokowywać rozszerzenia :p

Myślisz że ktoś by kupował teren za diamenty dla tego śmiesznego znaczka ? Jeśli tak to chyba nadchodzi czas żeby szukac innej gry bo pokemony sa dobre dla dzieci.
 

bartekmod

Książę
Myślisz że ktoś by kupował teren za diamenty dla tego śmiesznego znaczka ? Jeśli tak to chyba nadchodzi czas żeby szukac innej gry bo pokemony sa dobre dla dzieci.
jeżeli moja ironia była zbyt słabo widoczna, to przepraszam :)

ja wszystkie diamentowe rozszerzenia kupuję od razu jak się pojawiają (akurat za diamenty studniowe) żeby mieć więcej miejsca w mieście a znaczek nie ma tu nic do tego :D po prostu staram się znaleźć korzyść dla Inno z tych osiągnięć... no ale nie dostrzegam
 

DeletedUser8110

Guest
I jeszcze jedna rzecz z tym związana - a co jeśli chcę przenieść cały zestaw? Muszę aż do zbiorów czekać specjalnie na remont miasta? Czy np. piszę na support proszę o przeniesienie bez zerowania licznika czasu? ;) Nie można by wprowadzić jakiegoś "chwytaka", który podniesie wszystkie 5 budynków?
Niestety, niezależnie od tego czy budynki są przenoszone przez Gracza czy członka supportu, licznik produkcji jest resetowany. I tak, najlepiej poczekać do zbioru z przenosinami zestawu.
 

DeletedUser15836

Guest
Myślisz że ktoś by kupował teren za diamenty dla tego śmiesznego znaczka ? Jeśli tak to chyba nadchodzi czas żeby szukac innej gry bo pokemony sa dobre dla dzieci.
Jeśli to ma być cios do PokeGO - sam gram i sprawia mi to frajdę, zwłaszcza ze znajomymi. Dwa, dużo osób starszych gra ;)

Niestety, niezależnie od tego czy budynki są przenoszone przez Gracza czy członka supportu, licznik produkcji jest resetowany. I tak, najlepiej poczekać do zbioru z przenosinami zestawu.
@siorprajs, wniosek o funkcję, która umożliwi albo przenoszenie całego zestawu albo np. zapamięta poszczególny gong i tylko mu będzie bonusy naliczało ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Sorry ale nie każdy kto rejestrował swoje konto na tej grze chciał grac w pokemony i nic niemam do tej gry ale jednak wole starą strategie w którą chciałem pograć kiedy sie rejestrowałem , a nie pokeGO...to tak jak by ci w pokemonach wprowadzili nagle perły architektury i kazali rozwijać zebys mogł tam coś zrobic dalej , to jest totalnie bez sensu zmieniac w trakcie gry zasady i reguły. W dodatku uszczęsliwiaja na siłe kosztem płynnosci gry. I pytaja potem czy wam sie to podoba... no kur szczyt sadyzmu! z usmiechem na twarzy sioprajs...jeszcze w dodatku te smieszne osiągnięcia sa tak zrobione ze jak sie osiagnie jakiś tam poziom to nie pokazuje ile i czego sie tam dokonało tylko pisze ze poziom maxymalny serio? Jasne kur ze poziom maxymalny osiągnie tu w krótkim czasie z 80% graczy i co? maja to wystawiać na widok i pokazywac ze dokonali tam czegoś ale ile dokładnie to niewiadomo bo juz licznik sie skonczył...wiec po co to wszsytko było? Można było ten czas poświęcic na poprawe kodu gry a nie takie pierdoły!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Chodziło mi tylko o to, byś graczy pokego nie obrażał ;) a teren za diamenty (darmowe) i tak i tak opłaca się kupować...
 

DeletedUser7795

Guest
Tak mi przed chwilą gra zamuliła, że musiałem wejść na tablecie. Nic nie mogłem zrobić, bo się k@$#a zacięło.
Eventy, eventy robią zamiast poprawić grywalność :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
jeszcze w dodatku te smieszne osiągnięcia sa tak zrobione ze jak sie osiagnie jakiś tam poziom to nie pokazuje ile i czego sie tam dokonało tylko pisze ze poziom maxymalny serio? Jasne kur ze poziom maxymalny osiągnie tu w krótkim czasie z 80% graczy i co? maja to wystawiać na widok i pokazywac ze dokonali tam czegoś ale ile dokładnie to niewiadomo bo juz licznik sie skonczył...
Faktycznie dodanie konkretnej informacji o osiągniętym celu przy maksymalnym poziomie osiągnięcia byłoby przyjemnym dodatkiem. Przekażę pomysł dalej, dzięki! :)
 

DeletedUser7795

Guest
Skoro nagród za osiągnięcia nie będzie to powinniście je całkiem usunąć z gry. Nie obchodzi mnie ile monet ktoś zebrał przez czas swojej gry czy ile rozszerzeń wykupił. Kompletnie zbędna informacja.
 

DeletedUser17201

Guest
Pół biedy, że zbędna - jak ktoś chce, to niech sobie to ma. Skandalem jest to, że tych idiotycznych powiadomień nie można wyłączyć. Nie mam zamiaru z osiągnieć korzystać, nie będę ich nigdzie zaznaczać i teoretycznie mogłabym to zignorować, jakby nie kretyńskie okienko, które wyskakuje, bo cholera, jasna akurat w połowie zbioru monet okazało się, że wskoczył nowy "level" tego badziewia.
Ciśnienie mam w normie, nie muszę go sobie podnosić w grze, w którą gram z założenia dla rozrywki i relaksu.
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs przekaż tam na górę, że nam osiągnięcia nie są potrzebne do szczęścia. Mnie tam wystarczy zimne piwko.
 

DeletedUser12228

Guest
Szukam i nie mogę znaleźć nic to spytam tutaj. Po ostatniej aktualizacji została ograniczona ilość szeptów do 2, czy to stała zmiana czy jakiś błąd?
 

DeletedUser17721

Guest
bardziej tej kiedyś fajnej gry nie można było spieprzyc. nie wszyscy gracze mają wypasione komórki z 5-6 calowym wyświetlaczem. Do tego na pokładzie 3 lub 4 Gg ramu. Ja gram , na 4 calowym iPhone 5 i po ostatniej aktualizacji zupełnie nie nadaje się do gry. wczytywanie trwa wieczność i muli przez te cholerne animacje których nie mozna wylaczyc. A taka taka fajna gra kiedyś była. Trzeba poszukać innej gry. pozdrawiam nieudolnych twórców gry.
 

DeletedUser8110

Guest
Szukam i nie mogę znaleźć nic to spytam tutaj. Po ostatniej aktualizacji została ograniczona ilość szeptów do 2, czy to stała zmiana czy jakiś błąd?
Jest to błąd, który został już zgłoszony do naprawy.

bardziej tej kiedyś fajnej gry nie można było spieprzyc. nie wszyscy gracze mają wypasione komórki z 5-6 calowym wyświetlaczem. Do tego na pokładzie 3 lub 4 Gg ramu. Ja gram , na 4 calowym iPhone 5 i po ostatniej aktualizacji zupełnie nie nadaje się do gry. wczytywanie trwa wieczność i muli przez te cholerne animacje których nie mozna wylaczyc. A taka taka fajna gra kiedyś była. Trzeba poszukać innej gry. pozdrawiam nieudolnych twórców gry.
Gra powinna działać o wiele lepiej po pobraniu wersji 1.98.2, która jest już dostępna w Sklepie Google Play i powinna pojawić się w ciągu najbliższych dni również w AppStore. Przepraszamy za kłopoty.
 

DeletedUser11629

Guest
Gdzie jest ikona medali w apce?

To bardzo cudownie, ze z listy perel mozna juz wejsc bezposrednio do perly, ale jednak info o medalach jest dla graczy bardziej istotne - czy wy zawsze naprawiajac cos musicie zepsuc trzy inne rzeczy po drodze...? Jak Boga kocham, po co mi info, ze mam 120% zadowolenia, widze to po rozesmianej mordzie, ja chce wiedzieć ile mam medali dostepne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Akurat liczba medali jest istotna, ale moim zdaniem wejście do pereł bezpośrednio też jest równie istotne
 
Status
Zamknięty.
Do góry