Dyskusja o wersji 1.98

Status
Zamknięty.

bartekmod

Książę
przy każdej okazji widziałem narzekania Graczy na osiągnięcia, na to że są, na to że nic nie dają, na to że zamulają grę, na to że niepotrzebnie dodawane są nowe... czy ten feedback trafia do twórców, bo z uporem maniaka dodają kolejne osiągnięcia? wiedzą o tym, że ten element jest niepotrzebny?
 

HuanMing

Książę
Z uporem maniaka czekam na nową wersję, która wprowadzi ważne i wyczekiwane zmiany i wszystko wskazuje na to, że jeszcze sobie poczekam.
Ale są nowe osiągnięcia, mój czas spędzony w Foe od razu stał się bardzi wartościowy! Dziękuję serdecznie osobom planującym poprawki i zmiany za posiadanie jedynych słusznych priorytetów, bez was ta gra nie byłaby taka sama.
 

DeletedUser9824

Guest
Dużo zmian, ale żadna "wyczekiwana" lub "spora" kiedy w końcu będzie tryb edycji? Czy ktoś z może mi to powiedzieć? Bo ciągle tylko czytam "pracujemy nad tym" To chce wiedzieć czy pracujecie czy macie to gdzieś.
 

DeletedUser16965

Guest
Teraz uwaga cały support bo podpowiem wam taką innowacje, ktora moze zrewolucjonizować całą grę..
Jesli wprowadzać jakąś nowinke to testujcie ją na becie troszkę dłużej, słuchajcie (wiem że to trudne) opini graczy z bety, a jesli są jakieś bledy, których nie potraficie naprawić to pracujecie nad ich rozwiązaniem, a nie przenosicie nam błędnie działająca grę do naszego świata!!

Ile trwają beta testy nowości wprowadzanych do gry? Takich jak np nowa epoka, eventy, tawerna, wyprawy, IV etap wypraw?
 

DeletedUser8110

Guest
Dużo zmian, ale żadna "wyczekiwana" lub "spora" kiedy w końcu będzie tryb edycji? Czy ktoś z może mi to powiedzieć? Bo ciągle tylko czytam "pracujemy nad tym" To chce wiedzieć czy pracujecie czy macie to gdzieś.
Nie pracujemy obecnie nad dodaniem trybu edycji i jeśli gdzieś przeczytałeś inaczej, to była to błędna informacja.

Teraz uwaga cały support bo podpowiem wam taką innowacje, ktora moze zrewolucjonizować całą grę..
Jesli wprowadzać jakąś nowinke to testujcie ją na becie troszkę dłużej, słuchajcie (wiem że to trudne) opini graczy z bety, a jesli są jakieś bledy, których nie potraficie naprawić to pracujecie nad ich rozwiązaniem, a nie przenosicie nam błędnie działająca grę do naszego świata!!

Ile trwają beta testy nowości wprowadzanych do gry? Takich jak np nowa epoka, eventy, tawerna, wyprawy, IV etap wypraw?
Większość nowości testujemy kilka tygodni. Nie zawsze jednak wszelkiego rodzaju błędy udaje się stwierdzić juz na becie lub je od razu naprawić. Staramy się jednak nie pozwalać na pojawianie się poważnych błędów na poszczególnych wersjach językowych. No ale cóż - Forge of Empires nigdy nie było i nie będzie idealne, ze względu na to, iż w tego typu ciagle rozwijającym się projekcie, nie da się wyeliminować wszystkich błędów.

Proszę jednak o komentowanie zmian i nowości wprowadzanych wraz z wersją 1.98, bo to ona jest tematem tej dyskusji. :)
 

DeletedUser12524

Guest
Witam
Brawo kolejne super oczekiwane osiągnięcia będę miał czym się chwalić ale nadal nie ma poprawionego okna do wkładania PR do pereł nadal tracę czas na klikaniu "+"' paczka itd...
Kolejna rzecz która jest zgłoszona juz dawno to zadnia powtarzalne po zakończeniu drzewka techno po co potwierdzać coś co świadomie pomijam w zadaniach skoro świadomie pomijam tysięczny raz to chyba wiadomo ze nie chcę potwierdzać czy na pewno :)
 

DeletedUser7795

Guest
  • Czasami przy otwieraniu skrzyni w evencie wiosennym ilość Lampionów nie była uaktualniana, co mogło wprowadzić w błąd niektórych Graczy. Zostało to naprawione i wyświetlany stan Lampionów powinien zawsze być aktualny.

Otwieranie skrzyni przez kliknięcie w puste miejsce to też jest błąd ale support tego nie przyjmuje do wiadomości.

Poza tym, kolejne nikomu niepotrzebne osiągnięcia...
 

DeletedUser675

Guest
W międzyczasie, nasz zespół pracuje nad Oceaniczną Przyszłością oraz niewielkim nowym eventem.
Aha. Czyli wasz zespół nie ma w planach poprawy kilkudziesięciu irytujących błędów zgłaszanych od 2 lat temu do teraz. Eventy i nowe ikonki osiągnięć. Fajnie.
 

DeletedUser13672

Guest
czy różnica za postawione budynki zostanie dodana do pkt w rankingu ?
 

bartekmod

Książę
była odpowiedź siorprajs w tym temacie, ale na moje proste pytanie czy przekazują feedback o osiągnięciach za trudno jest odpowiedzieć
 

DeletedUser8110

Guest
czy różnica za postawione budynki zostanie dodana do pkt w rankingu ?
Punkty zostaną dodane lub odjęte, zależnie od budynków. Ale ogólnie tak - brakujące punkty rankingowe zostaną dodane. :)

była odpowiedź siorprajs w tym temacie, ale na moje proste pytanie czy przekazują feedback o osiągnięciach za trudno jest odpowiedzieć
Feedback przekazujemy zawsze, nie tylko jeśli napiszę gdzieś wyraźnie "dzięki, przekażemy tę opinię dalej". :)
 

DeletedUser15836

Guest
To temu C tak świruje... A ja myślałem, że serwery padły... :D

I o jaki tryb edycji chodzi?

Na plus:
  • W oknie Perły Architektury, dostępnym z Ratusza, zamiast odwiedzać Gracza będziecie mogli otworzyć bezpośrednio daną Perłę.

Co do osiągnięć - z ciekawości, czemu nie kontynuujecie ich na Google Play Gry?

  • Zaopatrzenie produkowane przez budynek Rozlewnia cydru zostało nieco zmienione. Dla niektórych epok produkcja została nieznacznie zwiększona, dla innych nieco zmniejszona.
W przemyśle urosło o 3 szt./h! :O

+ @siorprajs:
  • Dodaliśmy pewne efekty wizualne, a także informację dźwiękową gdy ulega zmianie premia za przyleganie dla budynków z zestawu "Ogród japoński".

Czy pod tym kryje się resetowanie czasu produkcji w przypadku, gdy chcę poprzestawiać ogród? Bo z ciekawości chciałem ten efekt zobaczyć. Swoją drogą, fajnie, jakby w ogrodzie się ludzie pojawiali...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Wszystkie światy zostały już zaktualizowane do nowej wersji. :)
 

DeletedUser3372

Guest
tymi osiagnieciami to jest strzal w stope po co gracza cos takiego nikt nie zwraca uwagi na to zwlaszcza ze te osiagniecia nie wymagaja wysilku i gracz niema z tego nic wedlug mnie to jest taka przykrywka zeby oddalic te rzeczy co faktycznie powinno sie zrobic macie wopisie ze to gra strategiczno - ekonomiczna chcialbym sie dowiedziec gdzie ta strategia bo jak nazwac to co sie dzieje gra jest na takim poziomie ze gracze tylko buduja perly i robia wyprawy poprawcie grywalnosc bo jak narazie to kiepsko sie dzieje i jak tylko pojawi innego to hurtem gracze beda odchodzili i zostana tylko ci co szkoda im zostawic konta bo daleko sie juz rozwineli ja juz wiem ze gracze odchodza bo spotykam ich na innych grach ale wy trzymacie sie tego ze duzo graczy macie jakby graczowi bylowolno tylko na jednym serwerze gracto iloscgraczy by spadla o jedna trzecia i to spokojnie
pozdrawiam robert
 

DeletedUser15836

Guest
Kolego, nie zrozum mnie źle, ale masz tu zapas kropek i przecinków: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ..........................................

Tego się czytać nie da...
 

DeletedUser8110

Guest
Co do osiągnięć - z ciekawości, czemu nie kontynuujecie ich na Google Play Gry?
Tak się jakoś złożyło, że ktoś stwierdził, iż warto dodać takie bardziej widoczne osiągnięcia w samej grze. :)

Czy pod tym kryje się resetowanie czasu produkcji w przypadku, gdy chcę poprzestawiać ogród? Bo z ciekawości chciałem ten efekt zobaczyć. Swoją drogą, fajnie, jakby w ogrodzie się ludzie pojawiali...
Co prawda ten fragment ogłoszania o tym nie wspomina, ale tak, zostało to dodane, aby uniknąć możliwości, kiedy ktoś próbowałby nadużywać zestawu np. wymieniając Gongi stojące w środku zestawu. :)
 

DeletedUser15836

Guest
@siorprajs, a nie można by ich połączyć? Fajne rozwiązanie, skoro już chcecie się tym bawić ;)

Szkoda tylko, że wywołania bonusu nie zobaczę wobec tego :D
I jeszcze chyba jedna zmiana - zakładki czatu są ciut bardziej rozdzielone
 

DeletedUser15836

Guest
@siorprajs, a czemu? Chodzi o stopniowanie ich, czy o co? Mogą być dwa systemy obok siebie, dające te same osiągnięcie na dwóch platformach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry