Dyskusja o wersji 1.95

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Wiedząc o tym gdybym ja był właścicielem gry i chciał oszukać ustawiłbym czasowe wartości zmienne w programie pozwalające osiągać momentami wysokie kumulacje.
Nie stosujemy takich praktyk ani też nigdy do tej pory nie stosowaliśmy. Podane wartości procentowe są zawsze zgodne z prawdą.
 

DeletedUser12715

Guest
A ja tym razem już nie będę krytykował ani odnosił się do wypowiedzi przedmówców (choćby dlatego, że nie chciało mi się już czytać o tej porze wszystkich tych pięciu stron ;)).
Mam po prostu postulat czy pomysł czy ewentualnie prośbę (zasadniczo nie do team'u, ale jak zechce to przekaże komu trzeba), z którą się już noszę od dawna, ale nie starałem się zgłaszać bo liczyłem na to, że któraś tam z kolei aktualizacja to jakoś rozwiąże.
Otóż chodzi mi o Tawernę.
Wszyscy wiemy gdzie ona się na display'u gry znajduje. Czyli na peryferiach, a w zasadzie daleko poza miastem... nad górskim potokiem (może to na Gubałówce jest, a może pod krzyżem na Giewoncie :D). W każdym razie daleko poza standardowym obszarem wyświetlania (nawet po przejściu w widok pełnoekranowy).
I o co chodzi.
Podejrzewam, że wielu tak jak ja (bo widzę to po obserwacji paska znajomych) najzwyczajniej nie pamięta nawet o tym, że ona istnieje i przez to nawet przez kilka dni na tę swoją Tawernę czy Karczmę nie zerkną. A ona tym czasem zapełnia się gośćmi, których żadna siła z niej nie wyciągnie na czym cierpią inni, potencjalni biesiadnicy.
I stąd postulat, aby wprowadzić do gry jakąś (najpewniej graficzną) formę powiadomienia o zajęciu wszystkich krzeseł w tawernie. Uważam, że to znacznie by ułatwiło zarządzanie nią bo zaraz po otrzymaniu takiego komunikatu (mógłby się zacząć jarzyć jakiś mały, graficzny element na displayu tak jak to się dzieje w przypadku nowej wiadomości czy pojawieniu się czegoś w magazynie) zwolniłbym te wszystkie zajęte krzesełka. A tak jak to teraz jest to przynajmniej dla mnie ziszczają się słowa przysłowia "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" :(
 

Fatherland

Książę
O mobilce od razu pomyśleli bo takowe coś się powiadamia... Ale kto by się tam przejmował wersja na pc... A pamiętacie o porcie w Arktyce? Że go macie ? Mój rekord to trzy dni dokowania z towarem... Zauważyłem dopiero jak ta świnka skarbonka zajumala mi ekran na czarno. Więc osiągnięcia mają swoje plusy...
 

DeletedUser11123

Guest
Akurat ze port sie nie awanturuje to mi pasuje. Czasami tygodnie cale statek gnije przy kei i gdyby w tym czasie caly czas mial ksiezyc, to bym szalu dostal
 

DeletedUser11629

Guest
Akurat ze port sie nie awanturuje to mi pasuje. Czasami tygodnie cale statek gnije przy kei i gdyby w tym czasie caly czas mial ksiezyc, to bym szalu dostal
A co to tak bezrobocie we wiosce uprawiasz? Koszty zus-u Cie przerastaja? :)

Ta tawerna to powinna byc posrodku miasta, kto do knajpy do lasu chodzi... Albo chociaz nad morzem, jesli juz nazwa ma zobowiazywac. A tak to ni przypial, ni wypial.
 

DeletedUser11123

Guest
A co to tak bezrobocie we wiosce uprawiasz? Koszty zus-u Cie przerastaja? :)

No koszty rejsów i koszty wyrobienia "raczejniewliczającegosiedomistrzostw" IV poziomu to trochę za dużo, jak na moje skromne możliwości.
Pewien zapas prometu zrobiłem, to teraz powydaje na te nagrody nie z tej ziemi.
 

DeletedUser16965

Guest
tak sobie dzis rano wstałem i pomyslałem co by mi się przydało na aplikacji mobilnej, z której czasem korzystam a, która jak wiadomo kiedyś calkowicie wyprze PC, czy jest to poszukiwacz skarbów, czy może mapa GvG, a może możliwość sprawdzenia zasiegu i ruchu jednostek na mapie, nie mowiac juz o ulatwieniu wrzucania paczek w perly.. okazuje sie, ze to nie to, ze poraz kolejny gdy zmnów musialem pobrac koleje 80 MG aktualizacji, Inno zrobilo milowy krok w przód, przechodząc moje majskrytrze marzenia

upload_2017-3-2_21-26-24.png

po prostu cudowne strzalki, macie u mnie ***** gwiazdek, na to wszyscy czkalismy i wreszcie czujemy sie spelnieni

a jeszcze nie śmiało zapytam o jeden nie istotny szczegol


upload_2017-3-2_21-24-56.png
kiedy w koncu bedzie mozna zobaczyc ile do perel wrzucają osoby z dluzszymi nickami ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Załączniki

  • upload_2017-3-2_21-25-48.png
    upload_2017-3-2_21-25-48.png
    262,5 KB · Wyświetlenia: 6

DeletedUser11629

Guest
tak sobie dzis rano wstałem i pomyslałem co by mi się przydało na aplikacji mobilnej, z której czasem korzystam a, która jak wiadomo kiedyś calkowicie wyprze PC, czy jest to poszukiwacz skarbów, czy może mapa GvG, a może możliwość sprawdzenia zasiegu i ruchu jednostek na mapie, nie mowiac juz o ulatwieniu wrzucania paczek w perly.. okazuje sie, ze to nie to, ze poraz kolejny gdy zmnów musialem pobrac koleje 80 MG aktualizacji, Inno zrobilo milowy krok w przód, przechodząc moje majskrytrze marzenia

View attachment 2734

po prostu cudowne strzalki, macie u mnie ***** gwiazdek, na to wszyscy czkalismy i wreszcie czujemy sie spelnieni

a jeszcze nie śmiało zapytam o jeden nie istotny szczegol


View attachment 2732
kiedy w koncu bedzie mozna zobaczyc ile do perel wrzucają osoby z dluzszymi nickami ???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na to ostatnie tez czekam jak swinia na deszcz...

I jeszcze czekam, kiedy bede mogla sobie ta cudowna schowajka (5 and still counting...) schowac kryjowke lotrow. I nie, odpowiedz "napisz do supportu, to ja schowamy" nie jest #$@*^#$#@ odpowiedzia!!! bo nie moge do was napisac z poziomu apki!!
 

DeletedUser8110

Guest
I stąd postulat, aby wprowadzić do gry jakąś (najpewniej graficzną) formę powiadomienia o zajęciu wszystkich krzeseł w tawernie. Uważam, że to znacznie by ułatwiło zarządzanie nią bo zaraz po otrzymaniu takiego komunikatu (mógłby się zacząć jarzyć jakiś mały, graficzny element na displayu tak jak to się dzieje w przypadku nowej wiadomości czy pojawieniu się czegoś w magazynie) zwolniłbym te wszystkie zajęte krzesełka. A tak jak to teraz jest to przynajmniej dla mnie ziszczają się słowa przysłowia "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" :(
Tego typu pomysł został już zgłoszony do twórców gry. :)

kiedy w koncu bedzie mozna zobaczyc ile do perel wrzucają osoby z dluzszymi nickami ?
Jak tylko błąd ten zostanie naprawiony.

I jeszcze czekam, kiedy bede mogla sobie ta cudowna schowajka (5 and still counting...) schowac kryjowke lotrow. I nie, odpowiedz "napisz do supportu, to ja schowamy" nie jest #$@*^#$#@ odpowiedzia!!! bo nie moge do was napisac z poziomu apki!!
Ależ oczywiście, że możesz! A przynajmniej jest taka opcja dostępna w ustawieniach i nic mi o tym nie wiadomo, żeby nie działała. :) Ale jeśli nie działa to napisz mi na PW jaki jest dokładnie problem z logowaniem do Supportu (podając z jakiego urządzenia korzystasz) oraz jaki budynek i na którym świecie chcesz schować. :)

Proszę również o powrót do tematu dyskusji, którym jest wersja 1.95 i rozmowy na temat nowinek i poprawek, które wprowadza. :)
 

DeletedUser11629

Guest
@siorprajs
Ale o tym, ze chowajka nie dziala na kryjowki, to wiesz, tak? Bo chyba cudow nie wymagam, chcac, zeby dzialal element wprowadzony do gry pol roku temu...

A co do PW odnosnie niemoznosci kontaktu z supportem - juz mi sie nie chce. Pisalam Ci PW odnosnie tego rok temu, pisalam o tym do supportu... Znowu dostane odpowiedz, ze to "lokalny problem", wiec coz... mam ciekawsze rzeczy do roboty.

A w temacie - znowu raporty mi sie z perel nie pojawiaja po aktualce.
 

DeletedUser16965

Guest
kubagra81 napisał:
kiedy w koncu bedzie mozna zobaczyc ile do perel wrzucają osoby z dluzszymi nickami ?

Jak tylko błąd ten zostanie naprawiony

doing-nothing.jpg
w takim razie mam złe peczucia
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz nawet nie wiem czy ktoś kończył poziom perły. Okienko wyskakuje dopiero po wejściu i wyjściu np. z badań czy mapy. Czasami nie wchodzę na mapę i orientuję się dopiero jak wchodzę w paczki PR.
O, mam więcej PR - pewnie ktoś skończył poziom perły.

Jaki jest cel tego, że okienko zakończenia poziomu perły nie pojawia się od razu po zalogowaniu ?
Kto był aż tak yntelygętny?
 
Teraz nawet nie wiem czy ktoś kończył poziom perły. Okienko wyskakuje dopiero po wejściu i wyjściu np. z badań czy mapy. Czasami nie wchodzę na mapę i orientuję się dopiero jak wchodzę w paczki PR.
O, mam więcej PR - pewnie ktoś skończył poziom perły.

Jaki jest cel tego, że okienko zakończenia poziomu perły nie pojawia się od razu po zalogowaniu ?
Kto był aż tak yntelygętny?

Z tego co wiem to ten problem istnieje od kilku ładnych miesięcy.
 

DeletedUser8110

Guest
Teraz nawet nie wiem czy ktoś kończył poziom perły. Okienko wyskakuje dopiero po wejściu i wyjściu np. z badań czy mapy. Czasami nie wchodzę na mapę i orientuję się dopiero jak wchodzę w paczki PR.
O, mam więcej PR - pewnie ktoś skończył poziom perły.

Jaki jest cel tego, że okienko zakończenia poziomu perły nie pojawia się od razu po zalogowaniu ?
Kto był aż tak yntelygętny?
Jest w planach ustawienie tych okienek w taki sposób, aby pojawiały się wszystkie i nie dało się ich przegapić. :)
 

DeletedUser16965

Guest
@siorprajs ostatnio pisałaś, że to przez event..a jaka jest teraz wymówka na nie zmienienie sąsiedztwa? Które miało zmieniać sie co 2 tyg..;<
 

DeletedUser8110

Guest
Raczej staramy się nie ingerować w daty łączenia sąsiedztw (raczej je omijamy niż przesuwamy), ale weźmiemy to na przyszłość pod uwagę. :)
 

DeletedUser12715

Guest
Nooo... akurat mi to brak zmiany sąsiedztwa nie za bardzo przeszkadza. I tak na dobrą sprawę to nie bardzo rozumiem po co komu ciągłe takie zmiany. No chyba, że ktoś robi jedną epokę w mniej niż dwa tygodnie i już mu ci sami sąsiedzi nie wystarczają do łomotania i rabowania :haha: W pewnym sensie to może też być problem pewien dla tych co nie walczą tylko intensywnie wspierają sąsiadów w celu zdobywania planów do pereł. Jak już i tak nic ponad to co już mają nie mogą na nich zdobyć. Akurat ja tak mam prawie na wszystkich światach na których gram, ale wolę mieć takich sąsiadów niż takich z wyższych epok po to żeby mnie regularnie jechali ;)

A co do tych "raportów" z zakończenia budowy jakiejś wspieranej perły to gram wyłącznie na PC i z tym jest nagminny problem i to chyba już od bardzo dawna. One w zasadzie pojawiają się kiedy same chcą i wcale nie koniecznie zaraz po wejściu do gry czy nawet po przeładowaniu strony - to akurat sporadycznie. tak jak już o tym koleżeństwo pisało wyskoczą przy okazji jakiejś czynności dokonywanej na displayu gry, ale całkowicie przypadkowej i w zasadzie każda wchodzi w grę (poza może zbieraniem plonów). Ja to i tak co jakiś czas sprawdzam, regularnie sprawdzam historię i listę wspieranych przeze mnie pereł choćby po to żeby nie przegapić okazji i nie dać się wycyckać (o ile nie jest to perła na której mam umowę na wymianę RP). Ale przynajmniej w momencie wchodzenia do gry po kilku czy kilkunastu godzinach nieobecności to takie komunikaty by się przydały od ręki. I jak kolega Chodzonce Zuo #116 najczęściej orientuję się jak mi się ikonka magazynu jarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry