Dyskusja o wersji 1.95

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16965

Guest
cytat z wersji 1.95
"Po zaprezentowaniu zmian w wyprawach przejrzeliśmy ponownie dane i zdaliśmy sobie sprawę, że nowe dekoracje (Twarz starożytnych i Wrota Boga Słońca) były zdecydowanie zbyt potężne, więc ograniczyliśmy ich statystyki, tak aby były po prostu dobre."

jakoś obniżanie statystyk, przychodzi wam błyskawicznie, a o zmiany na lepsze czasem trzeba się dopraszać tygodniami i miesiącami. w przypadku wypraw i nagród, mam nadzieję, że zmiany na lepsze też się jeszcze pojawią;)
 

bartekmod

Książę
Przegląd bonusów zastąpił zakładkę Towary w Ratuszu. Dostępne towary w dalszym ciągu możecie sprawdzić w inwentarzu.

i pomyśleć, że od początku mojej gry zawsze sprawdzałem Towary w Ratuszu, ani razu przez inwentarz :( ciężko będzie zmienić blisko 4 letnie przyzwyczajenie :(

czy wprowadzenie tego przeglądu spowoduje, że znikną te same informacje z paska po prawej?
 

DeletedUser17485

Guest
Osobiście nie rozumiem, po co bonus monitorować, skoro on cały czas się zmienia. W zadowoleniu było zadowolenie, po kliknięciu ikony armii wyświetlało bonus do ataku i obrony, w armii obronnej wyświetlało też bonus do obrony i ataku. Z pereł do produkcji to łatwo policzyć (ale później to i tak nie ma znaczenia bo narzędzi i monet jest na kontach graczy w milionach lub nawet lepiej). Chętnie oczywiście sprawdzę jak to działa, chociaż ja skłaniam się bardziej do tego aby gracz jednak trochę musiał coś pokombinować, pomyśleć, policzyć itd. Jak samo wszystko się będzie liczyło i robiło, to stanie się nudne.
@siorprajs czy Twoim zdaniem dodanie informacji w wyprawy o tym jakie towary zostały konkretnie wylosowane po otwarciu skrzyni lub reliktu, to dobry pomysł? Oczywiście wrzuciłem go w dział pomysły ale chyba jakoś utonął wśród innych pomysłów.
Promet który jest dodany do wypraw jako towar negocjacyjny, ale nie jest produkowany przez cokolwiek innego - powinien być otrzymywany również z pereł produkujących towary? Bo wydaje mi się to delikatnie nieuczciwe względem graczy z niższych epok (chociaż sam jestem w jesieni średniowiecza).
Może wyjść z tego taki sam klops jak dodanie planów pereł do menu budowy. Perły to perły (budowa za pomocą planów, które zbiera się skrzętnie w inwentarz i tam powinny pozostać). Raz wybudowane stoją i tyle. Nie wiem jak inni, ale ja zaglądam do pereł i ich planów przez inwentarz (czytelniej jest dla mnie).
 

DeletedUser17393

Guest
Jak dla mnie aktualizacja fajna. Pokazywanie jakie bonusy dają wszystkie perełki jak najbardziej na +.
No, ale tak jak wspomniał przedmówca lepiej byłoby dodać nową zakładkę w Ratuszu a nie ją zamieniać ;).
Pozdrawiam
 

DeletedUser8110

Guest
jakoś obniżanie statystyk, przychodzi wam błyskawicznie, a o zmiany na lepsze czasem trzeba się dopraszać tygodniami i miesiącami. w przypadku wypraw i nagród, mam nadzieję, że zmiany na lepsze też się jeszcze pojawią;)
To akurat drobna zmiana, prosta do szybkiego wprowadzenia. Większe zmiany wymagają czasu. :)

czy wprowadzenie tego przeglądu spowoduje, że znikną te same informacje z paska po prawej?
Na ten moment wciąż tam są. :)

Osobiście nie rozumiem, po co bonus monitorować, skoro on cały czas się zmienia.
No właśnie dlatego, że się on może ciągle zmieniać. Będzie to również spore ułatwienie dla Graczy korzystających z aplikacji mobilnej, gdzie nie ma obecnie przeglądu bonusów przez co nie można stwierdzić na przykład ile zostało bonusowych zbiorów z budynków. Gracze już od jakiegoś czasu upominali się o dodanie tego typu możliwości. :)

@siorprajs czy Twoim zdaniem dodanie informacji w wyprawy o tym jakie towary zostały konkretnie wylosowane po otwarciu skrzyni lub reliktu, to dobry pomysł?
Taki pomysł został już zgłoszony, tak samo informacja jakie konkretnie jednostki otrzymano w nagrodę. :)
 

Fatherland

Książę
Super znowu zmiany statystyk.. Teraz jak skasowalem dekoracje wartościowe bo przy twarzy nowej z wypraw okazały się słabe.. Teraz jak przebudowywuje miasto... W *** ze wsadzcie te balansowanie i poprawianie statystyk na.serwerach gdzie się.płaci.za.grę...

Siorprajs czekam.w supporcie na przywrocenie u.mnie legendarnej Ciastkarni która dziwnym sposobem zniknęła po tym.jak schowalem ją po evencie chwytakiem który daliście w.nagrodę... Długo.się czeka na poprawkę błędu w inwentarzu od ludzi Tobie podlegających?

>>> Na pewno tę sprawę w Supporcie wyjaśnimy. :) - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14757

Guest
Osobiście uważam, że sumaryczny przegląd bonusów powinien być widoczny w profilu dla wszystkich. Ze szczególnym naciskiem na bonus obronny miasta. Po co sąsiedzi mają się trudzić, wchodzić do miasta i liczyć...
 

DeletedUser16965

Guest
czy w tej wersji zostanie poprawiony, bardzo uciążliwy problem z przyjmowaniem znajomych ?? na tą chwile wciąż pojawiają się na pierwszym miejscu a po kliknieciu akceptuj spadają na ostanie..
 

Fatherland

Książę
Ciesz się że się Tobie pojawiają w ogóle. ja muszę za każdym zaproszeniem relog gry robić bo jedyne co mi się wyświetla to plus 1 w zakładce ale żadnego awatara na.pasku nie mam.. Dopiero.relog.a potem już fajnie bo tylko ten problem co opisales.został i.jeszcze jedno kliknięcie i.już mam.znajomego w.pasku.
 

DeletedUser16965

Guest
ale za to wykryto błędy w statystykach twarzy starożytnych i Wrotach Boga Słońca.. wiec widać że ciężko pracują tam na górze;)
 

DeletedUser12245

Guest
cytat z wersji 1.95
"Po zaprezentowaniu zmian w wyprawach przejrzeliśmy ponownie dane i zdaliśmy sobie sprawę, że nowe dekoracje (Twarz starożytnych i Wrota Boga Słońca) były zdecydowanie zbyt potężne, więc ograniczyliśmy ich statystyki, tak aby były po prostu dobre."

Czytaj: celowo wprowadziliśmy bardzo atrakcyjne dekoracje w wyprawach, poczekaliśmy aż gracze zachęceni statystykami pozbędą się innych dekoracji, teraz udajemy zaskoczenie i obniżamy statystyki dekoracji z wypraw o połowę tak, żeby stały się bezsensowne i czekamy aż gracze kupią za diamenty dekoracje odpowiadające tym z wypraw.
 

DeletedUser16965

Guest
632656.jpg


video game adverts that state "not actual game footage" czyli reklamy(zapowiedzi) gier nie są faktycznie tym co znajduje się w grze..

myślę, że już czas wpisać to hasło na głównej stronie Inno..
 

slimjim2

Baronet
cytat z wersji 1.95
"Po zaprezentowaniu zmian w wyprawach przejrzeliśmy ponownie dane i zdaliśmy sobie sprawę, że nowe dekoracje (Twarz starożytnych i Wrota Boga Słońca) były zdecydowanie zbyt potężne, więc ograniczyliśmy ich statystyki, tak aby były po prostu dobre."

jakoś obniżanie statystyk, przychodzi wam błyskawicznie, a o zmiany na lepsze czasem trzeba się dopraszać tygodniami i miesiącami. w przypadku wypraw i nagród, mam nadzieję, że zmiany na lepsze też się jeszcze pojawią;)

Bonusy z tych dekoracji rzeczywiście były "ciut" przesadzone, zwłaszcza, że teoretycznie można by je zdobywać co wyprawę, ale... Szkoda, że taka zmiana nie została dokonana przed wprowadzeniem tych budynków do ogólnej rozgrywki, po analizie danych z bety np. Inaczej gracze jak najbardziej mogą mieć odczucia takie jak @kubagra81
 

DeletedUser8110

Guest
czy w tej wersji zostanie poprawiony, bardzo uciążliwy problem z przyjmowaniem znajomych ?? na tą chwile wciąż pojawiają się na pierwszym miejscu a po kliknieciu akceptuj spadają na ostanie..
Niestety - nie.

Czytaj: celowo wprowadziliśmy bardzo atrakcyjne dekoracje w wyprawach, poczekaliśmy aż gracze zachęceni statystykami pozbędą się innych dekoracji, teraz udajemy zaskoczenie i obniżamy statystyki dekoracji z wypraw o połowę tak, żeby stały się bezsensowne i czekamy aż gracze kupią za diamenty dekoracje odpowiadające tym z wypraw.
Tego typu teorie spiskowe są ciekawe, ale nieprawdziwe. Oczywiście, zmiana statystyk dekoracji jest na niekorzyść Graczy, jednak faktycznie były one wcześniej za mocne. Pozostaje nam przeprosić, iż nie poprawiono tego od razu - postaramy się uniknąć tego typu błędów w przyszłości.
 

DeletedUser

Guest
Co aktualizację to przepraszacie. Ale po fakcie. I jak to "niestety nie"?
 

DeletedUser8110

Guest
Bardziej chodzi o to, że inne błędy mają większy priorytet. Ale i na ten przyjdzie kolej. :)
 

DeletedUser11629

Guest
Bardziej chodzi o to, że inne błędy mają większy priorytet. Ale i na ten przyjdzie kolej. :)
No jak to? To nie mialo byc wlasnie tak, ze zaproszenia od innych osob beda na poczatku paska...?

>>> Tak, ale chodzi o znajomych "spadających" na koniec paska po zaakceptowaniu zaproszenia, co faktycznie może irytować. - siorprajs

Oczywiscie, ze to irytuje. Tym niemniej to nie blad, tylko wlasciwosc. Blad to ma Fatherland (ja tez go mam).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Na becie chodzą słuchy ze słupów naszych maja zbalansować...szczegołów nieznam ale podobno bedzie to widoczny balans.
 
Zrobiłeś kilka błędów w swojej wypowiedzi. Mianowicie: tych - tyh, cótownyh - cótofnyh, zolnieszuf - rzolnieszuf. Grammar nazi na straży!

Żeby nie było, że niezwiązane z tematem. Dlaczego programiści dopiero po wypuszczeniu budynków na normalne serwery zauważają, że dany budynek lub grupa budynków ma zbyt dobre statystki i wtedy następuje zmiana? Przecież to jest nielogiczne w tym momencie posiadać betę. Szybkie porównanie do WG. Na becie kosmicznie dobry 4 poziom, z super nagrodami. Wypuszczenie na wszystkiego serwery i jak grom z jasnego nieba, 4 poziom okazuje się trudny tak jak był zapowiadany, natomiast nagrody wręcz przeciwnie, zamiast super to liche. W tym wypadku programiści zdali sobie z tego sprawę przed wypuszczenie na wszystkie serwy. Dlaczego więc nie stało się tak w przypadku statystyk dekoracji (tak wiem, pytam ponownie o to samo)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry