Dyskusja o wersji 1.68

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Kierowniku powiedz prawde ze gra sie konczy i tyle ,a nie te ciagłe farmazony ze coś bedzie...mniej cywilna odwage i powiedz ludzią jak sprawy sie maja i nie zbywaj odpowiedziami bo naprawde cierpliwosc sie konczy. Jak można obiecywać ze gra bedzie chodzic lepiej skoro sami jak twierdzisz niewiecie czy cos w tej sprawie sie dzieje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Gdybym powiedział, że gra się kończy (a starasz się mnie usilnie zmusić do powiedzenia czegoś w tym stylu, żeby pasowało do Twej teorii :p), to bym bezczelnie skłamał :).
Mamy więcej aktywnych graczy niż kiedykolwiek wcześniej, a próbujesz wmawiać komuś, że "gra się kończy"... Proszę, nie prawmy bzdur :).
 

DeletedUser6586

Guest
Niestety, ale takowej daty podać ze swojej strony nie jesteśmy w stanie.
Wszystkie problemy będą usuwane w miarę możliwości i zgodnie z priorytetem ustalonym przez kierownictwo projektu.
Dzięki za odpowiedź, to mnie Pan uspokoił ...NOT:p
Rozumiem, że support, ani też nikt inny o takich rzeczach może nie wiedzieć. Poza ludźmi prowadzącymi projekt FoE oczywiście. Może jednak byłaby jakaś mozliwość, by się o takich rzeczach można było dowiedzieć w jakiś sposób? Może się mylę, ale chyba w pewnym sensie Bryfft jesteś takim pośrednikiem między nami graczami, a ludźmi z Inno. Jeśli ktoś mógłby się dowiedzieć czegoś więcej, to tylko Ty. Tak mi sie wydaje.
Ciekawe jaki ważniejszy priorytet może mieć kierownictwo projektu, niż umożliwienie jak największej liczbie graczy korzystanie z ich dzieła.

rotszild- gdyby nawet Bryfft posiadł taką informację, raczej nie wolno by mu było jej ujawnić.
 

DeletedUser13591

Guest
Gdzie teoretycznie ma być filtr wydarzeń? Bo w moim ratuszu go nie ma ??
 

DeletedUser14757

Guest
Trzeba go włączyć w lewym górnym rogu w historii wydarzeń, w rozwijalnym menu.
 

DeletedUser11629

Guest
Mamy więcej aktywnych graczy niż kiedykolwiek wcześniej, a próbujesz wmawiać komuś, że "gra się kończy"... Proszę, nie prawmy bzdur :).

Pycha poprzedza upadek. Najpierw trza wlezc na gorke, zeby sie z niej stoczyc... I tak dalej. Tak samo pewnie gadali bankowcy przed slynnym kryzysem z poprzedniej dekady - mamy wiecej klientow niz kiedykolwiek, jaki tam kryzys! A jak wszystko pierdyklo to huk slyszano az na Maraie.
 

DeletedUser14685

Guest
Witam :)
Czytajac poprawione bledy w tej aktualizacji zobaczylem:
"Wskazówka czołgu stealth była nieprawidłowa, jeśli w armii przeciwnika znajdowało się działo kinetyczne."
Ucieszylem sie, poniewaz codziennie niestety spotykam sie z tym bledem :( Jednak szkoda, ze tylko zostal naprawiony blad z czolgiem stealth, a np. z jednostkami z umiejetnoscia "lot" niestety nie zostal :(
Blad polega na tym, ze jezeli dzialo kinetyczne przemieni sie w lotra, to wlasnie to dzialo kinetyczne w swoim pierwszym ruchu nie ma umiejetnosci "Potężny strzał" :)

Co do roznic w plynnosci gry pomiedzy ta aktualizacja, a poprzednia to wczoraj myslalem, ze gra w najnowszej wersji chodzi wolniej, ale jednak dzisiaj moge smialo stwierdzic, ze nie odczulem zmian pomiedzy tymi aktualizacjami. Wydaje mi sie, ze wczoraj po prostu mialem problemy z internetem :)
 

DeletedUser8764

Guest
Nie załatwia to sprawy absolutnie testowaliśmy to w gildii:( A do czego fizycznie tutaj służy ignoruj to piernik wie:)
Dziwne, jak zignorowałem gracza który mnie wkurzał durnymi tekstami, a był on z gildii to:
1. Nie widziałem co pisze na czacie.
2. nie mógł do mnie pisać nowych wiadomości i nie mógł puścić nowej zbiorczej w gildii ze mną
3. przestanie do ciebie pisać jak opuścisz z nim konwersacje :p
 

DeletedUser3220

Guest
Dziwne, jak zignorowałem gracza który mnie wkurzał durnymi tekstami, a był on z gildii to:
1. Nie widziałem co pisze na czacie.
2. nie mógł do mnie pisać nowych wiadomości i nie mógł puścić nowej zbiorczej w gildii ze mną
3. przestanie do ciebie pisać jak opuścisz z nim konwersacje :p
To napisze nową konwersację? :)
 

DeletedUser14806

Guest
Gdybym powiedział, że gra się kończy (a starasz się mnie usilnie zmusić do powiedzenia czegoś w tym stylu, żeby pasowało do Twej teorii :p), to bym bezczelnie skłamał :).
Mamy więcej aktywnych graczy niż kiedykolwiek wcześniej, a próbujesz wmawiać komuś, że "gra się kończy"... Proszę, nie prawmy bzdur :).

Bzdura to by byla jak bysmy slepo wierzyli w te wasze smieszne zapewnienia.

Pycha poprzedza upadek. Najpierw trza wlezc na gorke, zeby sie z niej stoczyc... I tak dalej. Tak samo pewnie gadali bankowcy przed slynnym kryzysem z poprzedniej dekady - mamy wiecej klientow niz kiedykolwiek, jaki tam kryzys! A jak wszystko pierdyklo to huk slyszano az na Maraie.

Bardzo trafne porównanie , tak wałsnie wyglada nasze foe zapewnienia , obiecanki , evenciki , nowe budynki w żelazie czy gdzies tam;P a gra chodzi tak jak by sie zaraz miała przewrócic , Ciekawe co kierownik Bryff napisze gracza jak okaze sie ze gra sie posypała?...przepraszam?..to moja wina? nic z tych rzeczy poporostu poleci na nowy stołek i oleje temat tak samo jak jego koledzy kierownice ze szczebli wyZej
 
Status
Zamknięty.
Do góry