Dyskusja o wersji 1.68

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Oczywiście, tylko, że część graczy dołącza do gry z polecenia. A w tym momencie trudno polecać tą grę ze względu na szybkość działania. A szkoda, bo jest ciekawa i warto w nią pograć w wolnej chwili.
Jest zbyt duża konkurencja na rynku, żeby zniechęcać graczy rzeczą, z którą programiści powinni sobie dosyć łatwo poradzić.

Moja siostra cioteczna, która nie lubi gier przeglądarkowych jakoś przekonała się do FoE ale po jakichś 2 - 3 miesiącach przestała grać właśnie z powodu mulenia FoE. Ja gram w FoE na przeglądarce K-Meleon i jak dotąd jestem zadowolony. Wiadomo, że wczytywanie walki i map trochę trwa ale na K-Meleonie jest wyjątkowo dobrze. Czasami zapiepsza jak błyskawica :)
 

DeletedUser8507

Guest
co do nowego wygladu tych budynków to powiem jedno:FoE zmienia to co dobre na paskudne... 2 lata temu było lepiej...
 

Mikekun

Książę
siemanko

Gra ma swoje wady jak i zalety. Niestety od momentu wprowadzenia gvg aby bardziej gra była na czasie, momentami ona bardzo wolno pracuje, w szczególności jeśli ma inne elementy do wczytywania. Nie rozumiem dlaczego jednak u mnie z grą jest w miarę płynie, a posługuje się od nie pamiętanych czasów przeglądarką Google Chrome, przed nią była tylko przeglądarka Mozile. Co się dzieje że gra ma takie dni że nie chce się wczytać, tego nie potrafię wyjaśnić. Obecna aktualizacja oprócz filtrowania w historii wydarzeń, nie ma w sobie jakiś superanckich informacji. Filtr do historii wydarzeń był od dawna wyczekiwany bez niego trudno o dalsze ulepszenia historii. Tak jak pisałem wcześniej martwi mnie te podświetlanie portretów jednostek, liczę na to że będzie to dobra zamiana a nie glicz.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser7795

Guest
@Mikekun filtr w historii wydarzeń jak najbardziej przydatny.
Ja natomiast wyczekiwałem tego małego magicznego przycisku w centrum wiadomości, dzięki któremu będziemy mogli opuścić rozmowę z głównego okna wiadomości.
 

DeletedUser14757

Guest
Na screenie tego nie widać, więc pytam: Czy w historii będzie checkbox po zaznaczeniu którego będą się pokazywały tylko wpisy z możliwą interakcją?
 

DeletedUser14685

Guest
Fajny pomysl z filtrem historii wydarzen, z siatka planowania miasta oraz z szybszym opuszczaniem konwersacji :) Reszta jest mi obojetna, byle nie zamulila gry
Ciesze sie rowniez, ze poprawiono duzo bledow :)
 

DeletedUser14004

Guest
Gdy widzisz, że naprawili błędy, znaczy to, że aktualizacja przyniesie jeszcze więcej błędów.
To chyba od dzisiaj moje motto.
Tak, dałem jako podpis :p
 

DeletedUser14004

Guest
Jeżeli nie dostrzegasz większości błędów, to znaczy, że błędów jest tak dużo, że się do nich przyzwyczaiłeś.
A tak na poważnie mnie ostatnio wkurza jeden błąd, a konkretnie, taki, przez który po zbudowaniu budynku moja myszka się buguje i nie ruszam już strzałką, tylko budynkiem(nie wiem jak to inaczej opisać).
 

DeletedUser15806

Guest
Jest, dla nowych Graczy, a tych także musimy pozyskiwać. Wszystkim rządzą prawa rynku.

Ale jak ktoś, kto nie grał jeszcze ma się przekonać do gry z powodu ładnych budynków? Przecież ich jeszcze nie widział... bo nie grał... I na serio ktoś podejmuje takie decyzje: zagram w to, bo budynki ładne?

Rozumiem, że estetyka gry też jest ważna, i co jakiś czas warto coś odświeżyć, choćby po to, żeby pokazać, że twórcy coś robią. Ale tyle jest problemów i pomysłów od graczy zgłaszanych, że powinni od nich właśnie zacząć (nie dostrzegłam zgłoszeń o za brzydkich budynkach...).
 

DeletedUser8764

Guest
Hyymm o filtrze wiadomości pomyślałem ostatnio jak klikałem wsparcie an G .. nieszczęsny algorytm doboru sąsiedztwa wrzucił mnie do graczy z kilku epok wyżej, nawet mam Jutro w sąsiedztwie, a ja wczesna kolonia :p
Wiec mam połowę historii na czerwono :D i odechciewa mi się szukać przycisku "wsparcie" ;)a tu zachodzę na foruma i widzę coś niebywałego dosłownie "mówisz i masz" ;) od jutra filtr ;)

Choć jak znam życie jutro mnie wywali z tego sąsiedztwa :p
 

DeletedUser13635

Guest
Wszedzie zmianya nie widze zmian zadnych i popraw z GVG,lagi sa okropne cofaja sie jednostki,po wybraniu na jednej epoce wojska przechodzac na inna i zmieniajac armie wskakuje armia z poprzedniej epoki z tym nic nie robicie ?Bawicie sie minimalnymi naprawami a z GVG nic nie robicie :)szkoda
 

DeletedUser

Guest
wszytko super - bylem na beta i zekrnąłem na to
powiem tak - jest pewne utrudnienie:
mamy hist wyd. i teraz w lewym gornym rogu klikamy 3 kreseczki, tam pokazujemy wlaczenie filtra i segregujemy
NIESTETY po przeladownaiu gry filtr nalezy wlaczyc na nowo

UWAŻAM że filtr powinien byc widoczny odrazu bez dodatkowego obowiazkowego jego włączania / wyswietlania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
Jest, dla nowych Graczy, a tych także musimy pozyskiwać. Wszystkim rządzą prawa rynku.

no dokładnie. nowi gracze w GvG nie grają a kilka domków na krzyż komputera nie zamuli. Nim się pokapują, że w opakowaniu mercedesa wciskają im trabanta, to "parę" diamentów już zostanie zakupionych. Genialne!
 

DeletedUser9102

Guest
Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.68. :)
Witam
Kolejne bajerki dodawane do gry, ulepszenia :) tylko na co to komu potrzebne ? ( kilka lat spedzilem z ta gierka musze przyznac ze swietna byla )
Mialem ostatnio dosc dluga przerwe w grze ... FoE hmm kiedys mogłem grac calymi dniami i bawic sie mapami GvG. Cirgard napewno pamieta ;). Jednak obecnie co wejde na gre jest chyba coraz gorzej !!! Po co ulepszenia grafiki miast czy jakies, nowe filtry wydarzen , itp. Dzis wszedlem 1 raz od trzech tygodni, ale wole isc dalej na pauze w grze nisz denerwowac sie oraz patrzec na te zacinki , lagi , funkcje makro , Az plakac sie chce ze tak swietna gra zeszla na psy ... ZAMIAST ulepszec bzdury wescie sie za predkosc gry oraz za przywrocenie dawnej sprawnosci i piekna GvG. GvG to moim zdaniem piekno FoE.
 

DeletedUser14757

Guest
Wydaje mi się czy w historii oraz liście wspieranych pereł podświetlają się wiersze po najechaniu na nie myszką?
 

Auksacer

Wicehrabia
wszytko super - bylem na beta i zekrnąłem na to
powiem tak - jest pewne utrudnienie:
mamy hist wyd. i teraz w lewym gornym rogu klikamy 3 kreseczki, tam pokazujemy wlaczenie filtra i segregujemy
NIESTETY po przeladownaiu gry filtr nalezy wlaczyc na nowo

UWAŻAM że filtr powinien byc widoczny odrazu bez dodatkowego obowiazkowego jego włączania / wyswietlania

Zabawne. Na becie jeszcze dziś to sprawdzałem i po każdym zalogowaniu filtr automatycznie był widoczny w Historii Wydarzeń, bez jakiegokolwiek klikania, nawet teraz sprawdzałem i jest tak samo, a wchodzę na oficjalną wersję i co... nie jest automatycznie pokazywany, trzeba go sobie włączyć:D Ciekawe czy to błąd czy celowy zabieg, ale najbardziej zastanawiające jest to czemu na becie jest inaczej niż na oficjalnej wersji;) Myślałem, że po to jest beta, żeby testować na niej i na oficjalnej wersji wgrać ostatnią przetestowaną wersję z bety... no cóż, niejednokrotnie to jeszcze napiszę - za logiką InnoGames nikt nie nadąży;)
Może to i lepiej, że nie jest filtr automatycznie widoczny po zalogowaniu, a może tak nie powinno być... w każdym bądź razie uważam, że jeśli IG zrobiło to celowo, to powinno najpierw tą poprawkę wprowadzić na serwer beta, a nie wprowadzać poprawki jeszcze do oficjalnej wersji, bo potem może dojść do jakiś nieprzewidzianych błędów, które nie mogły zostać wyłapane na becie.
 
Ostatnia edycja:

Auksacer

Wicehrabia
Jednak popełniłem błąd w poprzednim poście. Opcja włączenia/wyłączenia filtra jest zapamiętywana, nawet po wyczyszczeniu ciasteczek. Na becie po prostu włączyłem filtr i za każdym razem po zalogowaniu był on widoczny. Jeśli filtru się nie włączy to po każdym zalogowaniu nie będzie widoczny. Bardzo dobrze zostało to zrobione i zwracam honor InnoGames, a jednocześnie przepraszam za zamieszanie w ostatnim poście:)
 

DeletedUser4614

Guest
wyszukiwanie po nicku nie działa? :>

opcja w dzienniku zdarzeń tzw. SZUKAJ GRACZA dziala tylko na serwerze A B i E ... i to dość sprawnie znajduje od razu po kliknieciu bez żadnego zamulenia aż w szoku jestem ,,, nawet klawisz Enter działa... nawet częściowo wpisane niki....

a mozna było to rozłożyć na 3 update'y heh, taki żarcik..


naprawcie C D F G i bedzie gitara :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry