Dyskusja o wersji 1.68

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4614

Guest
sprawdzilem jeszcze raz ... mi na E działa... ciastka wyczyszczone... :) to nie wiem , dziwna sprawa, jeden patch, a różnie działa
 

DeletedUser7795

Guest
* Wyszukiwanie po nazwie działa mi tylko na Brisgardzie. Mało tego: jest błąd. Jeśli chcemy wyszukać następnego gracza to trzeba jeszcze raz kliknąć w rubrykę, bo inaczej wciskając W, A, S lub D będziecie jeździć po mieście. Trzeba wprowadzić poruszanie się po mieście TYLKO za pomocą strzałek.

Od wejścia wersji 1.68 cztery razy wywaliło mnie z czatu. Po prostu cudownie :mad:

Niech ekipa Inno dwa razy sprawdza KAŻDĄ wersję zanim puści ją w obieg.
Każda nowa wersja przynosi jak dotąd nowe błędy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
* Wyszukiwanie po nazwie działa mi tylko na Brisgardzie. Mało tego: jest błąd. Jeśli chcemy wyszukać następnego gracza to trzeba jeszcze raz kliknąć w rubrykę, bo inaczej wciskając W, A, S lub D będziecie jeździć po mieście. Trzeba wprowadzić poruszanie się po mieście TYLKO za pomocą strzałek.

Od wejścia wersji 1.68 cztery razy wywaliło mnie z czatu. Po prostu cudownie :mad:

Niech ekipa Inno dwa razy sprawdza KAŻDĄ wersję zanim puści ją w obieg.
Każda nowa wersja przynosi jak dotąd nowe błędy.
Każdą wersję sprawdzamy przed wprowadzeniem jej na serwery. :) Dzięki za zwrócenie uwagi na problemy z wyszukiwaniem, przyjrzymy się temu!
 

DeletedUser14806

Guest
Bryff ty tu zdaje sie jestes główny rządziciel , powiedz uczciwie czy ty wogole przekazujesz informacje wyżej ze ta gra chodzi tragicznie? a jesli tak to czy ci wyżej na tronie zamierzaja poprawić to czy bedą nam dalej wciskac te żałosne aktualizacje z mega innowacjami , Jak byś zapomniał to gra dalej codziennie oferuje "Błąd wewnetrzny" oraz "Bład synchronizacji" pozatym dalej gvg sie zacina a do tego ładowanie gry przebiega czesto w trybie jakiejś młodszej siostry bety , Kiedy to zostanie naprawione i czy wogole? gracze oczekują konkretów a nie obietnic i lizaków w postaci eventów i ynnowacji Bądz facetem i powiedz uczciwie jak sie sprawy maja bo poprostu to jest ponizej wszelkiej krytyki ze trzeba tak długo czekac na poprawe płynnosci gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14352

Guest
img

Ciekawe czy nagrody dostane takie jak pokazuje
dodatkowo czat pada nadal o godzinach '01
na mniejszych ekranach ciagle nie widac polowy bonusow jednostek z wysokich epok z chora iloscia ich (typu czempion z ej)
walenie na omacku jednostki ktore sa w nastepnej turze bo tekst zaslania je
czyli tylko zmiana wygladu budynkow z niskich epok? tyle na patch czekania i nic ciekawego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
yff ty tu zdaje sie jestes główny rządziciel , powiedz uczciwie czy ty wogole przekazujesz informacje wyrzej ze ta gra chodzi tragicznie?
Moja kierowniczka nie zajmuje się FoE jako takim (więc "nie" jeżeli chodzi o "wyżej"), ale feedback jest przekazywany zespołowi tworzącemu grę :).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jakoś zawiodłam się na tej wersji, miała być tak piękna... A tu więcej błędów niż korzyści, już koledzy tu wymieniają (koleżanki też) co aż w oczy kłuje. Chociaż mogę sobie postawić gołą babę w mieście zamiast lepszego drzewka na walentynki, no bo przecież w nieskończoność ulepszać nie będziecie, ale do budynków z brązu się cofnęliście sic :?

Chyba trzeba po prostu utrzymywać konto, już odpuścić sobie gvg i poczekać pół roku, jak nadal nic to sajonara. Wyszło mi ze 3 razy dziennie muszę się zalogować. Tak dbacie o mój czas! Dzięki ci Foe.

Idę uszykuje się do wyjścia z domu. (proszę się nie śmiać ja wychodzę parę razy dziennie mimo wielu skarg na ten temat;))

Moja kierowniczka
Jak słyszę słowo kierowniczka to mi się panowie z pod sklepu przypominają, :D
Ile te inno ma kierowników tak po za tym? Ja myślałam ze ty Bryfft prowadzisz projekt?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Czyli sprawa jest jasna , foe ma milion kierowników i dwa miliony zastępców nic dziwnego ze przy takiej biurokracji wciąz niema poprawy jakości gry , taki głuchy telefon na zasadzie gracze sie skarzą do obsługi obsługa podaje komuś a ktoś tam ma milion innych spraw i poda albo i nie poda dalej i informacja o tym ze gra forge of empires to techniczny kaleka przepada w tym systemie Kierowników i Kierowniczek gsu Pozatym bryff zamiast poprawiac błedy na forum moze wraz z kierownikami zajeli byscie sie wreszczcie praca nad tym co wazne czyli dlugo oczekiwana aktualizacja poprawiajaca plynnosc tej gry oczywiscie kazdy na miare stołka ktory zajmuje , w rozne gry grałem i gram ale z takim problemem jak tu to pierwszy raz sie spotykam , jeszcze sie beszczelne inno chwali ze zrobiło potezny skok na kase graczy , wszyscy gracze co wydali w to kase powinni złozyc pozew zbiorowy dlatego ze zostali oszukani i dostali wadliwy projekt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14352

Guest
A i nadal co wejscie u kogos z miasta wywalala blad wewnetrzny.naprawde takich wrednych bledow nie naprawiacie?
 

DeletedUser8110

Guest
A i nadal co wejscie u kogos z miasta wywalala blad wewnetrzny.naprawde takich wrednych bledow nie naprawiacie?
Napisz proszę zgłoszenie do Supportu. Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc z błędami, o których istnieniu nie wiemy. ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Napisz proszę zgłoszenie do Supportu. Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc z błędami, o których istnieniu nie wiemy. ;)
O błędach wewnętrznych pisałam już do was z 3 razy, odpowiedź :
"Witaj Natalia16191,

Wciąż chodzi o ten sam błąd, który zgłaszała Pani już jakiś czas temu?

Pozdrawiam
Anna
FoE Team"

Więc proszę nie pisz ze nie wiecie, bo zacznę wypisywać każdy błąd w osobnej wiadomości i to co aktualizacja będę powielać zgłoszenia.
 

DeletedUser8110

Guest
@Natalia, błędy wewnętrzne mogą się pojawiać różnym Graczom w różnych momentach gry i z różnych powodów. Z tego co pamiętam, te zgłaszana przez Ciebie dotyczyły zadań powtarzalnych, nie zaś przemieszczania się pomiędzy miastami innych Graczy. :) Dlatego też, jednak prosiłabym aby @greenviper się do nas zgłosił.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@siorprajs zadań pomijalnych, gvg, mulenia, była mowa o tym ze błąd wyskakuje po wejściu do miasta gracza przy zbiorach bo tylko wtedy wchodzę do miast, a dlaczego tylko wtedy? BO MULI! Od roku muli mi tak niesamowicie że mam 5 błędów wewnętrznych przy pomijalnych, 3 walki gvg to mój szczyt osiągnięć przed kolej nym błędem, ja nawet nie widzę czym walczę bo nie będę czekać 3 min na załadowanie jednostek wale automat, dobrze że zmieniliście motywacje bo już wcześniej nie giazdkowałam bo wyskakiwał bug, jeden z wielu, świetny błąd synchronizacji gvg który ładuje stronę od nowa, która przy ładowaniu zacina sie na 70%, jej, do tego o 20 to ja między załadowaniem strony, zdążę iść do kuchni po herbatę i wrócić, kuchnie mam na parterze gwoli ścisłości, GRA WAM MULI I ZACINA SIĘ, a ty mi piszesz zgłoś ten ciekawy błąd do suporta?
Co to jakaś nowość jest?

Ty grasz w tą grę? Takie zapytanie, czy suport gra w tą gre czy pasjansa trzepie na lewo zachwycając sie płynnością.
Muli zacina się, macie problem po każdej aktualizacji.
Idę pisać zgłoszenia o perłach, o historii, o perłach w ratuszu z nagrodami, o niewgrywającym się Dynamicu, o milionach innych rzeczy BO TO DO JASNEJ CHOLERY nowość w tej grze że są błędy! Co i gracze narzekają na FO, lepiej zakopmy wszystko w supie. Na ostatnie moje zgłoszenie, (również z błędem) pierw dostałam odpowiedź że zajmiemy się sprawą, potem dostałam po chyba 2 dniach to co chciałam, ŻEBY WAS ZALAŁY TE WIADOMOŚCI! Jak nas krew zalewa przy 70 procentach ładowania podczas walk.

Pozdrawiam cieplutko.

No oczywiście muszę odczekać 5 min miedzy zgłoszeniami do supa.

Gratuluje, będę czekać godzinę żeby zgłosić połowę błędów jakie chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Oczywiście, członkowie Teamu grają w FoE, co nie znaczy, że są w stanie wyłapać wszystkie błędy. :(
Rozumiemy irytację, naprawdę nie dziwi nas to, że spowolnienie i mulenie gry wywołuje takie emocje.

Chciałabym też podkreślić jedną sprawę - nawet jeśli wiemy już o jakimś błędzie, zawsze będziemy wdzięczni za zgłoszenia. Może się zdarzyć, że zgłaszany błąd jest już naprawiony i czekamy z jego poprawą jedynie na kolejną wersję, a może się zdarzyć, że nowe zgłoszenie od Gracza, który gra na innym sprzęcie pomoże nam odnaleźć przyczynę problemu. Część błędów zgłoszonych na forum po prostu nie udaje się powtórzyć czy odpowiednio zbadać, to własnie w systemie Supportu mamy odpowiednie narzędzia, które do tego służą. Dzięki wielkie za zrozumienie. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Rozumiemy irytację, naprawdę nie dziwi nas to, że spowolnienie i mulenie gry wywołuje takie emocje.

Jakoś od roku mnie to nie ruszało, za to traktowanie jak idiotę który coś chce więc trzeba go pogonić, już tak.
Sama zamknęłaś z 5 tematów o muleniu i błędach na forum, a tu stwierdzasz że nie słyszałaś o tym błędzie, już lepiej mu to na pw napisz, a nie dodaj:
Niestety, nie jesteśmy w stanie pomóc z błędami, o których istnieniu nie wiemy.
Kiedy mi odpisujecie kolejny raz, ze znacie ten błąd i sorki za zwłokę. To jak odbijanie piłeczki, pisz do supa gdzie się dowiesz że nic z tego. A do tego po co tam pisać skoro widać, zamiast naprawy błędów mamy nowe domki z brązu, jej! I tak co aktualizacja. Nowa porcja błędów, nowe możliwości!
Od głupiego listu inno już mija rok, brawo zrealizowano jego podpunkty jednak co z tego, skoro nie poprawiono wciąż grywalności, gvg umiera, starzy gracze jak pisałam logują się 3 razy, 50lvl gildii sprawił ze nawet nie trzeba się spieszyć można wszystko na gvg rozwalać, nie wiadomo cy usuwać galerie... Za to mamy nowe eventy które zamulają grę jeszcze bardziej! Wszystko żeby dostać portret? O medalach słuchamy już legendy, o jak dawniej atakach w 1min zdobyty sektor, marzymy, dostaliśmy gołą babę w kłach. Cieszmy się! Szkoda że czekam minute żeby ja zobaczyć w tym mieście, ale to nie ważne.

Bądźmy idiotami tak jak nas traktujecie, cieszmy się.
 

DeletedUser6586

Guest
Jak widać zdawałoby się nawet najbardziej opanowani gracze tracą już cierpliwość. Może Inno nie potrafi naprawić płynności i prawidłowego działania FoE i teraz pozostaje im tylko wycisnąć z tej gry (i graczy) ile się da, a za kilka miesięcy kiedy gra stanie się zupełnie niegrywalna napiszą: "sorry, ale z takich i takich powodów kończymy projekt Forge of Empires, dziękujemy..."
Domagam się wręcz oficjalnej informacji od firmy, kiedy w przybliżeniu można się spodziewać naprawy najpoważniejszych błędów (płynność gry itd). Niech to będzie np. za 6 miesięcy, ale będę spokojniejszy wiedząc, że programiści znają przyczyny powstałych błędów i pracują nad ich likwidacją. Niedługo może dojść do tego, że gracze zaczną wstępować na ścieżkę sądową przeciwko Inno, w celu zwrotu kosztów poniesionych na grę. Ci gracze, którzy wydali realne pieniądze mają chyba do tego prawo, ponieważ nie otrzymują usługi w takiej formie i na takim poziomie za co zapłacili. Rozumiem różne sytuacje, powody i przyczyny, ale czekać rok tylko po to by móc NORMALNIE pograć, czy to nie za długo przypadkiem?
 

DeletedUser11629

Guest
Wiecie, mnie to sie wydaje, ze nie ma na co czekac. Ze poprawy plynnosci nie bedzie w ogole, bo nie umieja tego zrobic. Stad nowe gwiazdki, nowe budyneczki, malowanie trawy na zielono, zeby jak najdluzej ukrywac trupa w szafie przed sanepidem. Oczywiscie, ze licza na nowych, skoro starym nie maja nic do zaproponowania.
 

DeletedUser3

Guest
Domagam się wręcz oficjalnej informacji od firmy, kiedy w przybliżeniu można się spodziewać naprawy najpoważniejszych błędów (płynność gry itd). Niech to będzie np. za 6 miesięcy, ale będę spokojniejszy wiedząc, że programiści znają przyczyny powstałych błędów i pracują nad ich likwidacją.
Niestety, ale takowej daty podać ze swojej strony nie jesteśmy w stanie.
Wszystkie problemy będą usuwane w miarę możliwości i zgodnie z priorytetem ustalonym przez kierownictwo projektu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry