Dyskusja o wersji 1.66

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Właśnie o to chodzi, jednym działa innym nie.

A wyskakują wam błędy wewnętrzne podczas przewijania zadań?

Spoko odczekaj 5 min przed napisaniem następnego zgłoszenia ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Nie mogę dodać PRów bo lista graczy nie chce się załadować.
Nie mogę wejść w listę pereł w Ratuszu, non stop widzę migającą tarczę.
Miało być lepiej a jest... nie będę pisał jak, bo poznalibyście szereg nowych wulgaryzmów.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mam wrażenie że te osoby które tutaj zawsze się skarżyły na działanie gry, mają przez tą poprawkę jeszcze większe problemy.
Tak jakby ulepszenie kodu, sprawiło ze grono "niewyjaśnionego niepłynnego" działąnia gry powieliło, a wręcz wzmocniło błąd który to powoduje.

Może niech się programiści przyjrzą co zmienili i będzie to rozwiązanie co nie działa pewniej grupie.

Proszę mi nie pisać o przeglądarkach, foe po czasie wykańcza wszystkie, aktualnie mam mozille do grania w ta gre.
Proszę mi nie pisać o ciasteczkach, bo zjadłam je.
Proszę mi nie pisać o sprzęcie, bo ten jest nowy, goły, sprawny i wesoły.
Proszę mi nie pisać o internecie bo działam na paru.

Jedynie co mam nie zmienne to jednak ten laptop, nie gram ostatnio na innych.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie wiem, w łeb sobie strzelić, bo innego rozwiązania to ja nie widzę.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Sama gra jako taka chodzi dużo żwawiej i zużywa mniej procesora (np. przy przesuwaniu ekranu jest dużo płynniej), za to kontakt z serwerem jest TRAGICZNY są przeokropne lagi przy wczytywaniu nowych funkcji.

TVN24 z ostatniej chwili

Jak donoszą nasi korespondenci na całym świecie odnotowano masową falę samobójstw graczy gry przeglądarkowej FoE. Prawdopodobnie spowodowane to jest fatalnym działaniem gry po wejściu poprawki 1.66. Więcej w specjalnym programie "zawsze po 23" w tym wypowiedzi polityków głównych partii oraz specjalistów IT
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13688

Guest
Mi natomiast gra chodzi plynnie, mierze regularnie ping w okolicach podsumowania i mam poprawe o ponad 10 ms. Od wczoraj jest ponizej 20, przez caly czas. Takze nie narzekam, dla mnie poprawka jak najbardziej udana.
 

DeletedUser

Guest
Mi natomiast gra chodzi plynnie, mierze regularnie ping w okolicach podsumowania i mam poprawe o ponad 10 ms. Od wczoraj jest ponizej 20, przez caly czas. Takze nie narzekam, dla mnie poprawka jak najbardziej udana.

jakiego programu używasz do pomiarów ? może sprawdzę u siebie
 

DeletedUser13688

Guest
jakiego programu używasz do pomiarów ? może sprawdzę u siebie
Windowsowego wiersza polecen.
Start -> uruchom -> cmd
i potem wpisujesz recznie ping pl3.forgeofempires.com

U mnie bedzie pl3, bo gram na 3 swiecie, Cirgardzie, a u Ciebie pl1 zapewne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
A wyskakują wam błędy wewnętrzne podczas przewijania zadań?

mi wyskakują błędy wewnętrzne przy powrocie do miasta do historii wspieranych pereł -> dam PR w Perłę z wymiany, cofam do miasta i otwiera się czasem losowa perła (nawet nie wiem czy moja czy gracza, którego miasto opuszczam) i trzeba przeładować
 

DeletedUser6586

Guest
mi wyskakują błędy wewnętrzne przy powrocie do miasta do historii wspieranych pereł -> dam PR w Perłę z wymiany, cofam do miasta i otwiera się czasem losowa perła (nawet nie wiem czy moja czy gracza, którego miasto opuszczam) i trzeba przeładować
Też tak mam i to chyba dzieje się kiedy jakaś perła odwiedzanego gracza znajduje się pod przyciskiem (wróć do miasta). Dlatego zazwyczaj przesówam ekran i gdy moje klinięcie nie będzie miało kontaktu z perłą, dopiero wtedy wychodzę.
 

DeletedUser7795

Guest
Jest teraz dużo lepiej. Na Mozilli już tak nie muli ale zdarzają się błędy Flasha. Na K-Meleonie jest najlepiej.
Siedzę teraz na Arvahallu i Dinegu -- nie muli wcale.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Ogólnie zamiary aktualizacji były dobre, natomiast wyszło jak zawsze. Gra w moim wypadku ładuje się bez problemu (mimo posiadania przeglądarki Chrome). Cyrki natomiast zaczynają się tam gdzie jest mapa. Nie raz mapa potrafi się ładować bardzo długo, a nie raz bardzo krótko przez co grafika jest mocno nie wyraźnia. Dodatkowo bitwy też łapią zadyszkę i czasem po prostu nie chcą się załadować.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser6586

Guest
Skusiłem się na tego K-Meleona i jestem w trakcie jego testowania. Muszę jeszcze ogarnąć ustawienia tej przeglądarki, ale jak narazie jestem mile zaskoczony. Pierwsze wczytanie miasta poszło trochę ciężko, ale to raczej normalne przy pierwszym uruchomieniu FoE. Otworzyłem szerzej oczy, gdy kliknąłem mapkę i zobaczyłem jak pasek ładowania szybko zapierdziela:o Inne rzeczy też dużo szybciej się ładują jak gvg czy bitwy. Narazie fajnie to wygląda i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Zobaczę co czas pokaże... :)
 

DeletedUser5324

Guest
na chrome niezmiennie - tragedia...
gratuluję po raz kolejny programistom z Inno - wkurzyć tyle osób naraz, to mistrzostwo...


>>>Jeżeli jest problem z przeglądarką Chrome, to należałoby raczej pogratulować programistom Google. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Pasek ładowania zatrzymał mi się na 70% i ani myślał ruszyć dalej. Po 10 minutach zrezygnowałem z próby zalogowania sie na świat Arvahall.
Myślę, że Inno ma głęboko w czterech literach nasze problemy.
 

DeletedUser5324

Guest
na chrome niezmiennie - tragedia...
gratuluję po raz kolejny programistom z Inno - wkurzyć tyle osób naraz, to mistrzostwo...


>>>Jeżeli jest problem z przeglądarką Chrome, to należałoby raczej pogratulować programistom Google. - Bryfft

To już mistrzostwo samozachwytu :) Po aktualizacji gry - gra nadal działa źle, a powinienem powiedzieć znacznie gorzej niż w poprzedniej wersji - w tym czasie nie było aktualizacji Chrome, więc jedyne co się zmieniło - to kod gry... Wszyscy wiemy, że gra korzysta z wtyczki Flash, a większość gier online z niej korzysta i jakoś one mi się nie zacinają, pomimo, ze na danym świecie bywa ponad 100k ludzi naraz - tu przy około 40k osób w ogóle, a aktywnych załóżmy w 1/3 nie daje się grać :)
Więc zaprzestań proszę tego śmiesznego tonu - "to wszyscy się mylą, tylko nie my" :) z poprzednich postów można wyczytać, że gra jako-tako w miarę działa tylko na jednej, mało znanej przeglądarce...
 

DeletedUser11123

Guest
no mi tez ta odpowiedź bardzo się nie podoba. Bryfft zwykle trzymałeś poziom w swoich wypowiedziach a tu ... jakoś tak niskie loty, oj niskie. W końcu FoE to gra na przeglądarki a nie dedykowana jednej tylko
 

DeletedUser

Guest
no niestety, nadal nie mogę grać
na otworzenie perły, mapy czy poczty czekam 90 sekund (z zegarkiem w ręku)
wiem, że mam słaby sprzęt, w końcu dlatego gram przez przeglądarkę, we wczesne wersje dało się grać, a co wersja to gorzej
gdybym miała dobry sprzęt, to kupiłabym sobie najnowszą wersję np. efektu masy
 

DeletedUser2776

Guest
Czy mi sie wydaje, czy blad z automatycznym konczeniem zadan mial byc juz dwie wersje temu poprawiony? Tyle ze mi wlasnie chybaz 2 albo trzy zadania automatycznie przewinelo na pl1 :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry