Dyskusja o wersji 1.66

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5324

Guest
gra już dawno straciła swój urok... a powody?
- zepsute GvG (brak agresywnych NPC, oblężenia bez wojska, brak sensownej i działającej historii wydarzeń GvG)
- brak GvG na tabletach i telefonach
- zepsuty całkowicie ranking Graczy - za sprawą Pereł wyżyłowanych na gigantyczne poziomy - można nie przeprowadzić ani jednej walki i być na pierwszym miejscu :p
- po osiągnięciu pewnego pułapu w grze - nuuuuuda - walki z sąsiadami bez emocji (działo kinetyczne plus 7 łotrów i auto - zazwyczaj wygrana z niewielkimi stratami, sporadycznie porażka), eventy bez ciekawych nagród (chyba, że ktoś musi mieć w mieście Misie, choinki i inne niewiele dające duperele), Perły bez żadnego sensownego bonusa w wyższych epokach, a na deser - po osiągnięciu 50 poziomu Gildii - stagnacja totalna...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Urok został, dalej jest brązowo, a błazen jest denerwujący i śmieszny za razem.

Gra traci jedynie wartom prze to co wymieniasz Mirras, co gorsze traci od roku więc już został rok żeby mieć 2 dobre lata i 2 obsuwy do poziomu zero ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
- zepsuty całkowicie ranking Graczy - za sprawą Pereł wyżyłowanych na gigantyczne poziomy - można nie przeprowadzić ani jednej walki i być na pierwszym miejscu :p
Ale rankingu przecież nie tworzą, tylko walki - ale prawda, perły go trochę zepsuły, ale my (w sensie Inno) to poprawimy :D
- po osiągnięciu pewnego pułapu w grze - nuuuuuda - walki z sąsiadami bez emocji (działo kinetyczne plus 7 łotrów i auto - zazwyczaj wygrana z niewielkimi stratami, sporadycznie porażka), eventy bez ciekawych nagród (chyba, że ktoś musi mieć w mieście Misie, choinki i inne niewiele dające duperele), Perły bez żadnego sensownego bonusa w wyższych epokach, a na deser - po osiągnięciu 50 poziomu Gildii - stagnacja totalna...
Eventy mają ciekawe nagrody, co event są wprowadzane nowe rzeczy, więc taki nudny nie jest. 50 poziom pewnie się kiedyś zwiększy, ale jest tyle rzeczy do zrobienia, że musi to poczekać na swoją kolej.
 

DeletedUser14806

Guest
Czyli co ranking bedzie teraz wynikać głownie z tego kto wiecej jednego dnia zwolni i podbije na nowo jeden sektor i tak do usra...co do aktualizacji to pokładam duze nadzieje wzłaszcza w tej zmiane kodu;P oby to wyszło na dobre grze bo juz mielismy kilka przełomowych zmian ktore nie koniecznie były wow ;P dlatego nie dmuchajmy balonika bo moze szybko pęknąć jak sie okaze ze gvg chodzi jeszcze gorzej;P chodz akurat w to ciezko mi uwierzyc ze moze byc gorzej , trzymam kciuki za ta aktualizacje bo to chyba ostatni dzwonek w uratowaniu tego co nas jeszcze trzyma w tej grze ...GvG.
 

DeletedUser5324

Guest
...
Eventy mają ciekawe nagrody, co event są wprowadzane nowe rzeczy, więc taki nudny nie jest. 50 poziom pewnie się kiedyś zwiększy, ale jest tyle rzeczy do zrobienia, że musi to poczekać na swoją kolej.
tak bardzo ciekawe są te nagrody, że zdecydowana większość graczy od ponad tygodnia nie zalosowała w prezentach...
może komuś potrzebny dobosz? bo jest dzisiaj do wygrania :) nie? a dlaczego? przecież to taka fajna, kompletnie zbędna jednostka :)
 

bartekmod

Książę
Eventy mają ciekawe nagrody, co event są wprowadzane nowe rzeczy

tylko, że... większość z tych nowych rzeczy w ostatnim czasie nie powala dostarczanymi dobrami
w ostatnich dwóch latach, 2014-2015 pojawiło się 4, może 5 budynków wartych uwagi: Galeria Sław, Świątynia Wiedzy, Zakątek Mówców, Laboratorium (koniec końców azyl czempiona nawet skasowałem - zmniejszał mi ilość łotrów z Alca, kilka budynków mam, bo mam wolne miejsce w mieście i równie dobrze mógłbym je skasować - korzyści z nich mam marne: świątynia grozy, nawiedzony dom, oaza, wieża zwycięstwa) + kolejne upgreaty Cmentarza i Drzewa Miłości, których to nie nazwę nowością

średnio jeden warty uwagi budynek co 6 miesięcy i masa niepotrzebnych, a każdy nowy niepotrzebny budynek tylko utrudnia zdobywanie wartościowych nagród w eventach z dostępnymi budynkami z dawnych czasów
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pamiętajcie każdy ocenia nagrodę OSOBIŚCIE, niektórzy dążą do posiadania wszystkich budynków, nagroda to nagroda ;)
 

DeletedUser7795

Guest
"Kod gry został ulepszony i oczyszczony w celu poprawienia wydajności gry."
Taaa... Okno perły ładowało mi się 5 minut.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydajność kodu gry nie ma nic wspólnego z czasem ładowania, więcej zazwyczaj wydajniejszy kod jest dłuższy.
Ale wygląda na to, że obecnie gra zużywa mniej zasobów zwłaszcza czasu procesora.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja myślałam ze kod ma wspólnotę ze wszystkim ;)

Pomijając demagogie to miało być lepiej, a nie jest.
 

DeletedUser14806

Guest
Weszła ta aktualizacja? gvg o 20 odpali normalnie czy dalej bedzie błąd wewnetrzny albo synchronizacji albo sektor z niewidzalnym oblezeniem;P
 

DeletedUser3

Guest
Aktualizacja weszła, choć jak zauważył aleq, gra była aktualizowana dwa razy, ze względu na wystąpienie błędu przy pierwszej aktualizacji.
 

DeletedUser7795

Guest
Muli tak, że się grać nie da.
Zadanie przejęcia 3 sektorów robiłem ponad 10 minut, bo jednostki nie chciały się załadować.
W końcu kliknąłem automatyczną walkę. Ja nie wiem co się dzieje z FoE ale w końcu dojdzie to tego, że gracze - przepraszam inaczej napisać się nie da - wku*wią się i przestaną tu zaglądać.
 

DeletedUser7261

Guest
Brawo! teraz trzeba kilkukrotnie odświeżać stronę, żeby załadowała sie gra. Brawo!
 

DeletedUser14806

Guest
Pierwsze doniesienie z frontu GvG , prosze przekazac devepelerowi pozdrowienia od graczy i ze moze sobie tą aktualizacją podetrzec tyłek po niedzielnym obiedzie , gvg chodzi Tragicznie! mnóstwo błedów wywala z gry sektory ładowac sie niechcą i granie w gvg jest niemozliwe. to tyle z aktulizacji ;P

PS Żeby być sprawiedliwym to jedynie komputer mniej sie grzeje;P pozatym GvG dno i metr mułu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Po tej aktualizacji mam poważne problemy z grą, płynność jaka miała być wprowadzona chyba jest dla wybranych, a Mnie zabrano jej część żeby dać innym...

Od jutra można się spodziewać zgłoszeń ode mnie w supporcie. I chyba będę wam listy pisać co znajdę chwile.
 

DeletedUser15149

Guest
Potwierdzam. Gra muli strasznie, niestety aktualizacja nie poprawiła sytuacji. Testowałem na różnych przeglądarkach.
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam. Gra muli strasznie, niestety aktualizacja nie poprawiła sytuacji. Testowałem na różnych przeglądarkach.

na k-meleonie też? mi działa normalnie

ktoś pisał że są problemy z gvg może wyczyść ciasteczka i historię przeglądarki u mnie działa także dobrze gvg
 

DeletedUser15149

Guest
tak, k-meleon działa najlepiej ale mimo wszystko, wejście na mapę albo do gvg zajmuje dużo czasu. czyszczę ciasteczka itd. no nic, spróbuję jeszcze na innym kompie, może pomoże.
 

DeletedUser14806

Guest
Sprawnie to działa jak sobie spokojnie sektor zajmujesz a nie walczysz w 30 osob z czego tylko 5 moze wejsc na mape i wykonać akcje nie mowiąc o tym ze po zbiciu oblezenia wywala wszystkich z gry bo wyskakują ulubione błedy wewnetrzny oraz synchronizacji co całkowicie eliminuje gre tych 30 osob bo zanim sie ktos zaloguje sprowrotem to jest juz po oblęzeniu , chwytasz róznice? co innego jak podbijasz sektor ktorego nikt nie broni albo prawie wcale a co innego jak dwie mocne gildie bija sie o sektor wtedy dzieją sie cuda na kiju z tą grą i nie walczy sie z przeciwnikiem a o utrzymanie w grze zeby cie nie wywaliła. To jest chore ze gra za tyle milionow jest tak nie stablina i zawiera wciąz tyle błędłów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry