Dyskusja o wersji 1.37 i Współczesności

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja to dziś zrozumiałam zamysł tego produktu!
Bo jak się przyjrzeć centrum biznesowemu to jego znaczek przypomina złudniczo pewien znaczek wytwórni gier!
Czyli INNO można nazwać taką wytwórnią, tym samym ukazali nam swe zajęcia podczas robienia epoki współczesności! To taka autokrytyka???
 

DeletedUser8110

Guest
Graczy doświadczających nagłego wzrostu pożerania pamięci przez FoE po ostatniej aktualizacji prosimy o napisanie zgłoszenia do Supportu :)
 

DeletedUser5103

Guest
ma ktoś stronkę gdzie są już wszystkie budynki z epoki współczesność ????????????????????
 

DeletedUser11683

Guest
A ja mam pytanie - czy tylko mi się wydaje, że na mapkach prowincji (indywidualnej) typ terenu rozjeżdża się z obrazkami, tzn. tam gdzie ewidentnie widać drzewka jest teren typu "trawiasta równina"? I nie są to bynajmniej sytuacje wyjątkowe.
 

wuen

Hrabia
Po tym tekście



znalazłem cel w życiu - będę producentem przerw na kawę :)
- patrząc na to co dzieje się w urzędach - Rockefeller przy mnie to dziad ;)
 

DeletedUser5506

Guest
Niech zmienia to wyprodukuj na zrób bo aż płakać sie chce gdy na to patrzę.. Ciekawe tez jak wygląda produkcja kuriera rowerowego..
 

DeletedUser775

Guest
Jest skandaliczny błąd na wieży PVP epoki współczesnej.

Jeżeli w armii mamy rakiety z epoki współczesnej i kilka jednostek z postmodernizmu, po ataku rakietami wycofują się z pola bitwy, my wygrywamy ale punkty liczy do epoki postmodern zamiast do współczesnej.

Zamiast 2 miejsca na nowej wieży, jestem drugi w postmodern mimo, że walczę cały czas rakietami.

Czy naprawdę nikt wcześniej nie zauważył tego błędu?????

-- zgłoszone do supportu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
Jest skandaliczny błąd na wieży PVP epoki współczesnej.

Jeżeli w armii mamy rakiety z epoki współczesnej i kilka jednostek z postmodernizmu, po ataku rakietami wycofują się z pola bitwy, my wygrywamy ale punkty liczy do epoki postmodern zamiast do współczesnej.

Zamiast 2 miejsca na nowej wieży, jestem drugi w postmodern mimo, że walczę cały czas rakietami.

Czy naprawdę nikt wcześniej nie zauważył tego błędu?????


ależ 'ktoś' to zauważył już na początku września, zaraz po wprowadzeniu Contemporary Era na becie - zostało od razu zgłoszone i... poprawione będzie dopiero w wersji 1.38:

* Fixed an issue where battle points are not awarded to CE PvP tower if missile artillery are used


----
edit:
ale jest metoda, żeby walkę z użyciem tylko rakiet (no i jednostek z PM) jednak zaliczało do wieży współczesnej... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Inna sprawa to atak rakietami i w moim przypadku na kilkadziesiąt walk, żadna z nich nie trafiła w 4 jednostki. (tak były w zasięgu)
Wg opisu trafia w 1 + dodatkowo w 1 do 3 jednostek.

Na tyle prób powinno uderzyć w 4 jednostki, bo szansa jest aż 33,33%

Może to też jakiś ukryty bug czy ktoś może potwierdzić, że jest wszystko OK?

---
Co do niestrzelania rakietami to wiedziałem. Znowu jest podział na graczy, którzy najpierw odblokowali czołgi i na tych co wybrali Rakiety (podobnie z bonusem do plastiku i elektromagnesów). Jedni mają lepiej inni gorzej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11683

Guest
Nie strzelać .

Nam strzelać nie kazano. - Wstąpiłem na działo
I spójrzałem na pole; dwieście armat grzmiało.
Artyleryi ruskiej ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi;
I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął
I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;
Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota
Długą czarną kolumną, jako lawa błota,
Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy
Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.
(...)
 

DeletedUser625

Guest
Największą głupotą nowej artylerii jest to, że zawsze zada obrażenia kilku jednostkom niezależnie od tego jak są ustawione. Raz rozproszyłem jednostki w ten sposób, że każda stała od siebie o jakieś 3-4 pola a mimo to dostał czołg, który był na dole pola bitwy i czołg który był na górze (po przeciwnej stronie). Może mi ktoś wyjaśnić to jakim cudem oberwały czołgi na rogach a te w środku nie? :p
 

DeletedUser625

Guest
Oczywiście jest to błąd. Powinni po prostu zrobić atak rozproszony tej jednostki, że podczas wybierania celu by pokazywał się obszar w który uderzy. Coś na wzór tego co było w Heroesach jak się kulę ognia rzuca na przykład.
 

DeletedUser775

Guest
Największą głupotą nowej artylerii jest to, że zawsze zada obrażenia kilku jednostkom niezależnie od tego jak są ustawione. Raz rozproszyłem jednostki w ten sposób, że każda stała od siebie o jakieś 3-4 pola a mimo to dostał czołg, który był na dole pola bitwy i czołg który był na górze (po przeciwnej stronie). Może mi ktoś wyjaśnić to jakim cudem oberwały czołgi na rogach a te w środku nie? :p

Niemożliwe, trafiają tylko w te które są w zasięgu rakiety. Sprawdzone kilka razy.
To się przydaje gdy w armii wroga jest kilku łotrów i nei chcemy ich 'aktywować' . Trzeba manewrować zasięgiem tak, żeby uderzyć w inne jednostki niż łotr. Czasem lepiej trafić tylko w 1 czy 2 zwykłe jednostki niż objąć zasięgiem łotrów.
 

DeletedUser625

Guest
Niemożliwe staje się możliwe. Jak Boga kocham. Oberwały 2 czołgi po przeciwnych stronach pola bitwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry