Dyskusja o wersji 1.37 i Współczesności

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7261

Guest
Oho, ciekawe ile dni zajmie przejście współczesności. 2-3? I potem znów będzie "nudno" :D
 

DeletedUser8996

Guest
Kurde, ja teraz żałuję, że zrobiłem sobie przerwę w grze...
Tak bym miał już całe drzewko odblokowane, a tak tkwię w kolonialnej i długo mi zejdzie zanim do końca dojdę...
No, ale nic co do aktualizacji, nie ma tragedii :)
A współczesność fajnie się zapowiada ;)
 

Mikekun

Książę
Już widzę jak skopany jest balans w tej grze, wszyscy będą narzekać na helikoptery :)

Co do aktualizacji, tak jak przewidywałem współczesność jest w wersji 1.37 więc nie daleka przyszłość wejdzie w wersji 1.42 albo wcześniej jak odpowiednio zmodyfikują gvg i śmigłowce.

Natomiast poniżej podaję moje komentarze na temat nie których poprawek :

1.
Pojawią się nowe budynki, których budowa może wpłynąć na zadowolenie w mieście

Kurczę, przecież ta zmiana już jest i obowiązuje ona od postmodernizmu.

2.
Buduj budynki na wodzie, dzięki którym w Twoim mieście pojawią się kanał

Więc w InnoGmes pojawiła się woda, więc może niech się w niej umyją :)
PS: Mało przydatna rzecz w szczególności że zanim dojdziemy do możliwości budowania budynków na wodzie, pozostaje reszta nie wykupionej ziemi.

3.
Zapoluj na plany dwóch nowych Pereł Architektury: Wieży Innowacji i Świątyni Lotosu.

Prędzej liczyłem na zbuduj Wieżę z Tornto albo World Trade Center aby mieć większe możliwości wspomagania gildii oraz obrony w przypadku "Pentagonu"

4.
Możesz teraz zaprosić innego Gracza do znajomych bezpośrednio po kliknięciu na jego nick na czacie.

Wreszcie, nudziło mi się pisanie na kartce :)

5.
Czat został delikatnie przesunięty w lewo, aby zapobiec problemowi znikającego pod nim paska bonusów

Naprawdę, sądziłem że czat służy do ukrywania nie potrzebnych śmieci a nie użytecznych :D
PS: Przyznać się kto używa tego paska bonusowego ?

6.
Niektóre budynki wojskowe ze Współczesności będą zapewniać bonus do ataku lub obrony

Dobra, to kupuję diamenty i szybuję do Współczesności aby obwarować się samymi koszarami które są czasem lepsze aniżeli Wieże Sygnałowe :)

To by było tyle moich komentarzy co do aktualnych zmian. Nie mówię że aktualizacja mi się nie podoba ale sądzę że za mocno przekoksali współczesność. Więc mam od razu takie pytanie do ekipy jak będzie można zwalczać śmigłowce, oraz chronić się przed altyrerią wroga jeśli jest się o kilka epok niżej ?

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13331

Guest
Nie do końca zrozumiałem idee budowania budynków na wodzie ale jak wejdzie epoka to się zobaczy ; )
I trochę nie sprawiedliwe jest dawanie zadowolenia na plus lub minus w przypadku budynków towarowych , bo nie stawia się którego się chce budynku tylko ten z bonusem a tak mając pecha trafiasz na minus z zadowoleniem .
 

DeletedUser4259

Guest
[...]Więc mam od razu takie pytanie do ekipy jak będzie można zwalczać śmigłowce, oraz chronić się przed altyrerią wroga jeśli jest się o kilka epok niżej ?

akurat to nie śmigłowce ani "altyreria" są kluczowe w tej epoce
 

DeletedUser625

Guest
Jakby komuś się chciało przyjrzeć dokładniej screenom w ogłoszeniu to by zobaczył, że budynki na wodzie w rzeczywistości nie są budowane na wodzie. To w grafice budynku jest woda, tak jak chociażby w Alcatraz, żeby daleko nie szukać.
 

DeletedUser4259

Guest
Nie do końca zrozumiałem idee budowania budynków na wodzie ale jak wejdzie epoka to się zobaczy ; ) [...]

matkoicórko... zasugerowałaś się tym?:
"- Buduj budynki na wodzie, dzięki którym w Twoim mieście pojawią się kanały."

a masz w mieście wodę? w ogóle można postawić rozszerzenie terenu na wodzie?
ehh... resztę dopowiedz sobie sama :D

i nie wierz nigdy kobiecie

 

DeletedUser4259

Guest
mostek "na wodzie" (w sumie nad kanałem, którego ni ma):

D_SS_ContemporaryEra_Decoration1.png

- - - Zaktualizowano - - -

Już widzę graczy po 200% w ataku:?

Bedzie jak z tymi budynkami, kanał...

nie będzie po 200%
bonus liczy się tylko za jedą sztukę posiadanego budynku
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
"Upewnij się, że masz w mieście kilka budynków wojskowych. Będzie się to teraz o wiele bardziej opłacać! "

Ja to zrozumiałam jako sumowanie, im wiecej tym lepiej.
 

DeletedUser625

Guest
Natalia z pereł mamy 90% do ataku. Żeby uzyskać kolejne 110% to by musiał postawić 27,5 budynku militarnego. Jak sobie wyobrażasz dokonanie czegoś takiego skoro wiesz, że od epoki postępowej budynki to molochy? :)
 

DeletedUser4259

Guest
"Upewnij się, że masz w mieście kilka budynków wojskowych. Będzie się to teraz o wiele bardziej opłacać! "

Ja to zrozumiałam jako sumowanie, im wiecej tym lepiej.

ależ sumują się: do ataku masz po 4% helikoptery i strajków, do obrony po 4% przeciwlotnicze i wyrzutnie pocisków

- czyli w sumie możesz mieć dodatkowe 8% do ataku i 8% do obrony - postawienie większej ilości koszar tych samych jednostek nie sumuje bonusa
 

DeletedUser775

Guest
Za pomocą czołgów szturmowych zadawaj ogromne obrażenia w bitwie dzięki nowej umiejętności "Pancerz reaktywny".

Błąd w tłumaczeniu.
Powinno być "Absorbuj duże ilości obrażeń w bitwie swoimi czołgami dzięki nowej umiejętności `Pancerz reaktywny`".

- czyli w sumie możesz mieć dodatkowe 8% do ataku i 8% do obrony - postawienie większej ilości koszar tych samych jednostek nie sumuje bonusa

Założę się, że się sumują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Absorbuj czyt przyjmuj/pochłaniaj dużą ilość obrażeń w bitwie swoimi czołgami?

Tak, pancerz reaktywny powoduje, że nie można zadać jednostce więcej niż 4 obrażenia. Inaczej mówiąc czołg jest przynajmniej na 3 hity :)

Jeżeli się nie sumują to oznaczenie graficzne bonusu powinno się róznić od wieży sygnałowej, która się sumuje.

Jaki sens by miał taki bonus, jeśli wszyscy walczący mieliby go tyle samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
2. sugerujesz się oznaczeniem graficznym? czy może uwierzysz komuś, kto miał kilka koszar tego samego rodzaju?

3. a jak jest teraz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6519

Guest
Postmodernizm też miał być trudny ale jakoś się przeszło,pożyjemy zobaczymy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
Postmodernizm też miał być trudny ale jakoś się przeszło,pożyjemy zobaczymy:)

też się przejdzie bez problemu

ale obiektywnie patrząc: na mapie trzeba już trochę pomyśleć (tak od połowy mapy)
- oczywiście ne mam tutaj na myśli ekonomistów
 

Atli

Hrabia
Świetnie, nowa epoka to jest to co tygrysy lubią najbardziej* :-)






by jeszcze bardziej lubiły, jakby poprawiono skopaną historię wydarzeń...
 

DeletedUser8110

Guest
Poprawiłam w ogłoszeniu "zadawanie" na "absorbowanie", dziękuję za czujność ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry