Dyskusja o wersji 1.37 i Współczesności

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
dokładnie - o żadnej "nowości" nie ma tutaj mowy



i o tym była mowa od samego początku, ale żeby to zrozumieć, to trzeba posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem :)

Tak?
To co powiecie na to ze postawiłam 3 helikoptery i z 93 mam 105% ?
Co powiecie że tak ma kolejna jak nie wszystkie osoby w mojej gildii??

Możliwe ze cały świat A na razie sprawdzamy, a skąd mamy wiedzieć ze to błąd, skoro u wszystkich jest.

Więc 3 helikoptery nie powinny dać 12%? Tak?

- - - Zaktualizowano - - -

Cała ta epoka jest "sprawiedliwa" bardzo...
Po pierwsze żeby produkować nowy surowiec trzeba posiadać nowy surowiec?! Mówię o pierwszym techu Bio coś tam. Rozumiem zablokować koszary ale blokowanie techa potrzebnego do postawienia fabryki surowca?
Największą bolączką jest plastik, bo co ciekawe również ok 70% osób z mojej gildii z misji dostało 250 lub więcej gazu (przez Szatao ;)) do tego ok 100 bio, 100 robotów, czyli osoby produkujące Bio i gaz w ogóle mogą się bujać, ich surowce są na samym końcu drzewka, jeszcze muszą zdobyć PLASTIK żeby móc produkować...

Kto układał to drzewko...:idiot:
 

DeletedUser10397

Guest
witam,
mam problem z halloween,
nie mam zadan, po lewej stronie widze dwie dynie a to tylko informacja,
nie wiem co mam, poprosze o pomoc
 

DeletedUser4259

Guest
A to dziwne, bo zakladałeś się ze mną, że się nie sumują. Jednak się sumują sprawdziłem. O co się zakladaliśmy o 100 PR do perły, ok zgadzam się :p

zakładałem się w momencie, gdy się na sumowały (na becie) - ale OK, spieprzyli sprawę i przegrałem
- w jaką perłę i na którym świecie te punkty dołożyć? :)
 

DeletedUser3876

Guest
Twoja odpowiedź niewątpliwie zasłużyła na miano odpowiedzi tak często udzielanej przez tak zwany " suport "

W skrócie - głupie pytanie - głupia odpowiedź.
Zaraz się zaczną pytania "Dlaczego czołg nie może zabić włócznika jednym strzałem...?" (chyba nawet kiedyś padło te pytanie).

A tak między nami - 'suport' to część rowerowa :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5506

Guest
W skrócie - głupie pytanie - głupia odpowiedź.
Zaraz się zaczną pytania "Dlaczego czołg nie może zabić włócznika jednym strzałem...?" (chyba nawet kiedyś padło te pytanie).

A tak między nami - 'suport' to część rowerowa :p

Swoja droga to dziwne ze tak nie jest ^^ I nawet tez mnie to kiedys ciekawilo... ;/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja czekam dalej na odpowiedź:
Czy sumowanie bonusu do ataku lub obrony z koszar jednego typu to błąd? Czy tak ma być?
 

wuen

Hrabia
I wlasnie dlatego to jest blad...
Błąd dlatego że Ty nie możesz tyle nastawiać?
A gdybyś mógł to byłby to błąd czy "nareszcie fajna opcja wyrównująca balans" ??
- wieżyczka daje tyle samo obrony a zajmuje duuuuuużo mniej miejsca niż te koszary...
 

DeletedUser5506

Guest
Błąd dlatego że Ty nie możesz tyle nastawiać?
A gdybyś mógł to byłby to błąd czy "nareszcie fajna opcja wyrównująca balans" ??
- wieżyczka daje tyle samo obrony a zajmuje duuuuuużo mniej miejsca niż te koszary...

Co prosze? Moge ich nastawic sobie tyle albo i wiecej. Ale to jest kolejny uklon w strone koksow ktorzy leja i tepia swoich sasiadow, wiec to duzy blad. Moze mysle tak dlatego ze nastawilem sie od poczatku ze jeden budynek czy dwa to i tak jest to raz 4%, a moze myslalbym tak nawet gdybym sie na to nie nastawil...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja powiem tak jeżeli to nie jest błąd to błędem było namawianie graczy do stawiania wyższych lvl pereł do ataku, bo takich koszar sobie postawi ktoś 10 co w sumie dla walczących jest normalną liczbą i ma się 40 bonusa ataku, czyli 20 lvl zeusa i 20 lvl Akwizdańskiej???
Tyle pr...
 

DeletedUser

Guest
błędem było namawianie graczy do stawiania wyższych lvl pereł do ataku

Nie widziałem, by ktoś namawiał graczy do stawiania wyższych leveli - nikt nikogo nie zmusza do stawiania nie wiadomo jakich poziomów, o co więc ten płacz?
 

DeletedUser

Guest
O ten cholerny Plastik... Co za imbecyl to wymyślił to nie wiem :[
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie widziałem, by ktoś namawiał graczy do stawiania wyższych leveli - nikt nikogo nie zmusza do stawiania nie wiadomo jakich poziomów, o co więc ten płacz?

Dobrze powiem to inaczej, błędem było danie złudniczej nadziei że jeżeli zrobi się lvl 20 w zeusie to się bedzie miało "najlepszy" na ten czas atak albo obronę.
Dodam jeszcze swoje niezadowolenie z perły o podobnym bonusie jak w poprzedniej epoce, znów ludzie i pr jeszcze, zamiast 2 perły Habibat i Rakiete mozna było poczekać.

Chyba mogę wyrazić niezadowolenie bez chwytania mnie za słówka? Tym bardziej ze ja nie mam wyższych lvl pereł, to nawet nie moje narzekanie co bardziej przemyślenia na temat możliwości rozwoju teraz...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8764

Guest
Ja powiem tak jeżeli to nie jest błąd to błędem było namawianie graczy do stawiania wyższych lvl pereł do ataku, bo takich koszar sobie postawi ktoś 10 co w sumie dla walczących jest normalną liczbą i ma się 40 bonusa ataku, czyli 20 lvl zeusa i 20 lvl Akwizdańskiej???
Tyle pr...

Z tą małą różnicą, że perła daje bonus do ataku i obrony w ataku lub obronie, a koszary dają tylko do ataku lub obrony.
Poza tym uwolnienie i podnoszenie kolejnych poziomów powoduje to, że część PR wraca do nas w postaci PR. Jakby tego nie było to co było by robić z PieRami?? :p No i wpadają plany i medale, gdzie te pierwsze pozwalają na podnoszenie lvl perły i inwestycję innych graczy w nasze perły ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Z tą małą różnicą, że perła daje bonus do ataku i obrony w ataku lub obronie, a koszary dają tylko do ataku lub obrony.
Moze i tak, ale dostajesz ile, 1 % co 2 lvl? To stawiasz jedne koszary do ataku drugie do obrony i masz 6 lvl tych pereł.

Poza tym uwolnienie i podnoszenie kolejnych poziomów powoduje to, że część PR wraca do nas w postaci PR.
Nie rozumiem tego, co do mnie wraca w postaci pr? Chodzi o punkty z Castla?

Jakby tego nie było to co było by robić z PieRami?? :p No i wpadają plany i medale, gdzie te pierwsze pozwalają na podnoszenie lvl perły i inwestycję innych graczy w nasze perły ;)

Ja wcześniej nie narzekałam na brak pomysłów do wydania pr, nie mówię że możliwość podniesienia pereł wyżej jest zła ALE BONUS W NICH JEST ŚMIESZNY skoro koszary teraz dają to co 6lvl perły? Po co ci wiec plany, kto ci będzie inwestował 1000 pr jeżeli nie pójdziesz z nim na wymianę, dobrowolne inwestowanie pr w perłę jest może do 5 lvl kiedy idzie szybko, lub jak perła jest pierwsza na świecie.


Ja jeszcze raz powielam pytanie do suportu najlepiej, czy z tymi koszarami tak miało być i tak będzie że każde dają bonus do ataku i obrony?
 

DeletedUser625

Guest
Natalka, ale nie bierzesz pod uwagę innej okoliczności. Perła ma ciągle stałą wielkość nie powiększa się ilość zajmowanego przez nią miejsca. Zeus zawsze zajmuje 2x3, a postawienie koszar zajmie 3x4 (helikopter), 3x6 (rakiety), 4x5 (pojazdy p-lot) i 4x3 (pluton). Jakby nie próbował którą kombinację lub nie to i tak Zeus zawsze zajmie mniej miejsca do tego wystarczy droga, a koszary wszystkie poza tych plutonu uderzeniowego wymagają jezdni, która też mało miejsca nie zajmuje. Kolejną rzeczą jest to, że Zeus, Katedra czy Castel nie zabierają ludności do postawienia, a koszary każde z nich wymagają jej kilka tysięcy tak więc dochodzi jeszcze postawienie mnóstwa domów.
 

DeletedUser8764

Guest
Moze i tak, ale dostajesz ile, 1 % co 2 lvl? To stawiasz jedne koszary do ataku drugie do obrony i masz 6 lvl tych pereł.
Jak 6 lvl? Poza tym każdy lvl to 3% bonusu wiec na 6tym masz 18% (oczywiście po 10tym już gorzej :p, ale lvl wyżej jest niewiele droższy od poprzedniego i daje więcej dla wpłacających)
Do tego jedne koszary dają atak w Ataku drugie obronę w Obronie czyli nie jedna perła a 2.
Poza tym już jest napisane skąd miejsca i ludzi na to?

Nie rozumiem tego, co do mnie wraca w postaci pr? Chodzi o punkty z Castla?
urwałaś zdanie, chodziło mi o to, że są uwolnione kolejne lvl i Ty możesz sobie inwestować w czyjąś perłe ..


Ja wcześniej nie narzekałam na brak pomysłów do wydania pr, nie mówię że możliwość podniesienia pereł wyżej jest zła ALE BONUS W NICH JEST ŚMIESZNY skoro koszary teraz dają to co 6lvl perły? Po co ci wiec plany, kto ci będzie inwestował 1000 pr jeżeli nie pójdziesz z nim na wymianę, dobrowolne inwestowanie pr w perłę jest może do 5 lvl kiedy idzie szybko, lub jak perła jest pierwsza na świecie.

Fakt dla posiadacza perły mizerny zysk, choć Alcatraz całkiem dobrze sobie radzi :) Jeszcze raz powtórzę, że po uwolnieniu poziomów można sobie zainwestować w czyjeś perły i jak to napisałaś najlepiej w wymianę


Ja jeszcze raz powielam pytanie do suportu najlepiej, czy z tymi koszarami tak miało być i tak będzie że każde dają bonus do ataku i obrony?

Czas i kolejna aktualizacja przyniesie łodpowiedź :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Natalka, ale nie bierzesz pod uwagę innej okoliczności. Perła ma ciągle stałą wielkość nie powiększa się ilość zajmowanego przez nią miejsca. Zeus zawsze zajmuje 2x3, a postawienie koszar zajmie 3x4 (helikopter), 3x6 (rakiety), 4x5 (pojazdy p-lot) i 4x3 (pluton). Jakby nie próbował którą kombinację lub nie to i tak Zeus zawsze zajmie mniej miejsca do tego wystarczy droga, a koszary wszystkie poza tych plutonu uderzeniowego wymagają jezdni, która też mało miejsca nie zajmuje. Kolejną rzeczą jest to, że Zeus, Katedra czy Castel nie zabierają ludności do postawienia, a koszary każde z nich wymagają jej kilka tysięcy tak więc dochodzi jeszcze postawienie mnóstwa domów.

Oczywiście wzięłam to pod uwagę, perły nie wymagają ludyczność wymagają tysiące pr :)
A jeszcze bonus dostajesz co 2 lvl, co z tego ze perła mała jak trzeba zainwestować <1000 pr w 2 lvl zeusa dostajesz za to ile 1%?
<1200pr w akwizdańską i masz też 2lvl
<1400 pr w castla no tu dostaniesz 2 pr jeszcze z niego gratis
W sumie chyba dostaniesz bo dalsze lvl są niewiadomą co tam dostaniesz?

Są teraz 4 perły na ludność je stawiając masz miejsca w mieście na koszary... w sumie 2 z nich postawisz i już masz luz blues możesz 10 koszar walnąć czyli 40% do ataku bo mnie atak np tylko interesuje... Która perła mi to da i w jakim czasie i nakładzie pr?

- - - Zaktualizowano - - -

Jak 6 lvl? Poza tym każdy lvl to 3% bonusu wiec na 6tym masz 18% (oczywiście po 10tym już gorzej :p, ale lvl wyżej jest niewiele droższy od poprzedniego i daje więcej dla wpłacających)
Do tego jedne koszary dają atak w Ataku drugie obronę w Obronie czyli nie jedna perła a 2.
Poza tym już jest napisane skąd miejsca i ludzi na to?


urwałaś zdanie, chodziło mi o to, że są uwolnione kolejne lvl i Ty możesz sobie inwestować w czyjąś perłe ..




Fakt dla posiadacza perły mizerny zysk, choć Alcatraz całkiem dobrze sobie radzi :) Jeszcze raz powtórzę, że po uwolnieniu poziomów można sobie zainwestować w czyjeś perły i jak to napisałaś najlepiej w wymianę




Czas i kolejna aktualizacja przyniesie łodpowiedź :p

Nie wiem ile lvl i ile % daje jakakolwiek perła do ataku bo wszystkie mam na nieparzystym levelu czyli tym samym 0%
To ze moge sobie zdobywać pr w cudzych perłach NIE jest zależne od tego ze ja sobie otworze wyższe lvl w moich perłach?!
Więcej bym zarobiła pr inwestując w randomowe perły znajomych niż na wymianie pr, bo inwestuje właśnie w Alka u znajomej kolejny lvl czytaj 900 pr muszę wydać żeby dostać jakąś paczkę mizerną. Dlatego najlepiej buduje sie perły no do 7lvl szybko rośnie i zmieniasz perłę na inną zarabiasz.
 

DeletedUser625

Guest
No, ale perły dające ludność także zajmują miejsce. :) Faktem jest, że mniej niż postawienie kilku domków ale zajmują. Moim zdaniem i tak lepiej się opłaca rozbudować perły niż nastawiać sobie pierdylion tych koszar, które zajmą pół miasta. A gdzie potem mam stawiać młotkownie i towarowe?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Widzisz ci młotki potrzebne, ale są gracze którzy nie potrzebują nic z tych budynków i oni na tych koszarach zrobią biznes...
 

DeletedUser625

Guest
Cóż nawet Ci z ogromnymi pokładami Złota i Zaopatrzenia jak nie będą uzupełniać tych zasobów to też się skończą tak jak mi. Miałem po kilka milionów obu i nie uzupełniałem przez jakiś czas, bo mi starczyło. Jednak badania Postmodernizmu i Współczesne szybko zrównały ich ilość do kilku tysięcy, bowiem prawie każde badanie kosztuje ponad milion jednego albo drugiego. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry