Dyskusja o wersji 1.109

DeletedUser14806

Guest
No a najlepsze to jest to Ukończ poziom za diamenty. Tak przykładowo Wieża Innowacji na 82 lv. ponad 250 tyś diamentów , spoko stać kogoś to może jakiś wariat wyda tyle ale pojawia sie kolejny problem mianowicie ile trzeba sie naklikać zeby kupić taką ilość diamentów skoro najwiekszy pakiet to tylko 13k. Skoro nasi wielkoduszni Inno Games juz wpadli na pomysł że ktoś może bedzie chciał wydać tyle diamentów to może czas zmienić system zakupu ich. Oraz pomyśleć nad obniżką cen bo zaczyna sie robić sufit.
 

DeletedUser18334

Guest
Witam. Piszę do wersji mobilnej. Wygląd okna podglądu perły jak dla mnie jest mocno nie trafiony.Jest mocno przytłaczający i mocno nieczytelny .Już kiedyś w pomysłach pisałem że można dodać czas do zbioru tak jak w wersji na PC.
 

DeletedUser18348

Guest
Ile razy to mam pisać,że to nic nie da ,że piszecie w powietrze!
Byłam w Ekipie to wiem .
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ile razy to mam pisać,że to nic nie da ,że piszecie w powietrze!
Byłam w Ekipie to wiem .
Święte słowa
W trakcie testowanie tej funkcjonalności na forum Bety pojawiło się sporo pomysłów jej ulepszenia. Część z nich została zaimplementowana, a część została odrzucona. Pojawiły się również ciekawe pomysły ułatwienia obsługi tego okna, których wprowadzenie rozważaliśmy, ale ostatecznie musiały zostać odrzucone ze względów technicznych. Błędy zgłoszone przez społeczność serwera Beta zostały usunięte, więc otrzymujecie już stabilną wersję.

Podsumowując: wierzymy, że nowy ekran oferuje kilka ulepszeń w stosunku do poprzedniego:) .
I pozamiatane.


Myślicie, że gracze z bety nie mieli takich pomysłów? Oczywiście, że mieli.
 

DeletedUser4185

Guest
Hmm, mam wrażenie, że bardziej nieczytelnego okna nie dało się zrobić...
Po co ten wielki rysunek perły - przecież widzimy to samo w wiosce... Plus na środku guzik do wydania xx k diamentów by ukończyć perłę (zapewne będzie to jeden z najczęściej klikanych w grze... ;) )

Czy gdziekolwiek jest obecnie informacja jaki poziom perły jest obecnie budowany / ilość możliwych do rozbudowy? Kompletnie nie mogę tej informacji znaleźć...


Na urządzeniach mobilnych praktycznie nic w tym widoku nie widać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Witam. Piszę do wersji mobilnej. Wygląd okna podglądu perły jak dla mnie jest mocno nie trafiony.Jest mocno przytłaczający i mocno nieczytelny .Już kiedyś w pomysłach pisałem że można dodać czas do zbioru tak jak w wersji na PC.
Z tym się zgadzam, tego brakuje mocno.

Poziom, który jest budowany doskonale widać (szukaj przy pasku progresu), natomiast maksymalnego - fakt, nie ma, ale czy był kiedyś?
 

DeletedUser7795

Guest
Maksymalny dostępny poziom perły można odczytać po najechaniu na perłę w mieście.

Bez tytułu.jpg

Też uważam, że nowy system dodawania PR jest mało użyteczny. Co z tego, że mamy mniej klikania jak nie możemy gospodarować punktami tak jak byśmy chcieli ;/
 

DeletedUser12453

Guest
niebyt to czytelne jest /;
jiWmbI.jpg
 

herde

Baron
Przed chwilą wbiłem 2600 PR w 2 min. Jest zdecydowanie lepiej. Brakuje mi tylko przejrzystości, z których paczek korzystam. Mam załóżmy ileś paczek po 5 PR i chcę tylko te wykorzystać, to muszę wbijać najpierw 1 PR, potem 4 z paska i wiedzieć ile ich mam.
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan na mobilce możesz sprawdzić maksymalny poziom z menu po prawej stronie.
naciskasz < i pojawia Ci się przycisk aby wejść do pereł
 

DeletedUser18067

Guest
Nowe okno pereł w porównaniu ze starym straciło bardzo na czytelności. Dla mnie na przykład to poważny problem, bo mam nie najlepszy wzrok. Ten design to przerost formy nad treścią, nadziabane jakichś ozdóbek nie wiadomo po co. Może fascynuje to nastolatki ale prostota w przekazywaniu treści jest najlepsza. Przecież tę przestrzeń możnaby wykorzystać o wiele bardziej optymalnie. Pozdrawiam z nadzieją na zmianę na lepsze (nie na gorsze).
 

DeletedUser16965

Guest
Nowe okno pereł w porównaniu ze starym straciło bardzo na czytelności. Dla mnie na przykład to poważny problem, bo mam nie najlepszy wzrok. Ten design to przerost formy nad treścią, nadziabane jakichś ozdóbek nie wiadomo po co. Może fascynuje to nastolatki ale prostota w przekazywaniu treści jest najlepsza. Przecież tę przestrzeń możnaby wykorzystać o wiele bardziej optymalnie. Pozdrawiam z nadzieją na zmianę na lepsze (nie na gorsze).

moze to poprostu kwestia przyzwyczajenia
 

DeletedUser18822

Guest
Taka mała sugestia na temat nowego systemu wrzucania PRków.

Wcześniej, by użyć paczki, wystarczyło wcisnąć "plusik" i otwierało się okno wyboru prów: zakup za złoto/diamenty lub paczki z inwentarza. Klikało się paczkę i jej równowartość lądowała w perle. Teraz, gdy pasek PRów jest pusty, można z automatu wrzucać PRy z paczek, klikając 1 lub 10. Byłoby fajnie, gdyby wciśnięcie 10 automatycznie wrzucało paczkę 10 PR (zakładamy oczywiście, że takie mamy), a kliknięcie 1 rozpoczynało paczkę 2 PR, a w przypadku jej braku 5 PR. Tak się działo chociażby wczoraj jak wrzucałem PRki w perły. Dziś, przeglądając nowe sąsiedztwo w poszukiwaniu okazji, robiłem podobnie. Jakież było moje zdziwienie, jak przy wrzuceniu 1 brakującego PRa 9 wylądowało na pasku. Pomyślałem, że algorytm przez pomyłkę zaczął paczuszkę 10 PR. Zerkam do inwentarza - nie, nie przez pomyłkę. Zabrakło paczek 2 PR (a było ich rano ponad 40), które automat wykorzystał przy wcześniejszym klikaniu na 10PR, mimo iż paczuszek 10 PR miałem jeszcze mnóstwo w inwentarzu.

Teraz, jak trafi się mała perełka, do której wystarczy np. 4 PR na fajny zwrot, będę musiał zaczynać kolejną dyszkę.

Reasumując, optymalnym i idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby w oknie wspierania perły pojawiły się przyciski będące równowartością paczek z inwentarza, czyli 2PR, 5PR i 10 PR. I wtedy gracz miałbym całkowitą kontrolę nad tym, które paczki wydaje. Jak jakichś paczek brakuje, przycisk stawałby się nieaktywny.

Widzę, że jest kilka sugestii w podobnym tonie. Liczę, że je rozważycie :)

Pozdrawiam serdecznie
Ponczulek
 

DeletedUser16965

Guest
nowy system wrzucania pr z paczek nie jest do konca doskonaly.. jesli chce wrzucic 7 pr otworzy mi 4 paczki po 2 pr..a powinien jedna paczke 5 i jedna 2.. powinno sie pomyslec na systemem zamiany paczek z 10 pr na 5x2 pr.. jak komus skoncza sie paczki po 2 pr a bedzie chcial wrzucic 1 pr system bedzie kozystal z paczki 5 pr zostawiając 4 pr na pasku, troszke nie fajnie tak wymuszac na graczach wydawanie pr gdy tego nie chca..
 

DeletedUser7795

Guest
Żadne paczki. Po prostu w oknie perły dodać pole do wpisywania liczby PR.
 

DeletedUser16672

Guest
Masakra z tym wrzucaniem PR. Dobre jest to, że mogę wrzucić 10PR na raz ale reszta kompletnie słaba. Ja chcę decydować czy idą mi PR z paczek 2PR, 5PR czy 10PR. Poza tym nie chcę żeby mi szło najpierw z paska a potem z paczek. To ja decyduję z nie gra za mnie. Wcześniej było super oprócz tej jednej wrzuty 10PR na raz. Spierdzielone to jest na maksa. Już wolę poprzednią wersję.
 

DeletedUser16730

Guest
No to mam taki błąd jak kogoś to interesuje. Prawy klikacz "Cały pasek PR (x)" nie dostosowuje się do końcówki perły. Np. mam na pasku 100PR, a do końcówki perły zostało 40PR, pasek pokazuje "Cały pasek PR(40)" wrzucam 10PR i na pasku nadal jest "Cały pasek PR (40)". Dopiero po wyjściu z perły i ponownym wejściu się aktualizuje.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jeśli grałeś na wielu światach, mogłeś użyć tylko specjalnych ofert (budynki, waluta wydarzeń itp.) na jednym z tych światów. Wychodząc na przeciw Waszym opiniom - teraz będziecie mogli je zakupić na każdym ze światów, na którym gracie.

To z jakiego to powodu mam ofertę kupna rozlewni i jej ulepszenia za 750 diaxów tylko na serwerze C?

Nowy obraz mapy bitowej.jpg
 

DeletedUser16730

Guest
Ja mam tylko na H, ale nie będę pisał do supportu bo i tak nie kupuje. Chcecie to macie info i możecie sprawdzać.
 

DeletedUser18348

Guest
Święte słowa

To po co dalej macie zastrzeżenia i do kogo? Jak za wszystko odpowiada Inno a Ekipa polska FoE jest tylko przedstawicielem i przedstawia to co powie Inno?
Inno się Wami nie przejmuje i nie czyta Waszych postów ! Więc do kogo piszecie?

Jeśli chodzi o promocje cydru to ja mam na A :
44141704865517922878.png

97654279652289576847.png



Promocje są losowe na światy i na epoki .Ja mam dzisiaj promocję cydru w świecie Arvahall w koloni, a mój znajomy też w świecie A ,ale w postępowej ma promocję na kryjówkę łotrów i co w tym dziwnego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry