Dyskusja o wersji 1.109

DeletedUser15836

Guest
Już jest ogłoszenie? :O

  • Usunęliśmy nakładanie się na siebie budynków.
Ja myślałem, że usunięty był błąd nakładania, a nie samo nakładanie...

Co to jest: rozszerzenie za zwycięstwo?
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan rozszerzenie za zwycięstwo to zapewne rozszerzenie za medale.

ALLELUJA! CHWALMY PANA!
W końcu nowy system dodawania PR.
 

DeletedUser15836

Guest
Zapewne tak, ale tak to nazwane, że płaczcie niebiosa ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
ALLELUJA! CHWALMY PANA!
W końcu nowy system dodawania PR.
Zaprawdę powiadam Ci, nim kur trzeci raz zapieje narzekał będziesz na nowy system.

A teraz na poważnie:

  • Jeśli grałeś na wielu światach, mogłeś użyć tylko specjalnych ofert (budynki, waluta wydarzeń itp.) na jednym z tych światów. Dzięki Waszym opiniom możliwa teraz będzie ich sprzedaż na każdym pojedynczym świecie, na którym grasz).
No kupno raczej :)
  • W oczekiwaniu na Oceaniczną przyszłość część IV zostaną udostępnione dwa nowe rozszerzenia (za zwycięstwo i za diamenty).
A nie prościej było by napisać za medale? Tak jak w poprzednich ogłoszeniach.
 

DeletedUser17177

Guest
I to są wkoncu dobre wiadomosci!!! Alleluja!!! Gratuluje! :)
 

DeletedUser16965

Guest
a i przy okazji info ze strony startowej gry o aktualizacji 1.109 przekierowuje do tematu o wersji 1.108
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Dziękujemy za sugestie i zgłoszenie błędu. Zostały one uwzględnione i rozwiązane. Proszę o powrót do tematu aktualizacji.
 

DeletedUser15836

Guest
Teraz ogłoszenie jest zdecydowanie bardziej czytelne - zauważyłem chyba nawet zmiany w miejscach, gdzie ich nie zgłaszaliśmy (mam delikatne wrażenie, że pewien fragment został wykorzystany z mojej wersji, ale jeśli tak - bardzo mnie to cieszy i się za to nie obrażam ;) )
Jedna literówka jeszcze "Zaczęliśmy od określenie" i jest generalnie gites ;)
 

DeletedUser16965

Guest
czyli zacieranie śladów ciąg dalszy.. to ja się zapytam tak (moze tego nie skasujecie) dlaczego informacja o aktualizacji pojawila sie tak późno, skoro @OldShaterhan, nie należąc do suportu na własna rękę, przetlumaczył tekst i udostępnił innym graczom? dlaczego wasze info pojawilo sie ponad 24 godziny po tym jak już zostało ono zaprezentowane w temacie "co w trawie piszczy" ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Nie napisałem, że na 100%, bo swojej wersji nigdzie nie zapisywałem i mogę się kopnąć z pamięcią...
 

ElzeX

Rycerz
widzę że aktualizacja się odbyła, a co z obiecanymi ułatwieniami odnośnie wrzucania pr-ów w perły?
 

bartekmod

Książę
aż się specjalnie zalogowałem, mało grywam ostatnio, być może ten temat był poruszany nie wiem nie chce mi się przeglądać forum :p mam poważne problemy z otworzeniem budynków wojskowych, muszę się po kilkanaście razy naklikać, najlepiej na zoomie, by otworzyć i móc ustawić produkcję wojska... cóż jest nie tak?
 

DeletedUser17606

Guest
pokazuje 1.109 ze aktualizowalo o 13:06 hahaha a zmiany wrzucania pr-kow nie ma hahaha
 

DeletedUser12625

Guest
Rozszerzenie za 460k medali jest dostępne więc część aktualizacji już jest :)
 

DeletedUser16965

Guest
było już wprowadzanie aktualizacji, które nie wnoszą nic nowego, teraz będą aktualizacje, które w prawdzie wnoszą coś nowego ale to coś nowego zaczyna działać kilka dni po aktualizacji :idiot::idiot:
 

DeletedUser7795

Guest
Jakby miał działać to już by był nowy system wrzucania PR. Coś czuję, że on w tym tygodniu działać nie będzie ;/
 

DeletedUser15836

Guest
Podejrzewam, że chcą się upewnić, że nie ma problemów z wdrożeniem. Czasem przecież było, że niektóre nowości, etc. były włączane dopiero po kilku dniach, choć wszyscy o nich wiedzieli ;) Tylko wtedy były jako osobne ogłoszenie, a nie jako sama aktualizacja.
 
Do góry