Dyskusja o wersji 1.109

DeletedUser17760

Guest
Czyli teraz jak mam pusty pasek i kliknę "użyj 1 PR" to zostanie otwarta pacza 2 czy 10?
 

DeletedUser17760

Guest
A jak kliknę "użyj 10 PR" to zostanie otwarte 10 czy 5x2?
 

DeletedUser17760

Guest
Całe szczęście :) Tak czy inaczej końcówki będę musiał sobie wypłacać ręcznie z inwentarza, w przeciwnym wypadku szybko skończą mi się dwójki i system będzie otwierał piątki przy wpłacie pojedyńczych punktów, a wolę, żeby nie zostawały resztki PR w belce po każdej wpłacie.
 

DeletedUser15836

Guest
Jednocześnie 2x mniej klikania, a nie pobierze z paczki jeśli wykorzystujesz "opróżnij pasek" :p Jest naprawdę lepiej niż było.

No i maleńkie? Chyba też takie, jak były ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15674

Guest
powinna byc dodana tez mozliwosc wrzucania paczek 5 pr...bo tak jak ktos pisal skoncza sie 2 i beda zabierac 5 i bedzie zostawac na pasku :(
 

DeletedUser15836

Guest
Jeśli mówisz o przycisku "Użyj 5 PR", to akurat spoko byłoby ;)
 

herde

Baron
System na pewno nieco lepszy, ale liczyłem jednak na to, że będę mógł jednym kliknięciem 100 PR przynajmniej wrzucić. Teraz wbijając 2500 PR klikam 250 razy a nie 500. Cóż, trzeba się tym zadowolić ;)
 

DeletedUser15836

Guest
Pomiędzy kliknięciami? Na pewno nie tyle, co wcześniej przy przeładowaniu...
 

DeletedUser7795

Guest
Najlepsze byłoby pole do wpisywania PR i zamiana wszystkich paczek na jedynki. Mając 2.000 PR nie masz 200 paczek po 10 PR tylko 2.000 paczek po 1 PR.
 

DeletedUser14806

Guest
No to nam pomogli zbawcy! W czym nam ma ten nowy system pomóc? Jak i tak trzeba po 2-3 tyś klepać w perły po 10;/ co za beznadzieja
 

DeletedUser15836

Guest
I tak robisz to ponad 50% szybciej, nie ma źle... Można lepiej, ale jest ok
 

MarianOkrk

Szlachcic
Nowy system dodawania PR jest beznadziejny. Nie likwiduje w ogóle klikaniny. Wcześniej by dodać 100 PR potrzebne było 20 kliknięć. Teraz jest to "tylko" 10, ale nie możemy już wybierać jaka paczka ma być użyta. Dostaliśmy ten sam system tylko w innym opakowaniu. Na prawdę nie dało się dodać pola z możliwością wpisania ilości PR/paczek jaką chcemy dodać, tak jak to jest z towarami na targowisku? Inno uwielbia komplikować proste rozwiązania.
 
Do góry