Drzewko badań - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Tak naprawdę to element gry bez żadnego znaczenia.

A ZAWSZE w epoce Żelaza, aby nie być ofiarą ataków i plądrowania.
Źle do tego podchodzisz, dzięki odkryciu strategi nie tylko zyskujesz dostęp do tych udogodnień, ale cała produkcje towarów możesz przenieść do swoich nierozgarniętych sąsiadów, zauważ że zostając w epoce, jesteś coraz silniejsza, a sąsiadów dostajesz coraz to nowych słabeuszy.
 

Miriam Lech

Szlachcic zagrodowy
Mnie również spotkało "szczęście" nowego drzewka. Pierwsze wrażenie - fatalne. Ohydne kolory, wielkie ikonki i poucinane drzewko.
Jednym słowem MASAKRA. Po co tak wielkie ikonki ? Graficy i informatycy nie wiedzą jakie są wymiary przeciętnych monitorów czy laptopów ? Przesadnie zaznaczone okienka z rysunkami, które bardziej odstraszają niż zapraszają. Po kliknięciu - wielki kwadrat z białym tłem i mikroskopijne dane napisane szarym kolorem. Wszystko się zlewa. Bardzo mi się nie podoba to nowe drzewko, zwłaszcza jego kolory - beżowo - łososiowe. Wystarczy,że forum zostało zohydzone, drzewko niech zostanie takie jakie było. Kolorowe, wyraźne i nie przerażające gracza.
 

CrackerM

Szlachcic zagrodowy
Założyłam miasto na innym świecie, z zamiarem zostania NA ZAWSZE w epoce Żelaza

Stoisz w epoce żelaza, nie rozwijasz się technologicznie, więc akurat jest to kurcze trochę logiczne że nie odblokowujesz nowych udogodnień. Przynajmniej masz wybór - chcesz np. handlarza antyków - możesz pójść dalej w drzewku, nie chcesz iść dalej - czemu narzekasz :p
 

DeletedUser13268

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat nowego drzewka badań.
Moim zdaniem podział na epoki extra. Tak jak pisała przedmówczyni mogło by być podzielone kolorystycznie (każda epoka inny kolor). Natomiast graficznie to jest totalna porażka. Uważam, że graficznie jest coraz gorzej z każdą kolejną zmianą. Chętnie wróciłbym do wyglądu sprzed roku lub półtora.
 

Mirko69

Rycerz
Już pisałem do Supportu, że przypomina mi zaplecze taniej knajpy w niedzielę rano. Paw na pawiu i pawiem pogania.
Nie poprawiaj jak zaczynasz psuć to stare przysłowie.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Stoisz w epoce żelaza, nie rozwijasz się technologicznie, więc akurat jest to kurcze trochę logiczne że nie odblokowujesz nowych udogodnień. Przynajmniej masz wybór - chcesz np. handlarza antyków - możesz pójść dalej w drzewku, nie chcesz iść dalej - czemu narzekasz
Tu przyznaję Ci rację. Mam tylko jedną wątpliwość. Czy odblokowanie dostępu do GPC jest związane tylko z nowym drzewkiem technologii? Co z "żelaznymi' miastami, które do tej pory miały dostęp? Wszystkie będą miały blokadę czy tylko wybrańcy losu, którym trafi się owo nowe cudo?
edit
Sorki za skrót myślowy, chodziło mi o przeniesienie odblokowania GPC do epoki Wczesnego Średniowiecza:
No i okazało się, że jednocześnie, zabrano mi:
- dostęp do konnicy i artylerii, oraz PRZEBUDOWY miasta,
- dostęp do nowości: Kupca Antyków oraz Gildyjnych Pól Chwały. które są w następnej epoce,
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Dla udziału w polach chwały wymagane jest Bycie członkiem gildii i Strategia wojskowa, to technologia z żelaza.

1580398032272.png
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Masakra dlaczego jak wprowadzacie coś fajnego za co was się chwali (pasek wpisu pr przy perłach ) to zaraz musicie coś innego zepsuć ... a dokładnie zepsuliście 3 rzeczy : forum , negocjacje i teraz badania . Zamiast durne zmiany wprowadzać , o które nikt się was nie prosi weźcie pod uwagę któryś pomysł z forum, z " perełek " i zróbcie coś pożytecznego .
 

DeletedUser20193

Guest
Można "przy okazji" wprowadzić opcję co do punktów rozwoju taką jak w perłach. W sensie okienko z ilością PR do wpłacenia.
 

Mirko69

Rycerz
Dawno, dawno temu kiedy graficy i myśliciele z InnoGames Gmbh srali jeszcze w jednorazowe pieluchy z Aldiego ogromą popularność na świecie miała gra Morrowind. Producent zrobił dwa dodatki i zabrał sie za kolejną część serii. Wymyślił Oblivion. Sugerując się opiniami hejterów i innych malkontentów wszelkiego kalibru którzy narzekali, że Morrowind jest za ciemny, ponury, brak żywych barw, surowy stworzyli Obliviona, Wyglądał jak skrzyżowanie landrynków z kreskówką dla dzieci a właściwie części dzieci bo małych dziewczynek. Orkowie wyglądali jak dobroduszne misie z trochę większymi zębami, interfejs nie dla idiotów ale gorzej. Płakać się chciało. No i dziś Morrowind jest wymieniany wśród gier wszechczasów a o Oblivionie mało kto pamięta.
W grze przydałoby się trochę kolorów z ogromnym naciskiem na TROCHĘ ale niekoniecznie w drzewku technologi, które było przejrzyste i przyjazne. Teraz w tej kakofonni kolorów ciężko cokolwiek wypatrzeć.
 

DeletedUser14403

Guest
I to przykład jak mozna spierniczyc cos co było dobre ,nowe drzewko mało czytelne :idiot:
 
W Dziedzictwie, w nowych elementach do odblokowania, nie są pokazywane wszystkie możliwe opcje. Pierwsza przykładowa epoka - oceaniczna. Jest 10 jednostek wojskowych, a co za tym idzie, 10 budynków do odblokowania, tymczasem w Dziedzictwie pokazanych jest 6 budynków, a jednostek 5. Bardzo mylące dla graczy, którzy tę epokę mają przed sobą.
 

DomLuk

Wójt
Jeśli chodzi o granie ile w tym drzewku jesteście by lamentować.
Dużo innych błędów nie naprawionych od miesięcy i lat np.: wiadomości znikające na polu chwały, konta lewe,wymiany miedzy światowe, gvg płynność po 20
 

schwimmen

Wójt
Czy drzewko badań mogłoby być chociaż trochę zmniejszone? Lub mieć możliwość regulacji. Oddaliłem sobie w przeglądarce i wygląda w miarę ok. Mieści się przynajmniej na cały ekran :) (oczywiście jeśli chodzi o te starsze epoki :D ). Po zmniejszeniu widzę, nawet miejsce na dodanie np. wszystkich pereł na dole ekranu.
 

DonJon

Rycerz
Możecie wyjaśnić czemu, w sytuacji gdzie nawet globalne koncerny w swoich produktach dodają możliwość i często nawet predefiniowany "tryb ciemny" w swoich produktach (softy do telefonów, obsługa serwisów webowych, aplikacje na różne platformy) to Wy po wielu latach zdecydowaliście się na wprowadzenie do gry kolejnego bardzo jasnego elementu?
Serio - nie potrafię tego zrozumieć czemu nadal działacie wbrew trendom i opiniom swoich klientów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry