Drzewko badań - komentarze

schwimmen

Wójt
Czy jest możliwość pomniejszenia wszystkich elementów w drzewku badań? Jak ustawię wielkość 80-90% w swojej przeglądarce to wszystko wygląda bardziej przejrzyście i technologie (np. w epoce jutra) nadal wszystkie mieszczą się na cały ekran jak w poprzednim wyglądzie drzewka.
 

DeletedUser15016

Guest
chcę z powrotem stare drzewko badań,gdzie można wyłączyć to nowe ???? jak dla mnie nowe drzewko badań to totalna porażka :/
dajcie graczom wybór drzewka
i co z punktami ??? albo cały pasek,albo tylko po 1pr,co to ma być ???? :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15016

Guest
więc dali nowe badziewne drzewko, a teraz będziemy czekać,aż opracują technikę pr :/
do bani z tym wszystkim,było ok,to zawsze muszą ulepszyć na gorsze :/
 
W ogłoszeniu jest napisane:

Tylko, że takie rzeczy powinny być zrobione za jednym razem. To tak, jakby otwierano nowy sklep, chwalono by się tym wszędzie, a w sklepie by się okazało, że za zrobione zakupy można zapłacić tylko całą posiadaną gotówką, bez wydawania reszty, albo tylko i wyłącznie 10-groszówkami, a system przyjmowania innych monet i banknotów dopiero zostanie wprowadzony.
 

DeletedUser23915

Guest
Mam na telefonie od paru dni. Czlowieki generalnie nie lubia zmian badz sie ich boja. Nie bez powodu. Nie kazde zmiany sa dobre. W moim odbiorze nowa szata graficzna jest slaba, bardzo jasna, wrecz dziecinna. Fajny pomysl ze zwijaniem epok i tylko tyle z pozytywow. Poprzednia kolorystyka byla duzo bardziej przyjazna dla oka, mroczna i bardziej przejrzysta. Ile czlowiekow tyle opinii. Mam badzieje, ze sie przyzwyczaje. Pozdrawiam
 

DeletedUser13373

Guest
czy w foe pracuja daltonisci tak bijacej i nieczytelnej grafiki jak w technologiach jeszcze niespotkalem,zamiast ,,ulepszac" moze naprawcie cos ,lista bledow jest dluga a FoE zajmuje sie jakimis bzdetami ,co bylo zlego w starych ,,CZYTELNYCH" technologiach?
 

Chmurka 3.0

Szlachcic zagrodowy
Jak dla mnie drzewko super. Czytelne, kolorowe itp. W ogóle to nie mogę porównywać by gdy byłam w połowie epoki żelaza właśnie je wprowadzono. ;)
 

BraveFrank

Baronet
Lepiej zrobić kolejne drzewko badań, to chyba tyko na moim kompie normalnie działa.
Kolory i pejzaż mogą zostać, ale zróbcie coś, żeby innym też się mieściło na ekranie
 
Do góry