Czy ktoś gra bez diamentów?

DeletedUser7488

Guest
Ja gram i będę grał wydawanie sporej kasy za parę nędznych diamentów to totalna głupota a poza tym nieuczciwe
 

DeletedUser2657

Guest
Nieuczciwe? No chyba Cię poniosło...bez takich ludzi gra by umarła, zdajesz sobie z tego sprawę? Weźmy np. inną grę - kupując ją, oryginał - to jest głupota i nieuczciwe, tak? Zgadza się, lepiej grać na piracie...lol. Co prawda tu można grać za darmo, ale rozwój relatywnie do diamentów jest trochę wolniejszy.
 

DeletedUser

Guest
Nieuczciwe? No chyba Cię poniosło...bez takich ludzi gra by umarła, zdajesz sobie z tego sprawę? Weźmy np. inną grę - kupując ją, oryginał - to jest głupota i nieuczciwe, tak? Zgadza się, lepiej grać na piracie...lol. Co prawda tu można grać za darmo, ale rozwój relatywnie do diamentów jest trochę wolniejszy.

Mam takie zdanie jak ty, i bez wspierania takiej gry pieniędzmi po prostu by upadła, bo twórcy nie mieli by profitów za co robią. Osobiście na razie nie zakupiłem diamentów, aczkolwiek nie skreślam tej możliwości aby przyśpieszyć sobie rozgrywkę i przesuwanie się do góry w rankingu. Klikam, pomagam i jak na razie dobrze na tym wychodzę.
 
Do góry