Czy ktoś gra bez diamentów?

DeletedUser5127

Guest
napisze tak-mam 135k pkt-ow,jestem wsrod pierwszych 500 graczy Arvahall i nie wydalem na FoE ani centa,wiec mozna!!pewnie ze od czasu wprowadzenia perel widac bardziej kto placi ,a kto nie,wielu ma juz po 5,czy 6 perel ale satysfakcja z gry jest chyba wtedy mniejsza...

a żeby tylko 5, 6.
Ja gram na Dinegu i czołówka (jak ostatnio liczyłem w znajomych) ma po 11 pereł:p
Ale sięnie pytałem czy wydali złotówki na nie, bo po co mi to? ja nie wydałem ani złamanego grosza i mi siędobrze gra i jak kolega tutaj z cytatu ujął satysfakcje z tego, że ja bez diamentów wyprzedzam ludzi z diamentami :p (ujmując że nie mam diamentów chodziło że nie mam kupnych, bo mam te, za misje :p ).
 

DeletedUser5421

Guest
unxpre.
Naraz mozna grac na 5 swiatach .
Mniej-wiecej zadanie na jednym swiecie co 2-3 tygodnie robi sie zadanie za diaxy (30-50) .
A ze diamenty sa ,,wspolno-swiatowe" to mozna zbierac na 5 swiatach a wydawac na jednym :)
 

DeletedUser

Guest
Podziwiam i zazdroszczę takiego nadmiaru czasu, który pozwala na aktywną grę na 5 światach jednocześnie ;)
 

DeletedUser314

Guest
unxpre.
Naraz mozna grac na 5 swiatach .
Mniej-wiecej zadanie na jednym swiecie co 2-3 tygodnie robi sie zadanie za diaxy (30-50) .
A ze diamenty sa ,,wspolno-swiatowe" to mozna zbierac na 5 swiatach a wydawac na jednym :)


na pl5 uzbieralem ponad 2000diamentow z zadan

pl5 to świat - east-na~
Dlatego napisał, że na świecie jaki ma około miesiąc-dwa uzbierał 2k diamentów.

Ja gdzieś taka ilość uzbierałem na 1ŚW od maja ;D A nawet mniej niż 2k ;D
 

DeletedUser

Guest
Siemka gram w dużo gierek na przeglądarkę i tak naprawa ta gra jest niesamowicie naciągana na kasę.Naprawde aż nie umiem uwierzyć że twórca tej gry jeszcze nic z tym nie zrobił.Gram nadal w tą grę w nadziei na lepsze jutro :) pozdrawiam ps.nigdy nie kupie tu kamyków za pln.
 

DeletedUser

Guest
bzdura, zaczelem grac jak czesc osob byla juz w jesieni sredniowiecza, nie dość ze przegonilem wiekszosc ludzi to jestem w pierwszej piedziesiątce na serwie a kupilem tylko 220 diamentów na 2 plany bo mi brakowało a pereł mam siedem juz postawionych.
kluczem do gry jest po prostu dobre planowanie rozwoju i logowanie sie po zbiory otco. Dodam jeszcze ze tylko dlatego kupiłem perły bo bylem tak w tyle, ze jak sasiedzi mieli po 3 perły to ja jeszcze badania robilem!

ps. robiąc questy w end game spokojnie mozna dostac 20-40 diamentów dziennie, czasami nawet do 80 trzeba po prostu ruszyć łepetyną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bzdura, zaczelem grac jak czesc osob byla juz w jesieni sredniowiecza, nie dość ze przegonilem wiekszosc ludzi to jestem w pierwszej piedziesiątce na serwie a kupilem tylko 220 diamentów na 2 plany bo mi brakowało a pereł mam siedem juz postawionych.
kluczem do gry jest po prostu dobre planowanie rozwoju i logowanie sie po zbiory otco. Dodam jeszcze ze tylko dlatego kupiłem perły bo bylem tak w tyle, ze jak sasiedzi mieli po 3 perły to ja jeszcze badania robilem!

ps. robiąc questy w end game spokojnie mozna dostac 20-40 diamentów dziennie, czasami nawet do 80 trzeba po prostu ruszyć łepetyną.

najniższa paczka diamentów to 300 więc już "mijasz się z prawdą" mówiąc że kupiłeś 220, a druga rzecz... na jakim serwie grasz?

bo na Cirgard jest gracz MrPrzypadek - 554 pkt - 3 bitwy - 12832 miejsce w rankingu
na Dinegu jest również gracz MrPrzypadek - 980 pkt - 1 bitwa - 16096 miejsce w rankingu
i East-Nagach jest również gracz MrPrzypadek - 285 pkt - 1 bitwa - 18870 miejsce w rankingu

czy to "Przypadek" Panie Mr ? :)
 

DeletedUser

Guest
kupiłem 2 paczki po 110 czy 95 niepamietam bo bylo to w grudniu, sms kosztowal o ile pamietam kolo 11 zl, a gram na brisgadzie. , jak lapiesz kogos za słowka to zrób to jak trzeba :)
 

DeletedUser

Guest
kupiłem 2 paczki po 110 czy 95 niepamietam bo bylo to w grudniu, sms kosztowal o ile pamietam kolo 11 zl, a gram na brisgadzie. , jak lapiesz kogos za słowka to zrób to jak trzeba :)
no faktycznie na Brisgardzie masz 58 pozycję, ale biorąc pod uwagę że jest to "martwy" serwer to nic dziwnego że za pomocą "diamentów" prześcignąłeś swoich sąsiadów, a skoro grasz za "diamenty" kupowane a nie zdobywane to nie mów: "bzdura..."
bo... sorki ale grasz ... za diamenty :)
ps. fakt paczka diamentów za sms to - 95... czyli kupiłeś 3 paczki czyli 285 diamentów...bo jakby nie liczyć nie daje to 220...
 

DeletedUser759

Guest
kupiłem 2 paczki po 110 czy 95 niepamietam bo bylo to w grudniu, sms kosztowal o ile pamietam kolo 11 zl, a gram na brisgadzie. , jak lapiesz kogos za słowka to zrób to jak trzeba :)
Panie Przypadek...widocznie jesteś Pan szczęśliwym przypadkiem, który tylko czasmi kupuje diamenty. Ja gram od początku serwera Arvahall i nie kupiłem ani jednego diamencika. Trochę pracy i logicznego myślenia wystarczyło żeby się utrzymać na poziomie 200-250 miejsca w statach. Jak odpuściłem w wakacje i spadłem do 300 to wystarczył miesiąc na powrót do normy. Czasami zdarzało się uzyć diamenty "wygrane" w grze użyć na surowce, ale nie leciały takim deszczem który Pan Przypadek usiłuje sugerować. Teraz kończę grę bo "nie mam szczęścia do planów" i dopóki nie zacznę kupować diamencików to będę w dalszym ciągu dostawał co najwyżej duble planów nie zbudowanych pereł ( bo jak by dało trypla to już można wymienić, ale to za łatwo by było ), albo plany pereł już zbudowanych ( które mają po 5-6 zablokowanych i niewykorzystanych planów i nawet nie można podejrzeć żeby dokładnie policzyć ), albo po kolejce motywacji gildi, sąsiedztwa i znajomychh w ogóle nic nie dostać. Początkowo gra wyglądała na dosyć ciekawą ponieważ bieganie z młotkiem i tłuczenie wszystkiego dookoła nie było jedyną metodą na osiaganie satysfakcji. Co było o tyle cenne że Pan Przypadek najeżdżając mnie nawet codziennie byłby w stanie złupić jedną chhałupkę monet, no ból prawie nie do zniesienia ;-). Reszta jest do upilnowania bez ciągłego siedzenia na koncie. A specjalnie dla takich młotkowych co to ciągle nie potrafią o niczym innym jak tylko o łomotaniu myśleć mam przygotowany zestaw obronny w postaci 2 dzidek w obronie i łup sobie chłopie do woli, masz swoją szansę raz na 24h.
Dla mnie gra została zarżnięta ponieważ żebym nie wiem co robił jak nie kupię diamentów na plany pereł to za chwilę mnie ludzie ze średniowiecza wyprzedzą bo im szczęście bardziej dopisało i wcześniej postawili perły które były podciągane wrzucaniem PR przez pół gildii. Ale tam ... poślizg w myśleniu stwórców gry był jeszcze większy :-))) Bo jak już sobie za kasę kupię te plany to jeszcze muszę kasy dołozyć żeby samemu je sobie budować, bo tyle teraz tego dookoła że już tylko nakazami można zmuszać ludzi do pakowania PR w kolejne poziomy pereł u konkretenych graczy. Zwykle właśnie u tych którzy za diamenciki, czyli kasę postawili perły jako piwerwsi.
No cóż, zmarnowałem trochę czasu na tą grę, ale przynajmniej nie wyrzuciłem ani złotówki w błoto. Wolę INNO sponsorować na Grepo bo tam im przynajmniej na razie jeszcze aż taka palma cenowa nie odbiła jak tutaj i za 50 Pln miesięcznie można na przyzwoitym poziomie pograć. Tytaj trzebaby 50 Pln dziennie topić żeby mieć satysfakcję z gry.

P.S.
Szumne zapowiedzi nowych epok i innych wodotrysków już mnie nie biorą. Jak pokazuje praktyka tego projektu musiałbym wegetować jeszcze 2-3 miesiące żeby tego doczekać i dokonać, co nie zmienia faktu że musiałbym się za to zabierać z poziomu niższego niż ten na który zapracowałem zanim nastało "nieszczęście perłowe". A jak "stwórcy gry" chcą uzależniać coś od faktora szczęścia to może powinni tu jakiś moduł z ruletką zaimplementować. Oczywiście wejście do gry za darmo, ale obstawianie za prawdziwą kasę...Wtedy pewnie by mogli diamenty garściami rozdawać, bo zawsze się znajdą naiwni, ehm...chciałem napisać ambitni do wystepów ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no faktycznie na Brisgardzie masz 58 pozycję, ale biorąc pod uwagę że jest to "martwy" serwer to nic dziwnego że za pomocą "diamentów" prześcignąłeś swoich sąsiadów, a skoro grasz za "diamenty" kupowane a nie zdobywane to nie mów: "bzdura..."
bo... sorki ale grasz ... za diamenty :)
ps. fakt paczka diamentów za sms to - 95... czyli kupiłeś 3 paczki czyli 285 diamentów...bo jakby nie liczyć nie daje to 220...

1. Pamietam ile wydałem a nie ile dostalem, 22 zł wydałem wiec te 220 to był strzał powinienes to zrozumiec szczegolnie ze sam strzelasz niesprawdzonymi danymi,
2. 48 miejsce nie 58,
3. mam 700 diamentow na koncie a kupilem 190, wiec faktycznie wydałem majątek... (na odzywki wydaje miesiecznie 300-400 zl a silownia to tez moje hobby)
4. serwer martwy czy zywy tego nie wiem, wiem ze jak zaczlem grac to bylem farmą dla wszystkich, teraz moze 2 sasiadów mnie regularnie atakuje a widze ze reszta sie rozwija wolno bo wolno ale rozwija,
5. niewiem czy ta dyskusja ma sens skoro o mojej grze wiesz wiecej odemnie...

Czasami zdarzało się uzyć diamenty "wygrane" w grze użyć na surowce, ale nie leciały takim deszczem który Pan Przypadek usiłuje sugerować.

Trochę pracy i logicznego myślenia wystarczyło żeby się utrzymać na poziomie...

widocznie View attachment 590

gdybys pomyslal faktycznie logicznie to bys nastawial zegarmistrzów ustawial kolejke na 24h i zgarnial wygrane, ja robie srednio 20 zadań dziennie i praktycznie zawsze wyskoczy mi jakis diament, niektorzy bardziej logiczni wola nastawiac same dwupasady i podniecac sie goldem i punktami a kase wydawac na PR a w nowej epoce beda plakac ze punkt kosztuje 100k golda, przy czym calkowicie rezygnuja z produkcji mlotków bo przeciez osiagneli im wszystko i po co im mlotki...

No cóż, zmarnowałem trochę czasu na tą grę, ale przynajmniej nie wyrzuciłem ani złotówki w błoto.

no cóż, Twoja strata, ja gram w pracy wiec nie dośc ze nie wyrzucilem pieniedzy w bloto to jeszcze mi za to placa... chcialem przy tej okacji pozdrowic mame i pracodawce :)

oraz was ciemnowidzacy, logicznie myslący rodacy polacy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Panie delano, wcale nie trzeba wydawać diamentów na plany, ani tych kupionych, ani tych uzbieranych.
Nie trzeba też wsadzać PR aby te plany uzyskać i mieć perły.
Ja wydałem max 200 PR na samym początku gry ale tylko przez głupotę i chęć posiadania czegoś nowego (walczyłem 2 razy w Marku i raz w Katedrze i uzyskałem do Marka 4 plany (w tym też był dubel), do Katedry 3 plany (też 1 dubel)).
Teraz codziennie odwiedzam około 200 graczy i zbieram plany które od razu wymieniam jak się trafi dubel i mam 5 pereł: Bazylikę, Katedrę, Hagię Sophię, Castel del Monte oraz Notre Dame.
Do tego brakuje mi 2 planów z Cerkwii, 2 planów do Latarni, 4 planów Koloseum, 3 planów kościoła.
Dwa plany mam z wieży Babel, posągu Zeusa oraz zamku z Deal.

Nie licząc planów uzyskanych początkowo za PR (na których diamentów nie wydałem) to plany uzyskałem bez "zapomogi". Nie wydałem też ani jednego diamencika na uzyskanie planów czy czegokolwiek na serwie Dinegu (o tym serwie pisze).
W grze wydałem raz 200 diamentów na Latarnie na 5 świecie bo już mi się nie chciało czekać i zbierać (przeszedłem po wszystkich ale nie trafiłem), a miałem problem z zaopatrzeniem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
wlasnie cos dopisywalem do posta zeby byl zwiazany z tematem ale niewazne ;)

nasuwa mi sie tylko jeden wniosek po tej dyskusji: mamy duzo organizacji charytatywnych, mozecie napisac do polsat dzieciom, swiatecznej orkiestry pomocy lub jakies fundacji tvn zeby zrobili wam gre przegladarkowa 100% friko :)
 

DeletedUser759

Guest
Panie delano, wcale nie trzeba wydawać diamentów na plany, ani tych kupionych, ani tych uzbieranych.
Nie trzeba też wsadzać PR aby te plany uzyskać i mieć perły.
Prawda. Wystarczy motywować i też się dostaje. Można jeszcze walczyć, ale za to podobno mniej jak piszą Ci którym się chce z młotkiem biegać...mnie się nie chce. Tylko ten mały uwierający kamyczek...3 dni motywacji ok 105 co 24h graczy na świecie Arvahall i w efekcie 2 plany zbudowanych pereł czyli .... z tego działania. Rozumiemy się, czy trzeba narysować piktogramem?
Teraz codziennie odwiedzam około 200 graczy i zbieram plany które od razu wymieniam jak się trafi dubel i mam 5 pereł: Bazylikę, Katedrę, Hagię Sophię, Castel del Monte oraz Notre Dame.
Do tego brakuje mi 2 planów z Cerkwii, 2 planów do Latarni, 4 planów Koloseum, 3 planów kościoła.
Dwa plany mam z wieży Babel, posągu Zeusa oraz zamku z Deal.
Miszczu magii lub języka, bo sam już nie wiem. Dubel to znaczy 2... jak masz 2 plany i jesteś w stanie je wymienić to jesteś miszczem magii. A jak masz trypla to nie znaczy że jesteś chory ( bo prawidłowa nazwa pewnej "wstydliwej" choroby to TRYPER ), tylko że masz 3 plany w tym samym okienku z opcją wymiany na 1 ( i to niekoniecznie z innego okienka ) co stwórcy gry chyba "dla ułatwienia" nazwali 2:1. Rozumiemy się, czy znowu narysować piktogram dla współczesnych gimnazjalistów?

Nie licząc planów uzyskanych początkowo za PR (na których diamentów nie wydałem) to plany uzyskałem bez "zapomogi". Nie wydałem też ani jednego diamencika na uzyskanie planów czy czegokolwiek na serwie Dinegu (o tym serwie pisze).
W grze wydałem raz 200 diamentów na Latarnie na 5 świecie bo już mi się nie chciało czekać i zbierać (przeszedłem po wszystkich ale nie trafiłem), a miałem problem z zaopatrzeniem.
No i tu już wszystko ok. Widocznie na Dinegu gra więcej graczy skoro kolejka motywacji sięga 200 ludzi. Jak "stwórcy" otworzą jeszcze jakieś 5-7 serwerów to może być opcja nawet na 500 motywacji na najnowszym serwie...Ale czad :-)))
 

DeletedUser

Guest
Ponownie szanowny Panie Delano,

Przejrzalem ostatnie pare twoich postów i notorycznie sie powtarzasz ze bla bla plany bla bla perły bla bla zniechęcaja mnie bla bla koncze gre bla bla i tak dalej. Zamiast plakac ze planów nie masz i pereł po prostu skoncz grac i nie rob zamętu. Jak bedziesz powtarzac ze to jest bez sensu i tak dalej to nikt Ci nagrody za to nie da.
Jesli mialbym posłużyc sie przykładem to porównałbym Cie do dzieciaka z ktorym nikt nie chce sie bawic, wchodzi do pokoju z innymi bawiącymi sie dziecmi po czym puszcza bąka jakiego swiat nie poczuł i wychodzi zadowolony... a zostaje tylko smród!
 

DeletedUser759

Guest
Ponownie szanowny Panie Delano,

Przejrzalem ostatnie pare twoich postów i notorycznie sie powtarzasz ze bla bla plany bla bla perły bla bla zniechęcaja mnie bla bla koncze gre bla bla i tak dalej. Zamiast plakac ze planów nie masz i pereł po prostu skoncz grac i nie rob zamętu. Jak bedziesz powtarzac ze to jest bez sensu i tak dalej to nikt Ci nagrody za to nie da.
Jesli mialbym posłużyc sie przykładem to porównałbym Cie do dzieciaka z ktorym nikt nie chce sie bawic, wchodzi do pokoju z innymi bawiącymi sie dziecmi po czym puszcza bąka jakiego swiat nie poczuł i wychodzi zadowolony... a zostaje tylko smród!

A dla czego za friko? Mogę zabulić 5 dych miesięcznie jak na grepo, ale towar musi być tego wart. Za ruletkę jak pisałem powyżej skłonny jestem płacić "w innych okolicznościach przyrody", a już na pewno nie za betę. Bo za betatesty to akurat INNo powinno nam diamenty sponsorować :-)
A moje posty piszę nie dla Pana przyjemności czy ku zgorszeniu, tylko dlatego żeby "stwórcy" mieli więcej "materiału porównawczego". Tak naprawdę właśnie skończyłem grę i będę tylko wspomagał gildię tym co pozostaje do rozdania bez angażowania czasu i wysiłku intelektualnego. Bo żeby było śmieszniej to widzę że nie pokasowno od ponad pół roku moich zwiniętych do ratusza kont na innych serwerach.
A na marginesie nie zabraniam Panu "szczęśliwemu" Przypadkowi prawa do wznoszenia peanów pochwalnych na temat gry i pisania "przedorosłych" postów jak to jest wspaniała, wciągająca i zajefajna gra. Niektórzy dziecinnieją na starość, inni grzybieją za młodu i nie ma na to rady. Tyle pod adresem wycieczki osobistej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Miszczu magii lub języka, bo sam już nie wiem. Dubel to znaczy 2... jak masz 2 plany i jesteś w stanie je wymienić to jesteś miszczem magii.

Dublem uważam 2 plany w jednym okienku (np. północne części planu), a skoro mam wymieniać to muszę mieć też w innym okienku dubla czyż nie?
Po prostu trzeba umieć walczyć o te plany i nie poddawać się bo mam wielkiego pecha i mi plany lecą z innych pereł.
Mnie brakuje 2 lub 3 plany z Katedry Akwizgrańskiej i nie robię z tego powodu szumu bo pisane było na forum że będzie możliwość zrobienia czegoś z tymi planami.

No i tu już wszystko ok. Widocznie na Dinegu gra więcej graczy skoro kolejka motywacji sięga 200 ludzi. Jak "stwórcy" otworzą jeszcze jakieś 5-7 serwerów to może być opcja nawet na 500 motywacji na najnowszym serwie...Ale czad :-)))
Wystarczy się wpisać w listę graczy którzy szukają innych do znajomych - 80 możesz sam zaprosić z takiej listy a 60 może ciebie.
Do tego dochodzi 80 członków gildii o ile grasz w rozwiniętej gildii i ew. sąsiedzi ale z tymi już gorzej bo się waha ich liczba.
Jeśli nie umiesz dodawać to proszę: 80 z twojego zaproszenia + 60 od kogoś to jest 140 + 80 gildia to już masz 220 + sąsiedzi max 80 (rzadkie zjawisko) = 300 max. motywacji/odrestaurowania codziennie.
 

DeletedUser

Guest
A dla czego za friko? Mogę zabulić 5 dych miesięcznie jak na grepo, ale towar musi być tego wart. Za ruletkę jak pisałem powyżej skłonny jestem płacić "w innych okolicznościach przyrody", a już na pewno nie za betę. Bo za betatesty to akurat INNo powinno nam diamenty sponsorować :-)
A moje posty piszę nie dla Pana przyjemności czy ku zgorszeniu, tylko dlatego żeby "stwórcy" mieli więcej "materiału porównawczego". Tak naprawdę właśnie skończyłem grę i będę tylko wspomagał gildię tym co pozostaje do rozdania bez angażowania czasu i wysiłku intelektualnego. Bo żeby było śmieszniej to widzę że nie pokasowno od ponad pół roku moich zwiniętych do ratusza kont na innych serwerach.
A na marginesie nie zabraniam Panu "szczęśliwemu" Przypadkowi prawa do wznoszenia peanów pochwalnych na temat gry i pisania "przedorosłych" postów jak to jest wspaniała, wciągająca i zajefajna gra. Niektórzy dziecinnieją na starość, inni grzybieją za młodu i nie ma na to rady. Tyle pod adresem wycieczki osobistej.

No to prosze szanowny panie napisac mi:
1. w ktorym poscie chwale twórców gry,
2. w ktorym poście pisze zgrzybiale lub dziecinnie

Ale idealnie odwzorowałes wlasne zachowanie z jednej strony dziecinne a z drugiej zgrzybiałe, przestan sie juz kompromitowac skasuj konto na forum i w grze a najlepiej nie zagladaj w ogole do internetu bo widocznie Ci szkodzi. Wróc do szkoły pocwicz czytanie ze zrozumieniem a nad logicznym mysleniem prosze sie zastanowic bo ja takowego nie dostrzegłem. A i jeszcze jedno, osobiscie nie widze powiązania miedzy narzekaniem i psioczeniem a konstruktywna krytyka która proboje sie tu zasugerowac, to tyle z mojej strony. A co jak co ale to nie ja zaczelem osobista wycieczke ale jako ze lubie wycieczki to sie podłączyłem :)
 

DeletedUser759

Guest
Dublem uważam 2 plany w jednym okienku (np. północne części planu), a skoro mam wymieniać to muszę mieć też w innym okienku dubla czyż nie?
Otóż według mnie właśnie nie. Można mieć po 2 palny w 8 z 9 okienek i nie można żadnego z nich wymienić. Żeby można było wymienić plan jak piszą "stwórcy" w proporcji 2:1 to trzeba mieć w jednym okienku 3 ( napiszę słownie: trzy ) plany. Dopiero wtedy wymiana jest w ogóle możliwa. A jak zamieni w tym samym okienku ...hahaha... zostają 2 plany bez opcji wymiany. Dawaj 200 diamentów i po sprawie :-) Jeszcze jeden plan Ci zostanie :-)
Pana "szczęśliwego" przepraszam za brak chęci do dalszej konwersacji.
 

DeletedUser

Guest
Re. "Odkrywca" Dawno zrobiłem wszystkie technologię. Od prawie półtorej miesiąca brak mi 1 (jednego - jedno okienko) planu do budowy Castel del Monte (czy jakoś tak) . W tym czasie wpłacam prawie wszystki punkty do tych, co tę budowlę posiadają. Uzyskałem w ten sposób 31 (trzydzieści jeden) planów do Castel... Plany te dublują te, które już posiadam. Po handlu zostaje mi jeszcze jeden zdublowny i dziura na brakujacy plan. To samo gdy dostaję (7 sztuk) za motwywowanie czy restaurację. Gra mi mówi, a zatem jej twórcy - zapłać, kup diamenty. NIE KUPIĘ! Prędzej zrezygnuję z gry. Wcześniej mi się zdarzało nabyć niewielkie iości, teraz tego nie zrobię, choćby z powodu presji, jak jest na mnie wywierana.
 

DeletedUser2776

Guest
A ja zaczynam wierzyc, ze to wzsystko kwestia szczescia.
Po kilku chudych dniach dostalem wczoraj ze 120 motywacji 6 czy 7(!) planow. Najpierw leciala epoka zelaza, poszly 2 plany do latarni, ktora juz mam (grr...), dubel do koloseum i (niespodzianka!) ostatni brakujacy plan koloseum. Nie trzeba bylo nic kupowac :). Tak wiec da sie, potrzebna tylko odrobina szczescia ;).
Ale swoja droga przy wymianach planow koloseum szczescia nie mialem i wtopilem jakies 10(!) par planow probujac dostac ten ostatni.
 

DeletedUser8

Guest
Łącze ten temat z "graj za darmo - bzdura" ponieważ dyskusja jest praktycznie o tym samym.
 

DeletedUser5256

Guest
4 perły - 2 kupione plany - tylko dlatego, że nie miałem cierpliwości. Co prawda codziennie motywowanie 200 osób, ale codziennie jakieś plany wpadały. Też wk.. się prze jakiś czas jak same duble miałem, ale potem 3x pod rząd wpadły akurat te brakujące. Nawet obecnie te plany to chyba za szybko wpadają bo już nie ma komu nabijać lvl. Jak ktoś marudzi to tylko dlatego bo jest "leniem", nie chce mu się klikać. W dodatku niebawem pojawi się opcja wymiany planów z wybudowanych pereł. Problemem jest brak terenu. A narzekać to zaczniecie ne event świąteczny. Tam dopiero diamenciki będą szły.
 
Do góry