Czy ktoś gra bez diamentów?

tiamat

Szlachcic zagrodowy
Graj za darmo w FoE - Bzdura

Dom wielopiętrowy - aby odblokować technologię musisz wyłożyć 600 diamentów. Co tu niby jest za darmo?

Dziękuję , idę sie bawić gdzie indziej :D
 

DeletedUser

Guest
nie musisz mieć odblokowanej technologii domów wielopiętrowych, by iść dalej (patrz na gałęzie drzewa technologii). można się obyć bez tych domów, więc nie ma co piszczeć na forum jak mała dziewczynka. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Zawsze masz jeden domek premium, w epoce wczesnego Śr, niema go od razu, bo trzeba go odblokować, ale za to nie musisz za każdy płacić diamentami.
Dla tych co grają za darmo nie robi to żadnej różnicy.


A nawet dzięki temu domkowi mogłem ukończyć ostanie misje, gdzie miałem all zbadane, punktów na full, a chcieli ode mnie żebym dokupił sobie ;p
 

DeletedUser1228

Guest
to darmowa gra, bo jako tako nie płacisz w niej za grę, lecz za dodatki do gry, ułatwienia itp... to że dzięki temu można mocno ułatwić sobie grę i zdobyć przewagę nad innymi to już inna sprawa, ale w końcu chodzi o zabawę, nie walkę o topkę ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Ile to już tematów było tym podobnych i każdy kończył się tym samym czyli "Grać i wygrywać można bez Diamentów" :)
 

DeletedUser

Guest
no tak a jak odblokować aby mieć więcej wojska beż diamentów? mam 4 i co ??

- - - Zaktualizowano - - -

no tak a jak odblokować aby mieć więcej wojska beż diamentów? mam 4 i co ??
 

DeletedUser1228

Guest
i to da ci od razu kolejne 4, a to 5 bez sensu, chyba po to by sobie stało...
 

DeletedUser314

Guest
Ja mam zawsze 3 sloty tylko odblokowane?
Dlaczego?
Bo i tak jedna jednostka robi się 4h, a jeden barak może produkować tylko 1 naraz. A szybkość produkcji to czasami podstawa żeby wygrać w wieży.
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam mam 6 budek z łukami i w każdej 4 sloty, 3 budy z kuszami i również po 4 sloty :D Zapas woja daje większą przewagę niż szybkość produkcji :)
 

DeletedUser1228

Guest
ale i zajmuje sporo ;) i widzę że apo zainwestowałeś w wojo
 

DeletedUser

Guest
temat zaczyna się robić offtopowy.
a 'duda 222' nie pytał co macie i kto ile zainwestował... itd.
 

DeletedUser1228

Guest
może, ale można tu znaleź porady (ile woja mieć i w ilu bud) co może być pomocne lub nie.
 

DeletedUser

Guest
nie ma limitu ilości budynków wojskowych, więc co to za porada? :)
 

DeletedUser

Guest
limit pod zabudowę jest innym limitem niż limit ilości budynków wojskowych. i jeden do drugiego ma się jak pięść do nosa.
pytanie było o poradę, a wcześniej o odblokowanie 5-go slotu - nie ma sensu tu udziwniać na siłę.
 

DeletedUser759

Guest
Skoro i tak rozmowa jest całkiem juz poza tematem i bez większego sensu to chciałbym pozdrowić babcie

To ja też pozdrawiam babcię...czekając w międzyczasie jak mi się kółeczka po 5 minut kręcą i nie wiadomo czy zlecenia na zaopatrzenie weszły czy nie... Ile ta gra waży że na 20 megabitowym łączu czekam na potwierdzenie wrzucenia zaopatrzenia jak 20 lat temu na odświeżenie strony na modemie 2400 kb....????? Zresztą na Grepo też Inno ostatnio nieźle dało ...ten teges...
 
Do góry