Czy jesteś za przyjęciem uchodźców do Polski ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy Polska powinna przyjąć uchodźców?

  • Tak.

    Głosy: 10 22,7%
  • Nie.

    Głosy: 31 70,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 3 6,8%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser12464

Guest
Ta osoba powinna poznać historię Islamu a szczególnie jak wyglądało panowanie Islamskie w Hiszpanii , Portugalii , Grecji bo propaguje wersję skrajnię poprawną i ma zero wiedzy o Islamie .

A ja ci powtórzę - chrześcijanie do Jerozolimy w XII wieku wchodzili z kwiatami i bombonierkami dla mieszkańców. A nie, nie ta bajka bo jest też smok i garbaty starzec z brodą. Bo w XII wieku bogobojni chrześcijanie również mordowali innowierców, a pewnych częściach świata robią to dalej więc w jakim celu przywołujesz dzieje z przed ponad ośmiu wieków jest dla mnie zagadką.

No i jak zwykle stereotypowe brednie o tym jaki to islam jest zły. Znasz chociaż jednego wyznawcę islamu jako człowieka? Wiesz że w Polsce mieszka wiele społeczności muzułmański i jakoś nie biegają i nie obcinają głów innowiercom? Wiesz, że w łonie twojego narodu czai się Muzułmański Związek Religijny i na jego czele stoi nawet prawdziwy Mufti? Nie wiesz? Bo czas zjada ci wypisywanie głupot tu i pewnie na innych forach w sieci.

P.S. Skończ z tymi bzdetnymi filmami, bo zacznę się rewanżować równie barwną twórczością jak wyskoki narodowców, "spieprzaj dziadu", "prezydent kradnie wieniec" i inne pasujące w danym momencie klasyki.
 

DeletedUser11758

Guest
A ja ci powtórzę - chrześcijanie do Jerozolimy w XII wieku wchodzili z kwiatami i bombonierkami dla mieszkańców. A nie, nie ta bajka bo jest też smok i garbaty starzec z brodą. Bo w XII wieku bogobojni chrześcijanie również mordowali innowierców, a pewnych częściach świata robią to dalej więc w jakim celu przywołujesz dzieje z przed ponad ośmiu wieków jest dla mnie zagadką.

No i jak zwykle stereotypowe brednie o tym jaki to islam jest zły. Znasz chociaż jednego wyznawcę islamu jako człowieka? Wiesz że w Polsce mieszka wiele społeczności muzułmański i jakoś nie biegają i nie obcinają głów innowiercom? Wiesz, że w łonie twojego narodu czai się Muzułmański Związek Religijny i na jego czele stoi nawet prawdziwy Mufti? Nie wiesz? Bo czas zjada ci wypisywanie głupot tu i pewnie na innych forach w sieci.

P.S. Skończ z tymi bzdetnymi filmami, bo zacznę się rewanżować równie barwną twórczością jak wyskoki narodowców, "spieprzaj dziadu", "prezydent kradnie wieniec" i inne pasujące w danym momencie klasyki.
Najpierw Ziemie święta zdobyli wyznawcy Islamu i wymordowali je mieszkańców .
.Później Zdobyli Hiszpanie , Portugalię i sporą część Bizancjum .
Krucjata miała wyzwolić Jerozolimę i obronić Europe przed Islamem.
Zamachy w Madrycie i inne zamachy są faktami. Europie Zachodniej też wmawiano że Islam jest pokojowy .Zamachy Wykonały osoby które miały ulec asymilacji . Kolonia przekonała się jacy są Arabowie a szczególnie ich kobiety .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12464

Guest
Człowieku... a kto miał tą ziemię przed wyznawcami Islamu? Katolicy? No chyba nie więc twoje bajania dalej nie trzymają się kupy. Ponawiam pytanie: w jakim celu drążysz historię z przed tysiąca lat i dalej? Wiesz czym były kolonializm i neokolonializm? Wiesz jaki miały wpływ na północną Afrykę i kraje bliskiego wschodu? Bryfft to tu już pisał, może cofnij się kilka storn to się czegoś dowiesz.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@pan k k k
Obalają zachwyt nad Islamem a szczególnie Arabami
Nie wiem kto się zachwyca kim i gdzie, wiem ze zazwyczaj zachwycamy się nad sobą, inne kraje również nad sobą itd
Niemcy dostali od nich gwałty i molestowanie ich kobiet.
Niemcy sobie ich spacyfikują, maja doświadczenia z obozami ;)
A jak czytam tekst "nasze kobiety" "ich kobiety" co to my jakieś bydło przetargowe? Ja niczyja nie jestem, tak samo jak ty nie jesteś naszym mężczyzną, to kulawy tekst napisany przez kibiców podchwycony dla sławy.
Media cenzurowały te fakty a służby ignorowały łamanie prawa .
Chyba się im nie udało bo o tym piszesz.
Naszym Kraju przeciwieństwie do Europy Zachodniej można mówić o tym .
Odbierając wiadomości z różnych krajów, znając parę języków powiem ci że nasze wiadomości to najwięcej mówią o naszym grajdołku, a 3 min o świecie, kiedy inne państwa omawiają globalne problemy i przypadki, a swoje problemy polityczne w 3 min (na odwrót jak u nas żebyś zrozumiał napisze) Już nie wspomnę ile nie mówią nasze i ile świata ciebie mija. O Chinach kiedy słyszałeś? Ja dziś w wiadomościach nie polskich oczywiście.
Nie ma tak prymitywnej poprawności która pozwala obcym łamać prawo i ukrywać to .
Jest strefa 59 w USA tam obcy łamią prawo i nikt o niczym nie wie hahahaha
Trzeba mieć poglądy a nie wymyślać lewackie hasełka które nie pozwalają nazywać zła po imieniu .
Trzeba to mieć kręgosłup moralny i cenić cnoty, żeby nie pisać baniałuków z jednej księgi i popierać poglądów z jednej słusznej prasy, która to prasa pochodzi ze szkoły w Toruniu (jak jedziemy po poglądach to na całego)
Krucjata miała na celu obronić Europę przed Islamem.
Gdzie ty tam masz EUROPĘ? Jak można bronić europy walcząc na ziemi która do niej nie należy, mówiąc że należy.
Krucjata to zorganizowana wyprawa która miała odnaleźć grób chrystusowy, a tak naprawdę szli gwałcili i zbijali majątek jak na każdej wojnie. Nazwali je jeszcze AntyTureckie a nie krucjaty obronne EU ^^
A wszystko przez religie pokoju i miłości (jedną i drugą)
Miały Wyzwolić Ziemie święte od Islamu .
A teraz Islam wyzwala ziemie europejskie od innowierców ^^
Zamachy w Madrycie i inne zamachy są faktami.
A zamachu na generała Popiełuszkę ponoć nie było, na samolot też nie, to są FAKTY ^^
Kolonia przekonała się jacy są Arabowie a szczególnie ich kobiety .
Ładna składnia, kobiety arabskie dały popalić na koloni ;)
 

DeletedUser11758

Guest
@pan k k k

Nie wiem kto się zachwyca kim i gdzie, wiem ze zazwyczaj zachwycamy się nad sobą, inne kraje również nad sobą itd

Niemcy sobie ich spacyfikują, maja doświadczenia z obozami ;)
A jak czytam tekst "nasze kobiety" "ich kobiety" co to my jakieś bydło przetargowe? Ja niczyja nie jestem, tak samo jak ty nie jesteś naszym mężczyzną, to kulawy tekst napisany przez kibiców podchwycony dla sławy.

Chyba się im nie udało bo o tym piszesz.

Odbierając wiadomości z różnych krajów, znając parę języków powiem ci że nasze wiadomości to najwięcej mówią o naszym grajdołku, a 3 min o świecie, kiedy inne państwa omawiają globalne problemy i przypadki, a swoje problemy polityczne w 3 min (na odwrót jak u nas żebyś zrozumiał napisze) Już nie wspomnę ile nie mówią nasze i ile świata ciebie mija. O Chinach kiedy słyszałeś? Ja dziś w wiadomościach nie polskich oczywiście.

Jest strefa 59 w USA tam obcy łamią prawo i nikt o niczym nie wie hahahaha

Trzeba to mieć kręgosłup moralny i cenić cnoty, żeby nie pisać baniałuków z jednej księgi i popierać poglądów z jednej słusznej prasy, która to prasa pochodzi ze szkoły w Toruniu (jak jedziemy po poglądach to na całego)

Gdzie ty tam masz EUROPĘ? Jak można bronić europy walcząc na ziemi która do niej nie należy, mówiąc że należy.
Krucjata to zorganizowana wyprawa która miała odnaleźć grób chrystusowy, a tak naprawdę szli gwałcili i zbijali majątek jak na każdej wojnie. Nazwali je jeszcze AntyTureckie a nie krucjaty obronne EU ^^
A wszystko przez religie pokoju i miłości (jedną i drugą)

A teraz Islam wyzwala ziemie europejskie od innowierców ^^

A zamachu na generała Popiełuszkę ponoć nie było, na samolot też nie, to są FAKTY ^^

Ładna składnia, kobiety arabskie dały popalić na koloni ;)
Te wydarzenia ujawnili internauci którzy odważyli się poruszać sprawę i doprowadzili to tego że media i służby ujawniły fakt ukrywania wydarzenia w Kolonii .
Niemcy chcą sprowadzić swoje problemy do naszego kraju . Sami wyhodowali sobie osoby roszczeniowe i dzięki temu że ukrywali wydarzenia w Kolonii to Arabowie uznali że mogą robić co chcą i mogą łamać prawo .
Czy Arabowie którzy w Kolonii łamali prawo dostali odpowiednią karę za swój czyn ?.
Do Polski mogą trafić osoby które w Kolonii i innych Niemieckich miastach molestowały i gwałcili ich kobiety . Dzięki temu mogą pozbyć się patologii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Te wydarzenia ujawnili internauci którzy odważyli się poruszać sprawę i doprowadzili to tego że media i służby ujawniły fakt ukrywania wydarzenia w Kolonii .
Niemcy chcą sprowadzić swoje problemy do naszego kraju . Sami wyhodowali sobie osoby roszczeniowe i dzięki temu że ukrywali wydarzenia w Kolonii to Arabowie uznali że mogą robić co chcą i mogą łamać prawo .
Czy Arabowie którzy w Kolonii łamali prawo dostali odpowiednią karę za swój czyn ?.
Do Polski mogą trafić osoby które w Kolonii i innych Niemieckich miastach molestowały i gwałcili ich kobiety . Dzięki temu mogą pozbyć się patologii.

U nas internauci wielokrotnie (nie kilka przypadków tak jak Ty opisujesz) ujawniają, jak nasz zacny katolicy naród z poszanowaniem bliźniego i miłością, gwałci, bije i okrada rodaków. Niestety dla Ciebie uzasadnienie jest jedno: Arab nie może, katolik, no cóż to swój.
Proszę, zakończ tą propagandę, przesiąkniętą nienawiścią, rasizmem i zacznij normalną dyskusję. Przed Twoim pojawieniem się w tym temacie dyskutowali Gracze o absolutnie odmiennych poglądach ale rozmowa ta nie była bełkotem, tylko dość racjonalną prezentacją własnych poglądów. Przeklejasz różne cuda, z innych stron (najczęściej własne wypowiedzi), pozbawione sensu logicznego (pomijając samą treść, to z uwagi na POWALAJĄCY brak ortografii, składni i gramatyki), nie wiadomo w sumie po co. Bo i tak jesteś znieczulony na cokolwiek co napiszą do Ciebie rozmówcy. Naprawdę, jeśli ta rozmowa nie wróci na "normalne tory" to zostanie zamknięta. Zastanów się nad tym jak wygląda debata, i zaczerpnij wzorce z osób, które myślą podobnie jak Ty ale w zupełnie inny sposób potrafią to przekazać.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Te wydarzenia ujawnili internauci którzy odważyli się poruszać sprawę i doprowadzili to tego że media i służby ujawniły że ukrywały wydarzenia w Kolonii .
Ujawnili to poszkodowani, internauci telepatycznie się nie dowiedzieli o zdarzeniu. Media miały nacisk ze strony władz (policji), tak samo jak media nie podają często prawdy na temat tego czy policja wie coś o przestępstwie i poszukiwanym bo policja dla dobra śledztwa zakazuje.
Niemcy chcą sprowadzić swoje problemy do naszego kraju .
My mamy takie same problemy, WYMIERAMY, tylko że Niemcy mają to od parunastu lat i już łapią się za kogokolwiek żeby tylko pracował, rodził, był Niemcem BO NIE MA.
Chcieli jak Francja która zebrała ze swoich koloni lud i ten lud teraz tam żyje pracuje zarabia, powiesz ze tam atakują i to przez to zebranie ludu z koloni, ****o prawda. Islamiści (fanatycy) są źli na Francję bo ona sprawia że Muzułmanin wcale nie ma ochoty zabijać w imię boga, tak samo buddysta, chińczyk, chrześcijanin, polak. W Paryżu masz praktycznie 70 % zadeklarowanych Ateistów, może mają obrzędy, mają te jarskie sklepy ale mają też windę w willi i w piątek sobie normalnie wciskają jej guzik i piją alkohol. ATEIŚCI to ich boli.
Niemcy chcieli jak Anglia, która Hindusów, Polaków wszystko co najlepsze ściągał z koloni swoich i to tam pracuje, teraz to Anglicy.
I powiem ci że za jakoś 60 lat może się Niemcom udać że Mohamed Smith będzie właścicielem Mercedesa i nikt nie powie że to nie Nasz.
Sami wyhodowali sobie osoby roszczeniowe
Stać ich, nie zmienia jednak faktu że wojna w Syrii jest straszna, że WOJNA JEST STRASZNA, Polacy też uciekali w II wojnie światowej właśnie na zachód, na wojnie się morduje, na wojnie się umiera nawet jak się przeżyje.
dzięki temu że ukrywali wydarzenia w Kolonii to uznali że mogą robić co chcą i mogą łamać prawo .
To była zorganizowana akcja na kilka państw, tak zwany terroryzm, samo sobie w jeden dzień nie powstało. To jak były ataki w Paryżu kilka miejsc, nikt nie powie że to jakiś imigrant kupił sobie c4 w każdym sklepie z c4 i poszedł się wysadzić a przypadkiem z nim 6 innych.
Czy Arabowie którzy w Kolonii łamali prawo dostali odpowiednią karę za swój czyn.
U nas to jest do 8 lat, a że głównie były to kradzieże i obłapianie (inne czynności seksualne) to pewnie 3lata w zawieszeniu na 5 i deportacja ;) Tak w Polsce wygląda odpowiednia kara za ten czyn.
 

DeletedUser15227

Guest
Najpierw Ziemie święta zdobyli wyznawcy Islamu i wymordowali je mieszkańców .
.Później Zdobyli Hiszpanie , Portugalię i sporą część Bizancjum .
Krucjata miała wyzwolić Jerozolimę i obronić Europe przed Islamem.
Zamachy w Madrycie i inne zamachy są faktami. Europie Zachodniej też wmawiano że Islam jest pokojowy .Zamachy Wykonały osoby które miały ulec asymilacji . Kolonia przekonała się jacy są Arabowie a szczególnie ich kobiety .

Gadasz głupoty. Najpierw ziemie święta najechali Żydzi bo tak im Bog kazał, wymordowali tubylców i przejęli ich ziemie. Pózniej sie tam bili co jakiś czas i wtedy ziemie święta zaczęli napadać Egipcjanie a pózniej Babilończycy. Jakby tego było mało to napadli jeszcze Asyryjczy, pózniej Persowie...Następnie biedni Żydzi padli ofiara podłych Greków na czele z zniewieściałym Aleksandrem...i zadomowili sie tam na dobre...Nagle nie wiadomo skąd pojawili sie Rzymianie i w 66 roku zburzyli Jerozolimę a Żydów wypędzili z ziemi świętej...już wydawało sie ze będzie ziemia katolicka, gdy Bizantyjczycy ukradli ja dla kościoła wschodniego. Pózniej przyszli przebiegli Arabowie i zajęli święte miejsca, ale wygnali ich Turcy, których wygnali pózniej Brytyjczycy i Francuzi. Wtedy znowu pojawili sie Żydzi i zabrali ziemie Palestyńczykom.
Pare epizodów opuściłem...taki jest morał z używania historii w dyskusji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Gadasz głupoty. Najpierw ziemie święta najechali Żydzi bo tak im Bog kazał, wymordowali tubylców i przejęli ich ziemie. Pózniej sie tam bili co jakiś czas i wtedy ziemie święta zaczęli napadać Egipcjanie a pózniej Babilończycy. Jakby tego było mało to napadli jeszcze Asyryjczy, pózniej Persowie...Następnie biedni Żydzi padli ofiara podłych Greków na czele z zniewieściałym Aleksandrem...i zadomowili sie tam na dobre...Nagle nie wiadomo skąd pojawili sie Rzymianie i w 66 roku zburzyli Jerozolimę a Żydów wypędzili z ziemi świętej...już wydawało sie ze będzie ziemia katolicka, gdy Bizantyjczycy ukradli ja dla kościoła wschodniego. Pózniej przyszli przebiegli Arabowie i zajęli święte miejsca, ale wygnali ich Turcy, których wygnali pózniej Brytyjczycy i Francuzi. Wtedy znowu pojawili sie Żydzi i zabrali ziemie Palestyńczykom.
Pare epizodów opuściłem...taki jest morał z używania historii w dyskusji.

Dla mnie narodowość nie ma znaczenia, już tłumaczę tak żebym nie wyszła na rasistkę. Każda rasa ludzka ma swoje przystosowanie geograficzne, mianowicie prosty przykład Czarni nie mają potrzeby ocieplania wdychanego powietrza bo ich landem jest Afryka, takie wypracowanie od lat czynniki, jak na północy Norwegia/Finlandia opalonych jest mało, no bo jaka, są bieli jak papier. Eskimosi niskie temperatury nie są im straszne bo mają dodatkowe czynniki wspomagające. Do tego każde z Ras mają specjalizacje, produkują określone dobra od lat bo ciągną z ziemi co daje, mam nadzieje ze logicznie to brzmi.
Tak wiec mamy ten nasz glob, Afryka to wiadomo już pisałam Czarni, Europa i Rosja (po cześci) to biali z tym ze różne pochodzenie państwowe tu ukształtowało dodatkowe cechy, w Europie jest duże skupisko państw na teren i zawsze tak było, to rodzi konflikty które znamy itd. Azja żółci, te ziemie święte należą pod Arabów, Indie Hindusi itd.

Dlatego walki w Jerozolimie, przez krzyżowców były zwykłym najazdem, Europejczycy nie byly przystosowani do życia na pustyniach/sawannach, oni jechali w zbrojach ze stali! Geologicznie nie powinno ich tam być, dlatego dla mnie to jest najazd.
To ze tam tłukli się Żydzi, Palestyńczycy jest w porządku bo granice na ziemi wymalowaliśmy sobie MY. Ludzie.

Mam nadzieje ze mój wywód nie obraża nikogo, nigdy nie wiem jak się pisze politycznie poprawnie.

P.S. Jak widać po dzisiejszych czasach, można z przynależności geologicznej się spokojnie wyrwać, tak zresztą powstał świat że rasy mieszały się i powstawało coś nowego, jednak takie działania nie mogą być nagłe, a długoletnie. To w następnym odcinku BBC.
 

DeletedUser14757

Guest
Plan Coudenhove-Kalergiego spełnia się na naszych oczach.
 

DeletedUser11758

Guest
Ujawnili to poszkodowani, internauci telepatycznie się nie dowiedzieli o zdarzeniu. Media miały nacisk ze strony władz (policji), tak samo jak media nie podają często prawdy na temat tego czy policja wie coś o przestępstwie i poszukiwanym bo policja dla dobra śledztwa zakazuje.

My mamy takie same problemy, WYMIERAMY, tylko że Niemcy mają to od parunastu lat i już łapią się za kogokolwiek żeby tylko pracował, rodził, był Niemcem BO NIE MA.
Chcieli jak Francja która zebrała ze swoich koloni lud i ten lud teraz tam żyje pracuje zarabia, powiesz ze tam atakują i to przez to zebranie ludu z koloni, ****o prawda. Islamiści (fanatycy) są źli na Francję bo ona sprawia że Muzułmanin wcale nie ma ochoty zabijać w imię boga, tak samo buddysta, chińczyk, chrześcijanin, polak. W Paryżu masz praktycznie 70 % zadeklarowanych Ateistów, może mają obrzędy, mają te jarskie sklepy ale mają też windę w willi i w piątek sobie normalnie wciskają jej guzik i piją alkohol. ATEIŚCI to ich boli.
Niemcy chcieli jak Anglia, która Hindusów, Polaków wszystko co najlepsze ściągał z koloni swoich i to tam pracuje, teraz to Anglicy.
I powiem ci że za jakoś 60 lat może się Niemcom udać że Mohamed Smith będzie właścicielem Mercedesa i nikt nie powie że to nie Nasz.

Stać ich, nie zmienia jednak faktu że wojna w Syrii jest straszna, że WOJNA JEST STRASZNA, Polacy też uciekali w II wojnie światowej właśnie na zachód, na wojnie się morduje, na wojnie się umiera nawet jak się przeżyje.

To była zorganizowana akcja na kilka państw, tak zwany terroryzm, samo sobie w jeden dzień nie powstało. To jak były ataki w Paryżu kilka miejsc, nikt nie powie że to jakiś imigrant kupił sobie c4 w każdym sklepie z c4 i poszedł się wysadzić a przypadkiem z nim 6 innych.

U nas to jest do 8 lat, a że głównie były to kradzieże i obłapianie (inne czynności seksualne) to pewnie 3lata w zawieszeniu na 5 i deportacja ;) Tak w Polsce wygląda odpowiednia kara za ten czyn.
Media Niemieckie to ukrywały .
W niemieckim internecie zawrzało, gdy redaktor naczelny drugiego programu telewizji niemieckiej – ZDF złożył ubolewania, że w poniedziałek - a więc już czwartego dnia po masowych napaściach muzułmanów na kobiety bawiące się w Sylwestra na ulicach kilku miast - nie „puścił” tej informacji w głównym wydaniu „Heute” o godz. 19.
Elmar Theveßen wyjaśniał, że materiał dziennikarski był gotowy, ale chciano jeszcze zebrać wywiady w tej sprawie. To była błędna ocena — napisał na swoim profilu facebookowym red. Theveßen.
Od dłuższego czasu zauważam, że ZDF coś „zamilcza na śmierć”
— napisała w odpowiedzi szefowi ZDF Birgit Drouvé.
Pojawiły się też sugestie, że na szefostwo ZDF wywierał naciski „ktoś z góry”, bo chciano albo przeczekać do czasu, „aż sprawa przyschnie”, albo rząd Angeli Merkel opracuje spójną politykę informacyjną w tej sprawie.
Wolność informowania umarła. Będzie tylko to publikowane, czemu rząd federalny przytaknie. Demokracja jest martwa . — ocenił Stephan Sauk.
Rząd Merkel chciał ukryć tą informację .
Przed wojną uciekają kobiety i dzieci a nie młodzi mężczyźni . Syryjczyk walczy za kraj i swoją rodziną a nie ucieka do Europy .
Uchodźcą jest gdy przebywa sąsiednich krajach . Gdy przybywa do Europy to jest emigrantem.
Kurdowie walczą z Państwem Islamskim a nie uciekają do Europy .
Gdyby ci młodzi mężczyźni nie uciekli do Europy to pokonali by to państwo razem z Kurdami .
Nie idą do pracy i dostają za nic pieniądze .
HORROR NA BASENACH ODWIEDZANYCH PRZEZ IMIGRANTÓW I UCHODŹCÓW! - NIEMCY W SZOKU!

http://pl.blastingnews.com/europa/2...-uchodzcow-niemcy-w-szoku-wideo-00746679.html
NIEMIECKI POLICJANT: 'W KWESTII IMIGRANTÓW MEDIA I WŁADZA KAŻĄ NAM MILCZEĆ'
http://pl.blastingnews.com/europa/2...-wladza-karza-nam-milczec-wideo-00725165.html
Niemiecka policja, skrępowana polityczną poprawnością i poleceniami z góry, jest sfrustrowana i często bezradna!.
Takie osoby mogą trafić do naszego kraju bo Niemcy zachęcają ich by żyli na koszt Europy i wierzą że mogą robić co chcą .
Na obecności Arabów osób nic nie zyskują .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
U nas internauci wielokrotnie (nie kilka przypadków tak jak Ty opisujesz) ujawniają, jak nasz zacny katolicy naród z poszanowaniem bliźniego i miłością, gwałci, bije i okrada rodaków. Niestety dla Ciebie uzasadnienie jest jedno: Arab nie może, katolik, no cóż to swój.
Proszę, zakończ tą propagandę, przesiąkniętą nienawiścią, rasizmem i zacznij normalną dyskusję. Przed Twoim pojawieniem się w tym temacie dyskutowali Gracze o absolutnie odmiennych poglądach ale rozmowa ta nie była bełkotem, tylko dość racjonalną prezentacją własnych poglądów. Przeklejasz różne cuda, z innych stron (najczęściej własne wypowiedzi), pozbawione sensu logicznego (pomijając samą treść, to z uwagi na POWALAJĄCY brak ortografii, składni i gramatyki), nie wiadomo w sumie po co. Bo i tak jesteś znieczulony na cokolwiek co napiszą do Ciebie rozmówcy. Naprawdę, jeśli ta rozmowa nie wróci na "normalne tory" to zostanie zamknięta. Zastanów się nad tym jak wygląda debata, i zaczerpnij wzorce z osób, które myślą podobnie jak Ty ale w zupełnie inny sposób potrafią to przekazać.
Prawo jest równe dla każdego . Normalne państwo nie ukrywa wydarzeń które stały się Kolonii .
Łapią sprawców i wtedy dostają karę za swoje czyny . Nie zrobili tego i pozwoli tym osobą na łamanie prawa .
Przypadek w Kolonii należy ujawniać
i protestować że pozwolono tej grupie łamać prawo. Niemcy chcą nam podarować te osoby .
Niemieckie media kreują że naszym kraju zagrożona jest Demokracja a rzeczywistości u nich jest zagrożona.
Alternatywa dla Niemiec i Pegida chcą zorganizować referendum czy ich przyjmować .
Na te organizację spadają szykany policyjne . Utrudnia się ich marsze a media nie pozwalają im debatować tej sprawie .
 

DeletedUser

Guest
pan k - jest coś takiego jak edycja postów. Jest wtedy przyjemniej dla oka...

p.s
Dzięki za polską pisownię, od razu lepiej się czyta.

Islam nie jest złą religią, jak się wczytasz to wcale nie jest u nich MORDOWAĆ NIEWIERNYCH robią to odłamy, tak jak to w chrześcijaństwie jest niby mamy katolików, protestantów, prawosławnych itd. niby inni a jednak tacy sami... to samo masz przy Islamie co nie znaczy iż wszyscy Islamiści to mordercy i terroryści. Każda religia ma swoje odłamy i będzie miała. Jak pisali powyżej inni Polacy niby katolicy a gwałcimy i zabijamy się nawzajem... niby prawo nie pozwala, kościół zabrania ale i tak to robimy. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania to wszyscy katolicy to mordercy, gwałciciele i złodzieje.

Nie jest tak jak mówił twój prezes iż "Nikt nam nie wmówi iż białe jest białe..." poza kolorem białym i czarnym jest ten niedostrzegany przez większość czyli kolor SZARY. Tak idąc dalej to Kościół katolicki, niby dla ludzi a księża dzieci wykorzystują, czy to znaczy iż wszyscy księża to pedofile?? NIE, tak samo jest z Islamem i Arabami, nie wszyscy to terroryści, gwałciciele czy mordercy lub złodzieje.

Polacy ci niby "katolicy" często lubią wszystko wkładać do jednego worka ale jak KTOŚ inny zrobi to samo z chrześcijanizmem to od razu go atakują jak tak można wszystkich księży do jednego worka... jestem ateistą więc kościół itp. mnie mało obchodzą ale nie wsadzam wszystkich do jednego worka.
 

DeletedUser11758

Guest
pan k - jest coś takiego jak edycja postów. Jest wtedy przyjemniej dla oka...

p.s
Dzięki za polską pisownię, od razu lepiej się czyta.

Islam nie jest złą religią, jak się wczytasz to wcale nie jest u nich MORDOWAĆ NIEWIERNYCH robią to odłamy, tak jak to w chrześcijaństwie jest niby mamy katolików, protestantów, prawosławnych itd. niby inni a jednak tacy sami... to samo masz przy Islamie co nie znaczy iż wszyscy Islamiści to mordercy i terroryści. Każda religia ma swoje odłamy i będzie miała. Jak pisali powyżej inni Polacy niby katolicy a gwałcimy i zabijamy się nawzajem... niby prawo nie pozwala, kościół zabrania ale i tak to robimy. Idąc dalej twoim tokiem rozumowania to wszyscy katolicy to mordercy, gwałciciele i złodzieje.

Nie jest tak jak mówił twój prezes iż "Nikt nam nie wmówi iż białe jest białe..." poza kolorem białym i czarnym jest ten niedostrzegany przez większość czyli kolor SZARY. Tak idąc dalej to Kościół katolicki, niby dla ludzi a księża dzieci wykorzystują, czy to znaczy iż wszyscy księża to pedofile?? NIE, tak samo jest z Islamem i Arabami, nie wszyscy to terroryści, gwałciciele czy mordercy lub złodzieje.

Polacy ci niby "katolicy" często lubią wszystko wkładać do jednego worka ale jak KTOŚ inny zrobi to samo z chrześcijanizmem to od razu go atakują jak tak można wszystkich księży do jednego worka... jestem ateistą więc kościół itp. mnie mało obchodzą ale nie wsadzam wszystkich do jednego worka.
Koran wprost zachęca do mordowania nie wiernych i muszą traktować to dosłownie .
Koran i nienawiść. Cytaty, które mówią o islamie wszystko!

http://www.fronda.pl/a/koran-i-nienawisc-cytaty-ktore-mowia-o-islamie-wszystko,57589.html
„I bądźcie gorliwi w walce za sprawę Allaha gorliwością, na jaką On zasługuje! On was wybrał.” (Koran 22,78) .
Mają obowiązek walki .
Muzułmanina, który nie walczy, ani nie zbroi wojowników, tego Allah dotknie nieszczęściem w Dniu Ostatecznym. (Hadis według Ibn Madża).
Ich prorok sam brał udział świętych wojnach.
Według biografów Mahometa „Prorok Islamu” wszczął 66 wojen, z czego w 29 był przywódcą.
Według islamskiej wykładni „wers miecza” anuluje wszystkie pokojowe wersy Allaha: „Wszystkie wersy Koranu, które nawołują do wybaczania niewiernym, zawierania z nimi przyjaźni, albo powstrzymywania się od szkodzenia im, są zniesione przez wers miecza.”
2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym! .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Wszystko to kwestia rozumu, interpretacji i odniesienia do czasów, w których słowa padają...

Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12

Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć

I tylko co z tego. Wklejanie tanich cytatów, z ksiąg, które powstały w innych czas innych kulturach i innych realiach, bez zrozumienia sensu nic nie daje... Trzeba poznać i zrozumieć aby ganić...
 

DeletedUser

Guest
@pan k nasza religia jest religią miłości, sam jako katolik powinieneś conajmniej rodzine uchodźców przyjąć oddać im ostatni posiłek i podziękować za wizytę.
nie jesteśmy oficjalnym państwem wyznaniowym tak jak np syria , żeby pisać "nasza religia" :p
bo jak ktoś wierzy w coś innego to już nie jest nasz ?
 

DeletedUser

Guest
oczywiście że nie ! ja nawiązałem kontakt z rozumem i nie dałem się porwać fali głupoty :p
 

DeletedUser15227

Guest
Syria nie jest państwem wyznaniowym. Wy tak pitu pitu nie na temat i wasze posty sa. Moje zaraz kasują (muszę trochę popłakać na forum).
 

DeletedUser11629

Guest
Syria nie jest państwem wyznaniowym. Wy tak pitu pitu nie na temat i wasze posty sa. Moje zaraz kasują (muszę trochę popłakać na forum).

Jak mod znajdzie okulary, to nas tez tu nie bedzie, zobaczysz.
nie wykręcam się ;) a wogóle to wiesz co to jest państwo wyznaniowe ?
u nas to póki co nie funkcjonuje i mam nadzieję że nigdy nie będziemy takim państwem

Wiem i jak Polska bedzie panstwem wyznaniowym, natychmiast stad znikam. Religia to opium dla mas, ale ze jednoczesnie laczy sie z historia cywilizacji, to wielu maci to w glowach.

@Natalia -mialas na mysli mozr Strefe 51...?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wg mnie - tylko po ostrej "selekcji".

Wierzę, że wśród tej masy ludzi są osoby, które naprawdę uciekają przed okropieństwami wojny, biedy i głodu, szukają schronienia i miejsca do spokojnego, nowego życia, ale są też osoby, który tylko migrują w poszukiwaniu pieniędzy i/lub mają na celu działanie na szkody państw, gdzie się znajdą.
Mimo że są to ludzie (w większości) innego wyznania, to i tak naszym moralnym obowiązkiem powinno być przyjęcie ich, żeby nie zostali odprawieni z powrotem, skoro zostawili za sobą wszystko, co mieli.
Ale jak pisałem - po ostrej i dogłębnej selekcji. Czyli po sprawdzeniu, kim jest dana osoba i co jest jej celem w naszym kraju.
Są to osoby innej kultury, jakże różnej od naszej (czego niektórzy panicznie się boją), jednak jeśli właściwe osoby znajdą się w okolicy, to to może działać na naszą korzyść i nie stwarzać niebezpieczeństwa. Jeżeli są to osoby pokojowo nastawione, które nie planują dokonywać aktów terroryzmu czy napaści, to powinni spokojnie się zasymilować. Taki kontakt może nas wzbogacić o inny punkt widzenia, o pewną cząstkę innego regionu.
Tylko pytanie - czy uchodźcy naprawdę chcą przybywać do Polski? Z tego co widzę, to większość prze do krajów Zachodu, a narzucanie siłą rozlokowania grup po krajach, do których oni nie chcą trafić, może przynieść tylko negatywne skutki.

Więc ogólnie - jak najbardziej, o ile są to prawdziwi uchodźcy, a nie emigranci czy terroryści :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry