[Walki] bomba na polu chwały

czy bomba na polu chwały to dobry pomysł?

  • tak

  • nie wiem

  • nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Jak się walczy na polu chwały można złowić towary, punkty rozwoju i plany. Ale mam pomysł żeby można było wpaść na bombę, która sprawia że upór rośnie 2 krotnie.
 

Królo

Rycerz
Tu mowa o nagrodach które można złowić oprócz pożytecznych pr dało by się złowić bombę która zwiększa upór czytaj ze zrozumieniem
Upór to mają Ci co są co 4h przy szachach na każdą wymianę. Opór jak już.
Idąc twoim tokiem myślenia może przy podnoszeniu pereł dajmy szansę że przy zamknięciu spadnie ona z poziomów.
Albo budynki eventowe które raz na jakiś czas odejmują towary zamiast dodawać?
Pomysł polega na tym że w nagrodę dostajemy karę za swoje wysiłki tak?
To tak jakbyś w pracy za dobre wyniki dostał premię minus 500pln.
I zrozumiałem o co chodzi ale przecież są pułapki.
 

dawid17612

Hrabia
Utrudnić, a nie odwrócić na lewą stronę, jeżeli taki pomysł by przeszedł to musiałaby być także perełka z % bonusu uniknięcia takiej ujemnej nagrody, o ile graczom nadal by się chciało grać i walczyć na GPC po takim dodatku
 

Królo

Rycerz
Utrudnić, a nie odwrócić na lewą stronę, jeżeli taki pomysł by przeszedł to musiałaby być także perełka z % bonusu uniknięcia takiej ujemnej nagrody, o ile graczom nadal by się chciało grać i walczyć na GPC po takim dodatku
Pójdźmy krok dalej. Usuńmy obozy. Dajmy 20% szans na opór wszędzie bez wyjątku i zbijanie oporu za diaxy, medale, złoto, młotki czy co tam kto chce :haha:
 

dawid17612

Hrabia
choć moge sie mylić jeżeli % takiej ujemnej nagrody to 2-5% to możę miałoby to inny wpływ na GPC, ale jednak jak komus wpadnie co dziennie choć 2-5 razy taka ujemna nagroda to już słysze te krzyki i wyzwiska...hahahahahaha...:D Niech cie... Łukasz Wróbel... hahahahaha,,,:D hahahahaha... ludzie by cie za to pokochali :D

Ale mógłbyś być wtedy dumny :D wprowadziłeś zmiane w GPC :D :D
 

Królo

Rycerz
200 na edycję? To pomysł chyba tylko z zazdrości. To uderzyłoby w każdego kto robi z 2k walk na edycję. Po to stawiamy obozy, żeby się nie męczyć. Wystarczająco dużo oporu leci przy 4 obozach a jest 96% że nic się nie stanie.
 

dawid17612

Hrabia
łukasz chcesz mieć ciekawie? powiedz z kim aktualnie masz GPC, zapewnie ci że twoja gildia będzie miec ciekawie :D hahahahahaha..:D

żarcik :D

pomysł ciekawy pod jakimś tam stopniem, ale jednak za mało przemyślany :/
 
200 na edycję? To pomysł chyba tylko z zazdrości. To uderzyłoby w każdego kto robi z 2k walk na edycję. Po to stawiamy obozy, żeby się nie męczyć. Wystarczająco dużo oporu leci przy 4 obozach a jest 96% że nic się nie stanie.
Jak był początek pola chwały prowadziłem gildię która była na przełomie srebnej i złotej. Wtedy było ciekawie. Jak dołączyłem do super gildii bo taki sobie cel postawiłem ambitny, się okazało że diamentowa i platynowa liga to nudy bo tylko wymiana prowincjami.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A wy to tak na poważnie o tym dyskutujecie?
Czy tylko żeby się ponabijać z Wróbla?

Łukaszku zapytaj kolegów w gildii co sądzą o tym twoim pomyśle, tam nie ma moderacji więc zapewne napiszą Ci kilka słów, których tu nie można używać, choć chciało by się, ale moderator czuwa.

Jak był początek pola chwały prowadziłem gildię która była na przełomie srebnej i złotej. Wtedy było ciekawie. Jak dołączyłem do super gildii bo taki sobie cel postawiłem ambitny, się okazało że diamentowa i platynowa liga to nudy bo tylko wymiana prowincjami.

Wróć do tamtej srebrno złotej gildii i będziesz miał znowu ciekawie.

Dla ciekawych świata, to są perły naszego wybitnego Stratega i Wielkiego Reformatora.
1629603716283.png
Oraz dokonania Wojenne:
1629603764056.png
 
Ostatnia edycja:
A wy to tak na poważnie o tym dyskutujecie?
Czy tylko żeby się ponabijać z Wróbla?

Łukaszku zapytaj kolegów w gildii co sądzą o tym twoim pomyśle, tam nie ma moderacji więc zapewne napiszą Ci kilka słów, których tu nie można używać, choć chciało by się, ale moderator czuwa.



Wróć do tamtej srebrno złotej gildii i będziesz miał znowu ciekawie.

Dla ciekawych świata, to są perły naszego wybitnego Stratega i Wielkiego Reformatora.
View attachment 6388
Oraz dokonania Wojenne:
View attachment 6389
przez rok udało mi się tyle zrobić całkiem dużo
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jak był początek pola chwały prowadziłem gildię która była na przełomie srebnej i złotej. Wtedy było ciekawie. Jak dołączyłem do super gildii bo taki sobie cel postawiłem ambitny, się okazało że diamentowa i platynowa liga to nudy bo tylko wymiana prowincjami.
Jak był początek pola chwały prowadziłam gildię, która dotarła na diamentowe pola w pierwszym możliwym terminie. Tak, wtedy było ciekawie, bo dla mnie pojęcie "gra" jest nierozerwalnie związane z pojęciem "rywalizacja". Na dokładkę była to rywalizacja między zespołami o porównywalnych możliwościach (w przeważającej części). Gdy gildia skręciła w kierunku farmienia GPC, po prostu odeszłam. Wegetarianin nie znajdzie dla siebie oferty w restauracji specjalizującej się w daniach z dziczyzny. Nie oznacza to jednak domagania się takiego doprawiania potraw, żeby innym też nie smakowało. Trzeba poszukać innej knajpy lub... założyć nową i tym razem zapraszać gości o takich samych gustach kulinarnych. ;)
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
pomysł ciekawy pod jakimś tam stopniem,
Nie zgadzam się z ta opinią, uważam, że pomysł nie jest ciekawy tylko nierozsądny, głupi i szkodliwy za to jest przemyślany, ale ponieważ wiedza o grze autora jest mała to nie wziął pod uwagę konsekwencji jego wprowadzenia.

Trzeba poszukać innej knajpy lub... założyć nową i tym razem zapraszać gości o takich samych gustach kulinarnych. ;)
No przecież on to robi, zmienia częściej gildie niż -autocenzura-, chociaż to pewnie jest tak, że to gildie jego zmieniają :)
1629626629359.png
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
No przecież on to robi, zmienia częściej gildie niż -autocenzura-, chociaż to pewnie jest tak, że to gildie jego zmieniają
Nie wiem, i prawdę mówiąc (pisząc) to nie ma żadnego znaczenia przy ocenie samego pomysłu.
Pomysł (niezależnie od doświadczenia, stylu i jakości gry pomysłodawcy) może być dobry, zły lub obojętny dla jakości zabawy. Dla mnie jest to zły pomysł, bo utrudnia grę najbardziej aktywnym graczom. Gracz nie może być karany za aktywność. Poza tym każdy ma prawo grać tak, żeby jemu ta gra dawała przyjemność i satysfakcję.
 

midh

Wójt
ale mi sie ten pomysl podoba w innej formie odrobinke :)) a mianowicie 1 % szans na wylosowanie bomby ale dzialanie jej polega na tym, ze mozna ja w dowolnym momencie wrzucic w sektor, ktory jest bity i wtedy gildii z ktora rywalizujecie podnosi sie opor niezaleznei od budynkow-- szczegoly do ustalenia :))) pewnie musi byc tez nagroda neutralizujaca ta bombe :))
 

Królo

Rycerz
Ale się uczepiliście czegoś co w tej grze dobrze działa. Są pułapki żeby rzucać innym kłody pod nogi.
Pch nie jest łatwe jak mogłoby się wydawać. Musisz być w mocnej gildii - żeby być w mocnej gildii musisz być rozwinięty - żeby się rozwinąć potrzeba czasu. I za spędzony czas mamy mieć nagrody w postaci kary?
Głupszy pomysł to chyba tylko ten gdzie po wbiciu nowej epoki kasuje wszystkie budynki z miasta :haha:
 

Królo

Rycerz
To akurat mija się z prawdą.
Jeżeli bez militarki (powiedzmy masz 50% ataku i 50% defa), Arki 80, zapasu surowców, obsa bo też jest wymagany zaproszą Cię do dobrej gildii (która nigdy nie plażuje w diamencie) i dasz radę w razie potrzeby zrobić wyprawy na strzała po otwarciu to proszę zdradź mi patent. Chętnie na pobocznych dołączę do dobrych gildii, bo taka jest moja definicja mocnej gildii.
 
Do góry