Błąd serwera.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5079
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5127

Guest
No i są tego efekty.Ile to juz razy bylo, ze któryś stary serwer jest zalecany do gry? Efekty takich sytuacji-LUDZIE odchodzą.Roznoszą informacje ze gra nawala, szwankuje i mało kto gra.

IDE, zagladne przed 24:)

Już 174, ale to tylko na forum, w grze jest ich więcej, tylko mała garstka graczy FoE korzysta z forum, a jeśli już korzysta, to tylko do napisania jednego wpisu, bo coś mu się popsuło/ nie wie co zrobić :p( True Story :D )
 

DeletedUser

Guest
parodie normalnie. gram rowniez w grepolis i tam sie takie problemy przez trzy lata mojej gry ani razu nie zdarzyly. kto mi zwroci produkcje??????????????????????? smieszne jest to ze dzwonilem do kolegi zeby zalozyl sobie konto przed chwila na cigard. zalozyl i dziala. a ja sie zalogowac nie potrafie.
 

DeletedUser6735

Guest
Fumikoo napewno jest w grze tylko lubi łapać tematy i sie nabijać z innych....,Bo ma po prostu brak zajecia:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser4340

Guest
east nagach dziala
dinegu tez ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Apokalipsa jak się naczytałąm Waszych postów..:( Jak czegoś nie odzyskam to mam to gdzieś..nie gram dalej :(
 

DeletedUser5127

Guest
Panie... Panowie... Wszyscy zebrani Wszakże obywatele... Ogłaszam iż... Dinegu CHodzi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry