Błąd serwera.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5079
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5079

Guest
Witam.
Nie mogę teraz wejść do gry - pokazuje się cały czas "błąd serwera" na świecie Cirgard>
Czy też tak macie i co zrobić z tym fantem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Też to mam na 2 świecie, na 1 sprawdziłem i jest OK. Czyżby reset i od nowa? :p
 

DeletedUser1724

Guest
Albo mają awarię mała albo wgrywają jakiś mały kosmetyczny fix :D
 

DeletedUser

Guest
najgorsze, że nie ma żadnego Moda na forum lub innej osoby, która mogłaby zamieścić informację typu:
"Przepraszamy, ale wystąpił nieoczekiwany problem..... co niebawem powinno zostać rozwiązane. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Oraz zrozumienie sytuacji...itd."
 

DeletedUser1724

Guest
najgorsze, że nie ma żadnego Moda na forum lub innej osoby, która mogłaby zamieścić informację typu:
"Przepraszamy, ale wystąpił nieoczekiwany problem..... co niebawem powinno zostać rozwiązane. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Oraz zrozumienie sytuacji...itd."

nexter, a Ty myślisz, że w Teamie to wróżki pracują i przewidzą z tygodniowym wyprzedzeniem awarie ?? ^^ Daj na luz :p
 

DeletedUser

Guest
ten błąd serwera wygląda mi na zwyczajne wyłączenie serwerów. proszę się nie sugerować 70% - bo to chwyt FoE, by wyglądało, że coś się dzieje ;)

nie, Apo, liczę, że ktoś z Team'u czuwa na forum w ciągu dnia i może jakby co 'zadziałać'. a tak nie ma.
 

DeletedUser5573

Guest
Właśnie dlatego gra jest betą.
Ale nie na każdym kontynencie jest ten problem,chociaż dość masowy.
 

DeletedUser1724

Guest
ten błąd serwera wygląda mi na zwyczajne wyłączenie serwerów. proszę się nie sugerować 70% - bo to chwyt FoE, by wyglądało, że coś się dzieje ;)

Nexter zapoznaj się troszkę z działaniami serwerów i dopiero wal głupotę typu - "wyłączyli serwery" ... Serwerownia ma to do siebie, że czasem lubi siadać i potrzebny jest restart :p
 

DeletedUser5573

Guest
najlepiej od początku bez wgrywania kopii plików i dopiero po takim restarcie zapis serwera:D ale by było komicznie:D
 

DeletedUser

Guest
Apo, z serwerami znam się nie od dziś (zawodowo)... ale pomińmy to.
Mnie tu chodzi o to, że brak informacji o awarii nie wpłynie dobrze na wizerunek tej gry wśród graczy. zwłaszcza tych, co zaczęli dopiero przygode na świecie E.
 

DeletedUser5573

Guest
Młodzi na pewno będą mieli fochy. Gorzej jak zainwestowali w diamenty a tu - ni ma grania:D
 

DeletedUser1724

Guest
Apo, z serwerami znam się nie od dziś (zawodowo)... ale pomińmy to.
Mnie tu chodzi o to, że brak informacji o awarii nie wpłynie dobrze na wizerunek tej gry wśród graczy. zwłaszcza tych, co zaczęli dopiero przygode na świecie E.

Pomińmy to o spisku itp.. :D Co do informowania to nie można tego przewidzieć lecz po takiej awarii serwera mogłaby byś automatycznie wysyłana wiadomość na serwer iż przepraszają za chwilowe niedogodności spowodowane awarią - na takiej samej zasadzie jak Team wysyła różnie info :p
 

DeletedUser

Guest
ok. zostawmy to Apo.... ta nagła awaria pokazała, że w ciągu dnia zdarza się, że nie ma nikogo z Team'u. trudno. mnie to ryba, ale po prostu było mi szkoda nowych graczy, którzy nie wiedzą co sie dzieje. mogą pomysleć, że to norma :)

to nie jest norma. tak jest po raz pierwszy (jak się nie mylę).
 

DeletedUser5573

Guest
Normą tu jest chyba, brak ludzi z Teamu na forum:D
Przepraszamy was za niedogodności, za 1000 diamentów odzyskamy Twoje miasto;)
 

wuen

Hrabia
Mogę wejść do "nowego świata" natomiast nie mogę do Dinegu - może dlatego że sobota i sporo ludzi wchodzi do gry do światów, gdzie jest wiecej graczy niż w nowym...
 

DeletedUser4340

Guest
na dinegu oraz east nagach równiez niemozna zalogowac sie
 

DeletedUser

Guest
proponuje stworzyc jeszcze jeden temat w dyskusjach (potem go wywalą ;) ), by każdy z graczy miał info, że:
- każdy z nas doświadcza tych problemów z logowaniem się;
- i prawdopodobnie są one chwilowe
- i nie uciekać...itd.

Apo, zrobisz? (będzie na mnie jakby co)
 

DeletedUser5869

Guest
Po próbie wejścia na Dinegu przy 70% wywaliło "Błąd serwera", potem główna się zawiesiła, a teraz główna też się zepsuła (parsec error, response error i takie tam).
 

DeletedUser5573

Guest
ale to nie dotyczy się każdego, wielu graczy gra normalnie w dinegu.
Może apokalipsa dosięgła tylko tych nowych i tych co maja już bardzo rozbudowane miasta-nowych i starych można poświecić, tych z środka warto zostawić-do kolejnej awarii wtedy oni będą kasowani:D
 

DeletedUser

Guest
nie mam problemu z wejściem na A i C, reszta kończy się z błędem logowania na 70%
 

DeletedUser5869

Guest
U mnie nie ładuje się główna w ogóle, kółeczko się kręci na pasku kart, strona biała i nic nie idzie :C U Was działa?
 

DeletedUser5573

Guest
nie prawda Nex, u mnie w gildii - właśnie gadamy sobie o tym co tu piszemy- na Dinegu.;)
Ps.
Ale dzis pojawialy sie problemy z wdocznoscia avatarow krecilo sie i krecilo, mam dobra grafike.Wczeniej tego nie bylo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry