Błąd serwera.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5079
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
3godz 2min błąd serwera :D
jak miło..
Ale spokojnie napiszą ,że przepraszają i po sprawie hahaha
 

DeletedUser5869

Guest
U mnie działa tylko Arvahall, a u Was? A akurat zaopatrzenie na Dinegu mam, pół godziny i zgnije... :( 5 Farm i Ciastkarnia, szlag by to.
 

DeletedUser

Guest
a na zagranicznym serwerze tego świata (C) będziemy, czy nas nie będzie?
 

DeletedUser

Guest
ale dziwne jest to ze forum dziala , wiec to chyba cos powaznego , bo ostatnio nawet forum padlo razem z serwem (moze sie myle)
 

DeletedUser775

Guest
Ludzie Qrcze jest sobota wieczór , a My "jęczymy" nad gra zamiast nad ...

Chyba wyskoczę do baru . Pozdrawiam .

No nie wiem, tyle było przypadków, że poszedł do baru i nie wrócił, przemyśl to jeszcze.

Dobrze ze to nie jest gra czasu rzeczywistego, gdzie w wyniku awarii supporty daja prezenty i bonusy za stracony czas:D

Ja liczę na zwrot towarów, jeśli przez awarię nie zdążę ich zebrać, bo wróg mi je splądruje.
 

wuen

Hrabia
pantomas - w ramach rekompensaty dostaniesz spec-drzewko przeprosinowe albo inny gadżet
 

DeletedUser

Guest
Ja liczę na zwrot towarów, jeśli przez awarię nie zdążę ich zebrać, bo wróg mi je splądruje.

Serio myślisz że dostaniemy jakąś rekompensatę...? Bo ja w to nie wierzę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5573

Guest
Może wybuchła 3 wojna światowa i właśnie trwa bitwa w zatoce perskiej z udziałem Indian Nawaho i Mohikan z Grenlandii.Albo są nowe zatargi na granicy Polsko Chińskiej, lubo Marsjanie atakują:D no co tylko wam przyjdzie do glowy.
Świetny sposób na rozradowanie atmosfery.A ja proponuje wszystkim przestać się użalać, przecież NIE jesteście zabawkami z wosku, nie rozkleicie się z powodu awarii, braku zasilania czy ataku hackerów z Anonymus na serwer.Nie mamy na to wpływu.Zostawmy Supportowi to co do nich należy.
Pooglądam sobie coś na PlayTube:)
 

DeletedUser

Guest
Hitler Zmartwychwstał i ukradł serwery żeby zawładnąć światem 8>

Zeby czas szybciej plynął polecam besty.pl ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6735

Guest
kużwa dziecinada kto mi zwroci te surowcwe co zdąrzyli mi zajumać kto mi odda te monetki co mi przepadły a juz o młoteczkach nie wspomne, kto mi kliknie w te perełki co powinienem juz klikac ,bo ja kućwa pózniej po nocach nie mam zamiaru siedzieć żeby gilde suportowac,naprawde ta gra mi sie podobała ale niestety zarabiacie kase nie wiedzac co chyba robicie
 

DeletedUser5127

Guest
Zapomnij ,że ktos ci coś odda..
to nie pierwszy raz kiedy cos się chrzani.. :/
kilka tyg temu coś im padło i zresetowali wyniki na arenach ^^ wszystko poszło się je...

Mi by się to podobało, bo niestety nie mogłem grać do środy i dopiero w czwartek zaczęłem atakować, ale już jestem za daleko z tył :(
 

DeletedUser5869

Guest
Hmm... A ma ktoś może informację, czy to tylko nasze serwery, czy też na FoE w innych językach? Angielskim, Niemieckim?

Kurde, jak nie będę mógł zlecić 8h produkcji na noc to będę strasznie zły... Masę zaopatrzenia stracę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mi by się to podobało, bo niestety nie mogłem grać do środy i dopiero w czwartek zaczęłem atakować, ale już jestem za daleko z tył :(
tobie może tak tyle ,że ja byłem top1 na 3 arenach :D

@ Marcin334 = inne działają to u nas chomik padł z przemęczenia i kółeczko się nie kręci ( czyt. brak prądu ) ;-)
 

DeletedUser

Guest
Może wybuchła 3 wojna światowa i właśnie trwa bitwa w zatoce perskiej z udziałem Indian Nawaho i Mohikan z Grenlandii.Albo są nowe zatargi na granicy Polsko Chińskiej, lubo Marsjanie atakują:D no co tylko wam przyjdzie do glowy.
Świetny sposób na rozradowanie atmosfery.A ja proponuje wszystkim przestać się użalać, przecież NIE jesteście zabawkami z wosku, nie rozkleicie się z powodu awarii, braku zasilania czy ataku hackerów z Anonymus na serwer.Nie mamy na to wpływu.Zostawmy Supportowi to co do nich należy.
Pooglądam sobie coś na PlayTube:)

Problem w tym że to nie jest pierwsza taka sytuacja... I zawsze jest tak że straty nie są zwracane i nie można się doprosić o jakiekolwiek informacje. Dlatego się użalamy :D
 

DeletedUser5127

Guest
Chłopie, tą grą żyje, jak teraz weidać 158 zdenerwowanych graczy, walących w okna i drzwi moderów :p
 

DeletedUser5573

Guest
No i są tego efekty.Ile to juz razy bylo, ze któryś stary serwer jest zalecany do gry? Efekty takich sytuacji-LUDZIE odchodzą.Roznoszą informacje ze gra nawala, szwankuje i mało kto gra.

IDE, zagladne przed 24:)
 

DeletedUser

Guest
kużwa dziecinada kto mi zwroci te surowcwe co zdąrzyli mi zajumać kto mi odda te monetki co mi przepadły a juz o młoteczkach nie wspomne, kto mi kliknie w te perełki co powinienem juz klikac ,bo ja kućwa pózniej po nocach nie mam zamiaru siedzieć żeby gilde suportowac,naprawde ta gra mi sie podobała ale niestety zarabiacie kase nie wiedzac co chyba robicie

Spokojnie to tylko gra.
 

DeletedUser

Guest
Poszło.
Miłego Grania
ps.
jutro albo jeszcze dziś któryś z "niebieskich" napisze jak to bardzo przeprasza za trudności z serwerem.. :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry