Błąd serwera.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5079
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5869

Guest
D działa, szkoda tylko, że dosłownie 3min po zepsuciu się 10k zaopatrzenia... :mad: (w dodatku budynki były zmotywowane, więc boli bardziej :( )
 

DeletedUser6739

Guest
to znaczy, że jesteś w ep. żelaza bo teraz jeszcze się upomina, a co będzie dalej ?
Pozdrawiam;)
 

DeletedUser5869

Guest
O, Marrszoo :) Moglibyśmy prosić o wyjaśnienie awarii, czy niestety "top sikret"?
 

DeletedUser5

Guest
Znamy problem i technicy już pracują nad jego usunięciem.
Co się stało - tego nie wiemy. Na pewno nie jest to żadne działanie destrukcyjne ze strony obsługi gry czy firmy InnoGames.

Przepraszamy za usterkę i prosimy o wyrozumiałość.

PS. Ledwie nadążyłem czytać posty, bo co skończyłem stronę, to pojawiała się nowa :)
 

DeletedUser4340

Guest
po podobnej awarii w innej grze usłuszałem komunikat ze zawinili złodzieje bo ukradli 30 METRÓW linii przesyłowej
tu chyba było podobnie ;]
 

wuen

Hrabia
Do szefostwa:
Czy jest szansa na jakąś rekompensatę jeśli przedstawię np. printscreen pokazujący straty?
 

DeletedUser1724

Guest
Ten temat i błąd przejdzie do historii FoE chyba ^^ 12 stron, ponad 160 postów i ponad 5000 odwiedzin .... :D
 

DeletedUser

Guest
Czy jest szansa na jakąś rekompensatę jeśli przedstawię np. printscreen pokazujący straty?
obawiam się, że nie:
zobacz regulamin gry:
regulamin
np. § 13 Gwarancja odnośnie wad

to znaczy jeśli zniknęły Ci punkty rozwoju lub budynek na mapie, to jasne, że możesz to zgłosić, ale jeśli straciłeś zaopatrzenie albo ktos Ciebie splądrował, to lipa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Tyle w temacie. Rozumiem, że wystąpił błąd, lecz obecność, czy nieobecność członków teamu FoE ma znikome znaczenie, ponieważ wszystko i tak naprawiają nasi technicy.

Niestety na awarie niezależnie od nas (i niespodziewane - na przekór teoriom spiskowym) nic nie poradzimy. Sorry, że trwało to tak długo - sysadmini robili co mogli.

Pozdrawiam oraz dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry