Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11629

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie rozumiem też dlaczego jajka są bardziej schowane w apce niż na pc... Niedawno ktoś pisał o 2 calach na ekranie a tu jaja chowają za drzewami o.O

Logicznie by było na odwrót że na pc pochowaliście tak że nie widać na apce troszkę bardziej widoczne, może narzekam bo mam 5 calów ekranik i nie widzę tych jaj z za ikon z trąbką ^^ Może na 6 calach widać ;)
 

DeletedUser11629

Guest
@Natalia jakiej Ty apki uzywasz, ze masz ikone z trabka?

A poza tym zgadzam sie, tych jajek na 2 calach to mozna do usmiechnietej smierci szukac. Gdyby nie to, ze pisklaki trzesa kuperkami w tych jajcach, to bylyby nie do odnalezienia nawet na 10 calach.
 

DeletedUser15227

Guest
Widocznie jednak nie myślą o ekranach dwucalowych :D. Na apce nie szukam tych jaj poza miastem. Szkoda męczyć wzrok.
 

DeletedUser14757

Guest
Najlepsze są jajka schowane za drzewem i jeszcze dodatkowo za jakimś budynkiem, np. za ratuszem :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Niedawno ktoś pisał o 2 calach na ekranie a tu jaja chowają za drzewami o.O
Co ty piszesz, ja na swoim 1.5 cala znajduje bez problemu! Przecież to nie jest takie trudne, są one widoczne bez problemu :D
Najlepsze są jajka schowane za drzewem i jeszcze dodatkowo za jakimś budynkiem, np. za ratuszem :)
No to jest akurat kłopot czasami.
Na apce nie szukam tych jaj poza miastem. Szkoda męczyć wzrok.
Trening czyni mistrza :D
 

DeletedUser8110

Guest
Drzewka, drzewkami, zza pieńka widać spory kawałek Pisanek. Mi się na początku za jakimś wielgaśnym krzakiem Pisanki schowały i nie mogłam znaleźć. Ale jak już się wie, żeby zwracać uwagę na te "kokoszące" się jajka, to jest łatwiej. :)
 

DeletedUser3220

Guest
Co ty piszesz, ja na swoim 1.5 cala znajduje bez problemu! Przecież to nie jest takie trudne, są one widoczne bez problemu :D
Ale my teraz o telefonach gadamy :p

Mi tam te jaja po całej mapie szaleją, że znaleźć trudno, nie chowają się za budynki, ale za do od brzegu do brzegu.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Drogi wypowiadający się tu teamie, mam nadzieje ze dostrzegacie hipokryzje swych wypowiedzi, pokazywać palcem?

Ale ikony bezczynności to nie bo 2 cale, za to jajo za drzewem/budynkiem, gdzieś na mapie, najlepiej wcale.

Przekonaliście mnie tym że mam szukać a zastane mistrzem! Będę miała umiejętność do CV, szukanie jaj pochowanych za drzewami, na małym ekranie, za to na dużym mogę zrezygnować z treningu mistrza i normalnie, na posadzonym drzewie, kliknąć jajo które aż podskakuje i podświetla się z radości!

Dzięki :)

@Natalia jakiej Ty apki uzywasz, ze masz ikone z trabka?

Dziś z apki na pc co chwila zmieniam wiec była w wiadomościach zapewne tylko.


A strzałka nie znikła mimo kupienia skrzyni... No chyba ze mobilna liczy sie inaczej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Przekonaliście mnie tym że mam szukać a zastane mistrzem!
A rozumiesz czym jest żart? Kiedy jesteśmy poważni i działamy wedle wszelkich zasad - źle, kiedy ktoś z nas postanowi zażartować - źle.

Ale ikony bezczynności to nie bo 2 cale, za to jajo za drzewem/budynkiem
2 cale? Jajo za drzewem coś ma do wielkości ekranu? Niektórzy tutaj twierdzą, że na większych tak samo je widać.

I coś zupełnie z innej beczki :)
23-40-16.png
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A rozumiesz czym jest żart? Kiedy jesteśmy poważni i działamy wedle wszelkich zasad - źle, kiedy ktoś z nas postanowi zażartować - źle.


2 cale? Jajo za drzewem coś ma do wielkości ekranu? Niektórzy tutaj twierdzą, że na większych tak samo je widać.

I coś zupełnie z innej beczki :)
View attachment 2352
Ty pisałeś poważnie o 2 calowych ekranach,więc nie zamierzam nawet wnikać w twe żarty czy ironię. Szkoda zachodu.
Jajo za drzewem na 2 calach jest proporcjonalnie mniejsze niż te na 15 calowych monitorach (już nie wspomnę o większych i o tym że na pc jaja sa na drzewach i mrygaja) taką samą proporcja występuje między 2 calami jak i 7 w tabletach. Więc jeżeli wielkość ekraniku nie ma znaczenia co do jaj to dlaczego ma znaczenie przy nowych oponach, z nowymi to zaszalałam bo ikona bezczynności to z gra powstała.

Co do edytuj, ja nie muszę tego robić. Jeżeli na forum są się pisać posty jeden pod drugim, dlaczego mam je edytować żeby były łączone? Chcesz żeby były spójne polać je lub wstawcie taką opcję w forum albo dajcie sobie podpunkt w zasadach i karajcie za to, w tym ostatnim widzę perspektywę wykazania się i pochwały może uścisk dłoni.

Więc edytuj do woli, ja nie muszę ^^
 

DeletedUser3

Guest
Znaleziono przyczynę problemu z nieznikającą strzałką eventową. W skrócie: strzałka nie zniknie, jeżeli po zakupie skrzyni, a przed następnym przeładowaniem gry, przełączony zostanie pasek sąsiadów. Jest to naturalnie problem po stronie gry.

Obejście problemu, to po prostu zakup skrzyni a następnie przeładowanie gry. Jeżeli nie chcecie obecnie kupować skrzyni, to można także skontaktować się z supportem, a dokonamy anihilacji strzałki ręcznie :).

Problem będzie też oczywiście rozwiązany permanentnie w najbliższym czasie.
Przepraszamy za tę niedogodność.
 

DeletedUser11629

Guest
Pabloo jak zwykle idzie w zaparte...i twierdzi ze na ekranie dwucalowym tak samo dobrze sie gra jak na ekranie pięciocalowym.

A najlepiej to te jajka widac na wyswietlaczu od pralki. Czy to byl taki problem techniczny, zeby te jajka na apce bylo widac? Jak ze sniegiem, tylko odwrotnie? Serio pytam, bo chce wiedziec czy narzekam na niemoc devsow/whatever czy na ich zlosliwosc.
 

DeletedUser15227

Guest
A najlepiej to te jajka widac na wyswietlaczu od pralki. Czy to byl taki problem techniczny, zeby te jajka na apce bylo widac? Jak ze sniegiem, tylko odwrotnie? Serio pytam, bo chce wiedziec czy narzekam na niemoc devsow/whatever czy na ich zlosliwosc.

Mnie najbardziej poraża logika osób odpowiedzialnych za aplikacje mobilna. Na monitorach stacjonarek jaja sa znakomicie widoczne, a na urządzeniach mobilnych, gdzie siła rzeczy, sa mniejsze ekrany...jaja są mało widoczne.

To jest tak głupie, że nawet elokwentny @Bryfft nie potrafiłby tego wytłumaczyć. Choć mogę sie mylić :D
 

DeletedUser11629

Guest
Mnie najbardziej poraża logika osób odpowiedzialnych za aplikacje mobilna. Na monitorach stacjonarek jaja sa znakomicie widoczne, a na urządzeniach mobilnych, gdzie siła rzeczy, sa mniejsze ekrany...jaja są mało widoczne.

To jest tak głupie, że nawet elokwentny @Bryfft nie potrafiłby tego wytłumaczyć. Choć mogę sie mylić :D

Na pewno potrafi. Tylko czy ja to potrafie zrozumiec... bo wciaz przetrawiam ten nierozerwalny zwiazek pomiedzy niebieska strzalka a sasiadami... no nic, wazne, ze Support jest szybki i sprawny, bo strzalka powiazana byla z ekranem eventowym, a teraz moge przestac na niego narzekac ;)
 

Fatherland

Książę
U mnie się nie pojawia okienko przy zbiorze z aplikacji. Pojawiło się na poczatku, teraz takowego nie widziałem w aplikacji.
 

DeletedUser15643

Guest
a u mnie się pokazuje :) (szok! i to nawet bez niebieskiej strzały...)
przy następnym zbiorze wrzucę skrina na dowód :)
 
Do góry