Wyniki wyszukiwania

  1. Sojusz Rebeliantów

    Gildia Sojusz Rebeliantów zaprasza aktywnych Graczy! Poszukujemy aktywnych Graczy ceniących sobie dobrą współpracę. Staramy się pomagać sobie na każdej płaszczyźnie (rusztowania, handel i tak dalej), wspomagamy również Graczy z niższych epok w celu szybszego rozwoju. Ułatwiamy wymianę Punktów...
  2. [Poradnik do gry] Obliczanie zasobów wsparcia w GvG

    Zasoby wsparcia ➙Na zasoby wsparcia składa się kilka czynników: łączna wartość wszystkich poziomów pereł defensywnych zapewniających zasoby wsparcia (poziom perły mnożony przez 3), punkty zasobów ze wszystkich Obserwatoriów w gildii, bonus do zasobów zależny od poziomu gildii, współczynnik...
  3. Gildia Sojusz Rebeliantów

    Gildia Sojusz Rebeliantów prowadzi aktywną rekrutację! Nasza Gildia jest otwarta dla każdego gracza, który wie, że liczy się wzajemna pomoc i ma w sobie ducha wojownika. To wszystko dlatego, że poszukujemy osób potrafiących współpracować, by przyspieszyć rozwój własny, kolegów, oraz samej...
  4. Problemy z forum

    Czy aby na pewno wszystko już śmiga? Wpadłam w odwiedziny, zerkam na stronę główną i widzę, że ostatni post w temacie "dziewczyny vs chłopaki" napisał dzikusek o 20:05. Po Odwiedzeniu tematu bezpośrednio wyświetla mi się post ricky'ego z godziny 19:20 jako ostatni. W innych tematach nie...
  5. Informacje o GvG w historii wydarzeń

    Wiem, że mamy osobną zakładkę "historia wydarzeń" wchodząc na mapę GvG, jednak wymaga to właśnie otworzenia owej mapy. Nie, nie jest to specjalny wysiłek, jednak nie każdy będzie zawsze o tym pamiętał. Są gracze, którzy wchodzą na mapę, sprawdzają jak się mają nasze sektory i informują gildię o...
  6. Narzekalnia

    Na forum jednej z moich grup militarnych mieliśmy "narzekalnię", czyli miejsce gdzie każdy mógł spokojnie ponarzekać na cokolwiek związanego z grupą, jej działaniem, a właściwie, to można było pisać o wszystkim, co denerwujące. Każdy zaczynał zdanie np od "irytuje mnie, że..." i pisał co mu...
  7. Powitanie - MadameCommando

    Na powitanie trochę późno, bo gram od kwietnia ubiegłego roku, na forum też nie zarejestrowałam się wczoraj (; Jednak coraz częstsze dyskusje z użytkownikami forum skłoniły mnie do założenia tego tematu;) Może znajdzie się ktoś o pokrewnych zainteresowaniach? FoE zarazili mnie znajomi, którzy...
  8. [Zgłoszone] Wyszukiwarka w skrzynce wiadomości

    Cześć! Mam nadzieję, że nie powtarzam czyjegoś pomysłu - tutejsza wyszukiwarka twierdzi, że nikt mnie nie uprzedził:) Do rzeczy. Nie każdy korzysta intensywnie z opcji korespondowania za pomocą wiadomości prywatnych, ale spora część graczy jednak tak. Każdy kto jest w dużej gildii pewnie wie...
  9. Zaproszenia do znajomych

    Na początku przepraszam za kolejny temat tutaj, ale nie mogłam nigdzie znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie (na pewno jest gdzieś w oczywistym miejscu). Chodzi o zaproszenia do znajomych. Wykorzystałam limit 80, zrobiłam małe czystki i chciałam zaprosić kogoś, kto też ma przekroczony limit...
  10. Konfederacja Handlowa

    Gildia Konfederacja Handlowa zaprasza aktywnych graczy! Obecnie znajdujemy się na 127 miejscu w rankingu gildii, mamy 35 graczy. Naszą dewizą jest wzajemna pomoc, motywacja i uczciwy handel. W miarę możliwości wymieniamy się produktami w stosunku 1:1, handel przebiega szybko i...
Do góry