[Zgłoszone] Wyszukiwarka w skrzynce wiadomości

Czy byłaby to przydatna opcja?

  • Dobry pomysł - przydatna opcja

    Głosy: 21 91,3%
  • Zły pomysł - nieprzydatna opcja

    Głosy: 2 8,7%
  • Nie korzystam z PW

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    23

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Cześć! Mam nadzieję, że nie powtarzam czyjegoś pomysłu - tutejsza wyszukiwarka twierdzi, że nikt mnie nie uprzedził:)

Do rzeczy. Nie każdy korzysta intensywnie z opcji korespondowania za pomocą wiadomości prywatnych, ale spora część graczy jednak tak. Każdy kto jest w dużej gildii pewnie wie, jak wiele wiadomości się codziennie w skrzynce przewija. I nagle przychodzi sytuacja, kiedy chcemy znaleźć starą wiadomość. Albo jakąś pisaną do konkretnej osoby, otrzymanej od niej, czy też interesuje nas odnalezienie pewnego wątku. Niekoniecznie musi być stary, czasem po kilku dniach nie ogarniam skrzynki.

Tutaj pojawia się moja propozycja wyszukiwarki w skrzynce wiadomości. Widzę kilka opcji. Wyszukiwanie nicku gracza, z którym korespondowaliśmy i słowa kluczowego w wiadomości, a najlepiej jedno i drugie. Jeśli gracz należy do gildii, to wyszukałoby wszystkie gildyjne wiadomości, a więc przydałaby się dodatkowa opcja w przy wyszukiwaniu po nicku: "wyszukaj z konferencji", "wyszukaj z rozmów prywatnych". A wpisanie słowa kluczowego, czy też wyrażenia, to najprostsza metoda w takiej wyszukiwarce.

Najkrócej mówiąc - wyszukiwarka, która w przepełnionej skrzynce pozwoli nam znaleźć szukaną wiadomość. Kilka razy przekonałam się, że bardzo przydałaby mi się taka opcja.

Piszcie, co o tym myślicie:)
 

adi m

Baron
uważam, że pomysł powinien mieć prawo bytu, gdyż niejednokrotnie wiadomości np. do konkretnej osoby nagle znikają i trzeba się przelogować aby wskoczyła ponownie ta wiadomość, a tak wpisując np. nick można by było konkretną wiadomość szybko odszukać zamiast wertować wszystkich wiadomości a sporo ich mam ponieważ koresponduję z wieloma osobami. TAK :)
 

DeletedUser4614

Guest
Pomysł bardzo dobry... Gra FOE jest świetna i ma wg mnie długą jeszcze przyszłość, pod warunkiem, że devsi będą mieli czas/fundusze/ochotę/możliwości popracować nad ergonomią w tej grze. Wiele okien w grze jest za duże i brakuje im potrzebnych narzędzi rodem z popularnych systemów operacyjnych tzn. w tym sensie że jest za mało informacji, za mało linijek informacji na jednej powierzchni okna i brak wspomnianych możliwości wyszukiwania, filtracji wiadomości ("ptaszki" są już w grze i można je zobaczyć w zakładke HANDEL) Tak jest w oknie wiadomości który jest w całości do wymiany lub przetworzenia (podobnie było z oknem zarządzania jednostkami - mam nadzieje ze doczekamy się kolejnych ergonomicznych ulepszeń)...

Wyszukiwarka , która już istnieje w zakładce RANKING , prawdopodobnie mogła by być zaimplementowana również do zakładki CENTRUM WIADOMOŚCI, "ratuszowej' HISTORII WYDARZEŃ, "ratuszowej " PERŁY ARCHITEKTURY, paska dolnego SĄSIEDZI, CZŁONKOWIE GILDII, ZNAJOMI.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego tego nie ma ?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szachimat

Wicehrabia
tak, tak, tak, tak, tak tak!!! Jestem jak najbardziej za, mi, jako założycielowi gildii, która jest bardzo żywa i żywo ze sobą dyskutuje, bardzo przydałaby się taka wyszukiwarka, bo tematów jest wiele, graczy prywatnych też, a wiadomości na jednej stronie tylko 4. I przydałoby się achiwum, gdzie można zamieścić wiuadomości, które nie chcemy, żeby usunięto po tych 60 dniach ;)
 

DeletedUser5506

Guest
oooo, super pomysl, bedzie to napewno przydatna opcja wiec jak najbardziej jestem za!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Podbijam z pytaniem, czy nadal chcielibyście takiej wyszukiwarki? Aktualnie mamy nowy system wiadomości i teraz wygląda on trochę inaczej - każda wiadomość prywatna jest zatytułowana nickiem gracza, więc dość łatwo znaleźć wiadomości z konkretnym graczem.
 

DeletedUser7795

Guest
Tak, jak najbardziej jestem na TAK.
Teraz jest tytuł do każdej rozmowy ale taka wyszukiwarka bardzo by się przydała aby zaoszczędzić trochę czasu. Przydkładowo mamy 8 stron wiadomości i chcemy wyszukać rozmowę po nicku gracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11650

Guest
Pomysł bardzo przydatny szczególnie w dużych gildiach.
 
Do góry