Powitanie - MadameCommando

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Na powitanie trochę późno, bo gram od kwietnia ubiegłego roku, na forum też nie zarejestrowałam się wczoraj (; Jednak coraz częstsze dyskusje z użytkownikami forum skłoniły mnie do założenia tego tematu;) Może znajdzie się ktoś o pokrewnych zainteresowaniach? FoE zarazili mnie znajomi, którzy już nie grają;) nie wiem dlaczego, gra wciągnęła mnie straszliwie, prowadzę własną gildią (Sojusz Rebeliantów, świat D).

Jestem MadameCommando, w przenośni i dosłownie (; interesuję się i zajmuję militariami, a szczególnie rekonstrukcją historyczną. Jest to moja największa pasja, choć na równi z tańcem. Również fotografuję, uwielbiam robić "koszerne" ujęcia z inscenizacji rekonstrukcyjnych.

Militaria i rekonstrukcja historyczna? Oznacza to, że w szafie trzymam mundury różnych narodowości z różnych okresów w historii, rozprawiam o czołgach, broni, karabinach, bazookach ( :p ), replikach, należę także do grupy rekonstrukcji historycznej, gdzie dowodzę sekcją żeńską i odtwarzamy Army Nurse Corps (Korpus Pielęgniarek), oraz Women's Army Corps (Oddziały Pomocnicze) z okresu IIWŚ (dla niezorientowanych - jednostki amerykańskie). W męskiej sekcji zajmują się odtwarzaniem 29th ID (Dywizja Piechoty) oraz 101stAB (101 powietrzno-desantowa). Kiedyś bawiłam się jeszcze w rekonstrukcję amerykańskich Marines z lat 80-90, ciągnęło mnie też do Royal Marines i mam plany na Polskie Siły Zbrojne (IIWŚ).

Studiuję filologię wietnamsko-tajską (wiem, wiem), rok akademicki spędziłam w Wietnamie szlifując język i cóż, było to najciekawsze doświadczenie mojego życia i najbardziej szalone miesiące;)

Kibicuję! Od 97r. oglądam skoki narciarskie i dmucham pod narty jak tylko się da (; kibicuję siatkarzom, szczypiornistom, a nawet piłkarzom, szczególnie ukochanemu TS Podbeskidzie. Oglądam LM i Ligę Angielską ze względu na Man United (;

Czasami pogram w gry komputerowe, głównie wojenne, no i w takie klasyki jak Fallout, GTA, Stalker i... Harry Potter:D

Uwielbiam czytać, głównie wojenne książki (co za niespodzianka), powieści sensacyjne, thrillery i fantastykę.

Cóż... cześć wszystkim!
 

DeletedUser8507

Guest
Cześć. Interesujesz się militariami? Heh, ja też jak chcesz możemy pogadać :) Grasz w Fallout> Szkoda że nie ma multi tak to byśmy pograli i bilibyśmy mutków i jakiś inne tałatajstwo A tylko jaką cześć masz? Ja 3 ;) A jak było w Wietnamie? Ochydztwa jakies jadłaś?
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ja mam wszystkie Fallouta, ale czasu na grę już nie bardzo;)

Jadłam np prażone koniki polne, obgryzałam kurze pazury, delektowałam się kaczymi embrionami, ale wiesz, nie nazwałabym tego ohydztwami;)
 

DeletedUser8507

Guest
Cóż, podobno jeśli się czegoś nie spróbuje to po co nazywać ,,ohydztwem" ;)
Masz wszystkie części? Która najlepsza? Oraz czy masz jakiś towarzyszy bo ja Ochłapa i Charona (F3 rzecz jasna) No i Charon ma oszywiście pancerz wspomagany (Dziwne, Bractwo ich nie uczy-przeciwnie, zabija Skąd mam? POd RGN zabrałem każdemu i ponaprawiałem), niedługo wybieram sie do fortu constantine, ale najpierw Rivet City) Skoro się interesujesz militariami to grasz w CoD?
 
Dzień dobry . Witaj ...
... Sporo tego jak na osobę w tak młodym wieku , ale jak to się mówi " jak nie teraz , to kiedy ... gdy się jest młodym i pełnym energii "
Również interesuję się militariami , historią i właśnie być może dlatego spotykamy się w tej oto grze ;) , a moje półki zalegają sporą ilością przeczytanych książek głównie o tematyce II wojny światowej jak i czasów krucjat i średniowiecza
... no ale nie będę tutaj mówił przecież o sobie ha ha ha , bo to Twój temat więc tylko powiem , że jestem pełen podziwu i życzę fajnej zabawy z FOE
..... pozdrowionka
 

DeletedUser

Guest
... Sporo tego jak na osobę w tak młodym wieku , ale jak to się mówi " jak nie teraz , to kiedy ... gdy się jest młodym i pełnym energii "
Święte słowa.Korzystajcie póki jesteście młodzi...Ja w Waszym wieku walczyłem w Bośnii i do dziś się zastanawiam po jaką cholerę....8>
 

DeletedUser3876

Guest
Dojrzałe powitania^^ To jest coś co lubię:)
A lubisz czekoladę?:haha: I żelki? :haha:
PS Gramy w jednej Gildii na becie (ale rybka się zakamuflował) :D
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
@Wendrowiec, grałam, grałam. "Odbębniłam" takie kultowe gry^^

@Żniwiarz Smutku, bo ja wiem, czy tak sporo? (;Czas trzeba wykorzystać maksymalnie, jest go przecież tak niewiele. Może podzielisz się tytułami książek i znajdę coś, czego jeszcze nie przeczytałam? (:

@Szczupak, lubię czekoladę, ale z tymi żelkami to trafiłeś w 10tkę, bo przecież je kocham:D albo uważnie czytałeś moje wypociny na globalu (; Mówisz dojrzałe powitanie, a ja nie spodziewałam się wielu odpowiedzi, gdyż nie mam 11-12 lat, a zauważyłam, że takie tematy cieszą się powodzeniem :p Rozszyfruję Cię na becie!;>

Zapomniałam o jednej bardzo ważnej sprawie... kocham Star Wars! Mój pęk kluczy składa się z jednego klucza od domu oraz bramy, czasami w tej samej smyczy lądują kluczyki od samochodu, a resztę miejsca zajmują... breloczki:D Darth Vader, R2-D2, Mistrz Yoda, Obi-Wan Kenobi itd... często urządzam sobie maratony SW. Lubię również stare (mniej lub bardziej) polskie komedie. Nie można ze mną oglądać Killera i Killerów Dwóch, bo wyprzedzam wszystkie dialogi:D

Dziękuję za słowa powitania!
 

DeletedUser3220

Guest
Również witam :)
Beta i Szczupak, heh, rzeczywiście trzeba się porządnie zastanowić ^^
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Kolejna przechodzi na niebieską stronę mocy... To już Moderatorów nikt nie lubi i odtrąca ich kijem, że pozostała ich 3? :(
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
gratulować? śmiać się? płakać?

Przecież Cię nie przekonam do gratulowania, wybierz sobie opcję jaką chcesz. Ja już na pewno płakać nie będę, a "śmiać" zamienię na "cieszyć".

Hikari, moim ulubionym kolorem jest niebieski, to dlatego :haha: ewentualnie lubuję się w czerni, ale takiego tutaj nie dostanę :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Przecież Cię nie przekonam do gratulowania, wybierz sobie opcję jaką chcesz. Ja już na pewno płakać nie będę, a "śmiać" zamienię na "cieszyć".

Hikari, moim ulubionym kolorem jest niebieski, to dlatego :haha: ewentualnie lubuję się w czerni, ale takiego tutaj nie dostanę :(

Jak się dobrze przytulisz do Bryffta to i może dostaniesz czarną tabliczkę z napisem "Najwyższy Supporter" :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
W sumie, to Król(owa) chyba źle się przytuliła i zamiast tabliczki dostała kijek, więc Natalia ma rację :o
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Jednak wtedy wolałabym w kasku... Szczupak :O

Gdzie mi tam do awansu, chcę tylko czarny kolorek, bo przeszłam na Ciemną Stronę Mocy :p
 

DeletedUser3220

Guest
a z czego się cieszysz? że będziesz mogła teraz czytać moją prywatną korespondencję? :haha:

Bo każdy nie może się doczekać, żeby tylko poczytać wypociny rikiego...
To, co dajesz na Forum wystarcza aż nadto :D

Jednak wtedy wolałabym w kasku... Szczupak :O

Gdzie mi tam do awansu, chcę tylko czarny kolorek, bo przeszłam na Ciemną Stronę Mocy :p

Jakby się dało, też poproszę czarny :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry