Wyniki wyszukiwania

  1. kirrax22

    [Perły Architektury] Perły architektury ustawione epokami

    Zasada chyba samym tytułem wyjaśniona ustawienie pereł architektury w meny budowy i w inwentarzu zgodnie z epoką z której pochodzą, nadal tak jak jest perły które mają już zebrane wszsytkie plany i te którym można odblokować kolejny poziom
  2. kirrax22

    towary z portów

    super ale widze ze nie rozumiesz aby wyslac statek po promet potrzebujesz towarow z artycznej na rynku cos tamn sie znajduje ale nedza jak chcesz orichalcum potrzebujesz z oceaniocznej jestem w oceanicznej wiec narazie orichalcum moge zdobyc ale potem jestes w marsaie i produkuje ci z...
  3. kirrax22

    towary z portów

    Natrafiłem na problem jestem w oceanicznej i mam problemy z zakupami towarów z artycznej, a chce je kupować bo do technologii jest wymagany promet moze tak tworcy gry zmienia jedna rzecz wysylanie wyprawy za towary z epoki w ktorej znajduje sie gracz a nie z epoki w ktorej budynek mozna bylo...
  4. kirrax22

    Brak domów - jak to możliwe?

    popatrz sobie u mnie na Dinegu ludnosc z habitatu zadowolenia z alkatraz monety i produkcja (tu jeszcze mam jakies budynki ale nie wiem jak dlugo) z reszty
  5. kirrax22

    Osady kulturowe - dyskusja

    wiesz ja mam ponad 200 ptk z osady normalnie po rozbudowie perel dociagne do 1k moze wiecej myslisz ze te ptk sa do czegos potem potrzebne a nie mam jeszcze ostatniej epoki i gildia nie ma rozwinietego do konca panelu jesli osada daje tylko to co napisali to jest to strata czasu a nagrody z...
  6. kirrax22

    Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    mnie interesuje jedna rzecz czy moge miec w miescie wiecej niz jeden statek a jesli tak to czy kazdy bedzie dzialal
  7. kirrax22

    Historia Galileusza.

    a umnie jest 24h na odkrycie prowincji :D
  8. kirrax22

    Historia Marilyn Monroe

    wiesz juz tak mam ze jak jest event to go robie tak jak ty mam nazbierane budynkow (pelne zestawy z 2 poprzednich eventow ktore czekaja na przebudowe miasta). A narzekanie no wiesz chcieli opinii to jest tez opinia i chyba zrobie ten event ale to tylko chyba. Z checia bym sie jeszcze dowiedzial...
  9. kirrax22

    Historia Marilyn Monroe

    Sprawa jest prosta na becie gralem i przez eventy zrezygmnowalem po prostu czasu nie bylo tutaj robi sie to samo nie ma czasu na rozwoj kolonii bo ciagle event za eventem moze tak ograniczcie sie do 4 eventow na poszczegolne pory roku tzn wiosenny letni jesienny i zimowy do tego dodajcie jakies...
  10. kirrax22

    Wyprawy gildyjne

    dobra to ja mam inne pytanie kiedy chodzi mi o konkretna godzine zaczynaja sie wyprawy gildii mam zadanie i chcialem zrobic z rana a to cos sie jeszcze nie zrestartowalo moze tak ktos do tego doda jakis zegar albo start wypraw w tym samym czasie co koniec a nie jeden dzien przerwy
  11. kirrax22

    Piąte urodziny Forge of Empires - dyskusja

    a ja mam inne pytanie gram w FoE na testowym i tam z tego eventu byl dodatkowy budynek ruiny ogrodu ktory kazdy dostal jak tylko sie event zaczal tutaj widzialem robiac zadania ze jest rowniez (przynajmniej na obrazku) a teraz mam wszystkie zadania zrobione i jakos tego budynku nie wiedze mam...
  12. kirrax22

    Zima w Forge of Empires - dyskusja

    fajna fajna tylko jakby wszystkie questy byly od razu aktywne i mozna bylo by robic jeden za drugim to bylaby fajniejsza
  13. kirrax22

    Historia Martina Luthera Kinga - dyskusja

    moze tak jakas fajniejsza nagroda bo te portreciki i kolejny krol lub krolowa do kolekcji to troche nedznie a event mozna bylo na testowym zrobic w jeden dzien :D
  14. kirrax22

    druga perla z epoki jutra

    czy ktos widzial taka perle na polskich serwerach na becie jest nazywa sie voyager V1 i jest to diabelski mlyn a tak przy okazji to gdzie sie podzial spis perel architektury bo jakos go nie moge znalezc
  15. kirrax22

    Walentynki w FoE - dyskusja

    na testowym jest zadanie z odkrywaniem prowincji zajmowaniem sektora i zajeciem prowincji
  16. kirrax22

    Event piłkarski - morderstwo zdrowej rywalizacji GvG

    zauwazylem to jakos tak po miesiacu bycia w grze jeszcze przed gvg wiec nic nowego nie odkryles
  17. kirrax22

    Zmiany w Perłach Architektury - dyskusja

    jakie dublowanie :D jakby tak zrobili to porazka gwarantowana dla niektorych gildii/graczy w tej chwili jestem w stanie postawic z 5 castle del monte tyle samo zamkow z deal a reszta perel to od 1 do 6 wiec lepiej zeby tak nie robili D:
  18. kirrax22

    Miał być zakaz atakowania graczy z niższych epok i co? I nic :(

    mam rozwiazanie twojego problemty brak wojska w obronie odechce sie atakowac bo zawsze sa lepsze cele drugie ustawienia zbiorow materialow mlotkow i kasy na konkretna godzine raz dizennie moze i mniej zgarniesz ale nigdy nikt nie wie jaka to godzina wiec sie logujesz zbierasz ustawiasz ponownie...
  19. kirrax22

    Perły Architektury - coraz trudniejszy rozwój

    a nie masz gildii ja jakos nie mam zastoju w perlach po prostu umawiasz sie z ludzmi z gildii na wymiane ptk np ja sie wymieniam z dwojka 10/10 ptk zostaje mi 4 wolne i dodatkowe z perel i studni (co jakis czas) i te pakuje do jednej perly co chce ja rozbudowywac i jakos leci jak perly sa juz...
  20. kirrax22

    Dyskusja o wersji 1.10

    poprawili po co ci obrona aby wszyscy gracze z okolicy atakowali dla bonusow teraz jest dobrze bo mozna miec jednostki i nikt nie atakuje bo dla 200 ptk jest to nieoplacalne a kolejna wersja niezla z checia sie dowiem jak ja sprawdzac wczesniej bo na serwerach pl nie weszla jeszcze (w najblizszy...
Do góry