Dyskusja o wersji 1.10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9756

Guest
A ktoś gdzieś mówił, że są diamenty w ostatniej prowincji :?
 

DeletedUser3876

Guest
Oczywiście, ale mówimy przecież o rozszerzeniu.
Budyneczek to nagroda za misje (a nie za prowincje:))
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
Możesz zostawić na przyszłość kiedy obrona będzie ważna, bo pewnie taki dzień nastąpi (zgłoszone zostało aby poprawili i miejmy nadzieję że to zrobią).

poprawili po co ci obrona aby wszyscy gracze z okolicy atakowali dla bonusow teraz jest dobrze bo mozna miec jednostki i nikt nie atakuje bo dla 200 ptk jest to nieoplacalne a kolejna wersja niezla z checia sie dowiem jak ja sprawdzac wczesniej bo na serwerach pl nie weszla jeszcze (w najblizszy wtorek wchodzi) a tutaj juz widze ze niektorzy podbili caly sektor sadze ze jednostki z kolonialnej z eventu letniego starcza do zajecia tego sektora :D

>>>Jest osiągnięciem napisanie tak długiego posta absolutnie nie używając znaków przestankowych, co czyni go zupełnie niezrozumiałym. Zostawiam go tylko dlatego, żebyś sobie przeczytał ten dopisek i zaczął pisać po ludzku. - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja mam pytanie a propos tych awatarów nowych, bo albo przeoczyłam albo nikt na ten temat nic nie napisał (albo tez nikt nic nie wie :p). Czy bedą kobiece też? Czy tylko jakiegoś gościa z brodą dostaniemy, co mnie kompletnie nie satysfakcjonuje :p Bez brody zresztą też nie...
 

wuen

Hrabia
Co przyświecało twórcom nowego rozszerzenia? Czy możemy spodziewać się kolejnych "cofek" i niedługo będziemy znowu naparzać się kijami w epoce kamienia? Skoro jest nowa-stara epoka to może też będzie nowa perełka z epoki?
 

chudya

Hrabia
Co przyświecało twórcom nowego rozszerzenia? Czy możemy spodziewać się kolejnych "cofek" i niedługo będziemy znowu naparzać się kijami w epoce kamienia? Skoro jest nowa-stara epoka to może też będzie nowa perełka z epoki?

NIe zrobili tego wtedy to robią teraz, zawsze jest kolego opcja nie tykania tego. Perełki żadnej nie będzie, to jest rozszerzenie, zresztą w opisie Bryft nie wspomniał nic o tym.
 

wuen

Hrabia
chudya - następnym razem dam komentarz, że zawarłem w swoim poście ździebko ironii...
Oferowane "nowości" nie zmienią pogarszającej się opinii o grze - nadal największymi problemami są roszady sąsiedztw i brak logiki w automatycznej obronie.
Co 2-tygodniowe zmiany to raczej dorzucanie do końca listy kolejnych graczy bez ruszania "góry" zaś obrona sterowana przez program to kupa śmiechu z przewagą kupy - bo jak inaczej nazwać odblokowywanie 6 łotrów gdy atakujący wystawia 2 czołgi i 6 łotrów? Średnio zorientowany gracz wpadłby na pomysł, że najpierw trzeba pozbyć się czołgów i następnie zabrać za łotrów.
Takich zmian oczekiwałem w nowym dodatku 1.10 - cóż - może doczekam w 1.11
 

DeletedUser

Guest
Witam jestem nowy na forum, ale mam pytanie: juz piszecie o nowych etapach gry a u mnie wersja gry nadal jest 1,09 .
Kiedy zostanie ona zaktualizowana do wersji 1,1??
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Hmmm
temat jest niejako kontynuacją informacji o nowej wersji gry, która zawita niebawem;)
Ale, tak myślę, że tytuł tego tematu mógłby brzmieć: "Dyskusja o nadchodzącej wersji 1.10 ;)

To taki ukłon w stronę leniuszków nie czytających ważnych informacji Teamu FoE ;)
 

DeletedUser3306

Guest
Boże widzisz i nie grzmisz...
Na głównej stronie do logowania masz wzmianke która przekieruje Cie na temat w forum gdzie napisane jest jak byk: Aktualizacja zostanie przeprowadzona 24 września (wtorek).
 

DeletedUser3

Guest
Prawdopodobnie nie więcej niż kilkadziesiąt sekund, maksymalnie kilka minut.
 

DeletedUser625

Guest
No to dzisiaj będziemy już jechać jednym czołgiem na populację barbarzyńców. :D
 

DeletedUser1228

Guest
dla większości walki potrwają kilka dni, niektórzy pewnie jeszcze dziś to przejdą ;) tylko mogli by wgrać z rana, to bym zwiad już posłał, ale mówi się trudno, po szkole wyśle :]
 

DeletedUser9666

Guest
no ok, weszła aktualizacja, a ja:
1) mam nowe ziemie "pod chmurką" (skonczyłem postępówke)
2) forum wyglada tak "Poniżej jest [col or=#ffff00]Lista graczy[/col or], którzy jeszcze się [col or=#ff0000]nie wpisali[/col or]..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Józek napisał:
2) forum wyglada tak "Poniżej jest [col or=#ffff00]Lista graczy[/col or], którzy jeszcze się [col or=#ff0000]nie wpisali[/col or]..."
Już rozpoznany błąd. Będzie naprawiony. Thx.
 
Status
Zamknięty.
Do góry