Wyniki wyszukiwania

  1. riko17526

    Gildia RAMRODS zaprasza

    Zapraszamy do Gildii wszystkich którzy chcą grać w miłej atmosferze. Oferujemy rozwój Pereł Architektury, uczciwy handel, motywacje budynków i wiele bonusów wynikających z poziomu gildii. Bierzemy bardzo aktywny udział w Wyprawach jak i w Polach Chwały. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
  2. riko17526

    Imperium Galaktyczne

    Zapraszamy do gildii Imperium Galaktyczne Oferujemy motywację i wsparcie w perłach a od ciebie wymagamy przestrzeganie regulaminu Dołącz , zaproś swoich kolegów, dołącz całą swoją gildię Gdy osiągniemy liczbę graczy 50 zaczynamy podboje na GvG Dołącz do nas a nie pożałujesz ! Pisz do...
  3. riko17526

    Małe forum gildii

    Forum gildii zrobiło się strasznie małe że nie da się nic odczytać. Jak to naprawić?
  4. riko17526

    Czy da się to pominąć?

    Moje zadowolenie Misja rozzłość swoich poddanych Da się pominąć?
  5. riko17526

    Miłe zakończenie eventu

    Moim zdaniem fajną niespodzianką na zakończenie było by danie każdemu graczowi pucharu sąsiedztwa. (Wiem że zaraz będzie hejt że za łatwo ale dla mnie to fajne zakończenie a na pucharze mi nie zależy bo już mam)
  6. riko17526

    Foe Event

    Jak zrobi się wszystkie zadania to jest jakiś budyneczek jak to zawsze bywało?
  7. riko17526

    [Inne] Ładniejsze otoczenie

    Dzisjaj przeglądałem forum... i znalazłem zdjęcie (nie pamiętam kogo) Ale czy tak miasto nie wygląda ładniej pozostawiam do dyskusji Chodzi o większą ilość drzew
  8. riko17526

    Ma ktoś może niepotrzebnego pejsefa?

    Potrzebuje karty Paysafe z 2 zł jak ktoś ma niech wyśle PIN na PW Z góry dziękuje
  9. riko17526

    Zgłoś nadużycie

    jak niechcący pykłem zgłoś nadużycie a nie szept to tamten gracz coś dostanie bo mam nową myszkę i się jeszcze nie przyzwyczaiłem?
  10. riko17526

    Kryjówka łotrów

    W tamtym roku dało się kupić sloty w kryjówce za jajka a w tym roku też się da?
  11. riko17526

    Zasoby wsparcia?

    Mamy już tego sporo w gildii i nie wiemy co to daje? Może ktoś wtłumaczyć o co chodzi? Dzięki
  12. riko17526

    Dopisek do niku [-]

    Pomysł krótki ,łatwy do zrobienia już tłumaczę Załóżmy że Jaś gra w FoE i jest w gildii Kolorowe Krowa Biegające Po Łące i boss tej gildii zrobił oznaczenie gildii jako [KKBPŁ] co jest skrótem gildii i teraz wszyscy członkowie gildii mają tak przed nikiem n.p [KKBPŁ] Jaś Spodziewam się dużego...
  13. riko17526

    Naprawa armii obronnej

    Mam pytanie bo niedługo podbijemy 1 sektor i nie wiem czy da się uleczyć armię broniącą ale gdy sektor nie jest atakowany
  14. riko17526

    Mój pierwszy filmik na youtube [WT]

    Nagrałem 1 filmik z gry war thunder zapraszam do oglądania:D https://www.youtube.com/watch?v=CXMj8YqnWbs
  15. riko17526

    Bugi na GvG

    Przed chwilą rozpocząłem oblężenie i zakatowałem ze zwycięstwem bota a za 5 min armii nie ma a boty mają pełne życie?
  16. riko17526

    Chrome laguje!!!

    Zauważyłem dziwną rzecz na explorerze gra działa płynnie z włączonym dymem które leci ze wszystkich budynków a w chromie na minimalnych tnie się aż w oczy boli ma ktoś jakieś rozwiązanie gdyż nie chce zmieniać przeglądarki na inną;/
  17. riko17526

    Przebłyski geniuszu

    opłaca się robić misje z posiadaniem 12 lamp gazowych???
  18. riko17526

    Towary na Zeusa

    Chce postawić psąg Zeusa mam 61 wina a pokazuje mi że mam 19/40 co mam zrobić??? - - - Zaktualizowano - - - Po odświeżeniu się naprawiło
  19. riko17526

    Lotnictwo

    Co do lotnictwa mam taki pomysł że działało by na takiej zasadzie że budujemy w mieście lotnisko produkujemy samoloty i podczas bitwy wyznaczamy miejsce które mają atakować i co swoją kolejkę by atakowały ale istniało by ryzyko że pociski albo bomby nie trafią i zabierze o 50% mniej HP. I...
  20. riko17526

    Lagi

    Ostatnio mam problemy z grą która nie działa płynnie i się klatkuje są jakieś sposoby by zmniejszyć lagi
Do góry