[Inne] Ładniejsze otoczenie

I co?

  • TAK

    Głosy: 11 36,7%
  • NIE

    Głosy: 18 60,0%
  • MOŻĘ

    Głosy: 1 3,3%

  • W sumie głosujących
    30

riko17526

Wicehrabia
Dzisjaj przeglądałem forum...
foe.jpg
i znalazłem zdjęcie (nie pamiętam kogo)
Ale czy tak miasto nie wygląda ładniej pozostawiam do dyskusji
Chodzi o większą ilość drzew
 
Ostatnia edycja:

Mikekun

Książę
Nie tutaj temat !!!!
Ten dział dotyczy pomysłów a nie luźniej dyskusji. Kurde, można to zrozumieć bardzo prosto.
Nie mam zdania na tkowy incydent :)

pozdrawiam Mikekun
 

riko17526

Wicehrabia
:? Takie coś istniało na becie ale dodali ubogą roślinność a to jest pomysł by taką co była na becie dodali na serwery bo ładniej wygląda

PS pisz normalną czcionką która ułatwia szybkie czytanie
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Istniało, istniało i dobrze że wyłączyli.
Gdyby takie coś się miało mi ładować dla całej mapki miasta...
Poza tym, dla mnie to nie wygląda "ładnie". Dla mnie to jest busz, dzicz i dżungla.
Jestem na nie .
 

Mikekun

Książę
Jak już powiedziałem na becie czegoś takiego nie ma. Też tam gram i nigdy czegoś takiego nie widziałem aby wprowadzili nawet na chwilkę. Więc dla mnie cały temat ma służyć trollowaniu i nic więcej.

PS: Pisz normalnie tematy. Powinny mieć początek, rozwinięcie i zakończenie. Samo rzucenie obrazka i pytanie, nic nie daje czasem. Co do czcionki pomijani tą kwestię bowiem to ja ciebie nie rozumiem, a fakt że zwróciłeś mi na nią uwagę jeszcze tylko daje mi więcej pewności że temat jest trollingiem.

pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mikekun - było, pojawiło się w miastach niektórych Graczy, kiedy rozszerzono teren miasta i zmieniono jego szatę graficzną ;)
 

DeletedUser

Guest
W pewnym sensie jestem na nie ale w sondzie zagłosowałem na tak(:mad:)
 

Mikekun

Książę
Mikekun - było, pojawiło się w miastach niektórych Graczy, kiedy rozszerzono teren miasta i zmieniono jego szatę graficzną

To dobrze że zmienili bowiem chyba rzuciłbym tą grę :(

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
To dobrze że zmienili bowiem chyba rzuciłbym tą grę :(

pozdrawiam Mikekun
Obiecujesz?

Riko, to mój screen i miasto wyglądało... hmm... dziwnie do dość łagodnie określenie ;) Poza tym było strasznie nieczytelne.
Jak najbardziej jestem za tym, żeby miasta wyglądały ładnie, ale ta dżungla to był ewidentny błąd wyświetlania przy wprowadzeniu zmian, i całe szczęście, że go naprawili zanim weszło na normalne serwery ;)
 

DeletedUser

Guest
Ta busz i dzicz mi się podoba ;) , ale ze względów na wielkie utrudnienia w motywowaniu i patrząc na graczy ze słabymi kompami jestem na nie. :(

Ale można wprowadzić taką opcję:można sobie wyłączać to i włączać :haha:
 

Mikekun

Książę

Raena, a co ma piernik do wiatraka ?
Decyzja o rzuceniu gry będzie zależna tylko od tego czy wprowadzą coś takiego, a nie od innych czynników.

Zdecyduj się człowieku, pomyśl parę razy zanim coś napiszesz lub zagłosujesz na coś.

for wer 2 zawsze jest dziwny, ale już zagłosował i nic nie zmieni werdyktu sędziego. Sądzę że nie tak bym się do niego zwrócił ale to jest moje zdanie.

Ale można wprowadzić taką opcję:można sobie wyłączać to i włączać

Czemu by nie, jeśli wejdzie całkowicie to ulepszenie przyspieszenia to zmiana opcji w ustawieniach nie powinna być aż tak trudna. I danie o decyzji wyglądu otoczenia graczom byłoby ciekawą opcją :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser9101

Guest
Jestem na NIE.

Jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Ważniejszych. Zresztą, mogłoby to zagmatwać mapę.
 

DeletedUser8884

Guest
Nie, nie ma sensu opciazac systemy. Czasami uda mi się zagrac na androidzie i nic by z tego nie wyszlo , moim zdaniem toby szpeciło.
 

DeletedUser8507

Guest
Odkopuje
Przydało by sie to, ale czy to nie spowolni gry?
 

Mikekun

Książę
Wendrowiec01234

Sądzę że otoczenie można byłoby zmienić bowiem przy kolejnych epokach devi będą regularnie powiększać obszar. I niestety aktualny widok otoczenia nie daje im za wiele perspektyw rozwoju poszerzeń. Jednakże na pewno nie na taki widok który zaproponowała aktualna osoba bowiem nie będzie można odróżnić między sobą czy dane drzewko jest dekoracją czy też drzewkiem generowanym przez komputer, dlatego też zmiana otoczenia jak najbardziej za ale nie tą propozycją.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5324

Guest
zdecydowane NIE
chaos, dzicz, dżungla... co za dużo, to niezdrowo ;)
 

DeletedUser5506

Guest
Do sredniowiecza mialo by to sens ale raczej pozniej to taki dziki busz bylby wykarczowany, bo nie wyobrazam sobie miasta ktore by bylo w postepowej czy nawet pozniej i bylo by opanowane przez zielona plage drzew i chaszczy
 

DeletedUser4259

Guest
Do sredniowiecza mialo by to sens ale raczej pozniej to taki dziki busz bylby wykarczowany, bo nie wyobrazam sobie miasta ktore by bylo w postepowej czy nawet pozniej i bylo by opanowane przez zielona plage drzew i chaszczy

a ja jestem za zalesianiem (byle to nie były dekoracje ofkors) - mamy taki zalew środków antykomarowych, że jakoś wytrzymam
 

DeletedUser7795

Guest
Po co dodawać kolejne pierdoły, które spowalniają grę? Jestem na nie.
 
Do góry