Miłe zakończenie eventu

I jak

  • TAK!!!!

    Głosy: 2 20,0%
  • NIE!!!!!!!!!

    Głosy: 8 80,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

riko17526

Wicehrabia
Moim zdaniem fajną niespodzianką na zakończenie było by danie każdemu graczowi pucharu sąsiedztwa.
(Wiem że zaraz będzie hejt że za łatwo ale dla mnie to fajne zakończenie a na pucharze mi nie zależy bo już mam)
 

DeletedUser625

Guest
Event już jest, więc wątpię żeby teraz coś zmieniali. To raz, a dwa ostatnią nagrodą jest Wieża Zwycięstwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
O nie, puchar ma być tylko dla najlepszych (szczęściarzy), sam go nie mam, ale może mi się uda.
 

Mikekun

Książę
Nie sądzę aby cokolwiek coś takiego by wprowadzali do gry. Myślę że prędzej nagrodą już jest to co zdobywamy dzięki temu mundialowi. Tak czy siak w następnej aktualizacji pewnie zbilansują wieżę zwycięstw jaką wprowadzili do gry :D

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4428

Guest
Nie sądzę aby cokolwiek coś takiego by wprowadzali do gry. Myślę że prędzej nagrodą już jest to co zdobywamy dzięki temu mundialowi. Tak czy siak w następnej aktualizacji pewnie zbilansują wieżę zwycięstw jaką wprowadzili do gry :D

pozdrawiam Mikekun

A po co bilansować? Dla mnie wieża jest bardzo fajna, a dla innych jest (za przeproszeniem) do d.... Wszystkim nie dogodzą :D.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wieża jest ok... ale za dużo jej ;)

Co do pucharu, możecie rozdawać ja i tak tego nie chce. Zdobycie go to czyste szczęście że trafiło się na gracza który nabił tyle pudeł lub spudłowanie tyle razy ze już nie opłacalna jest nagroda co do ilości piłek ;)
 

DeletedUser

Guest
Można dać tak zwane podróby tych oryginalnych pucharów ;) Będą one podobne i mniejsze.
 

DeletedUser

Guest
Wystarczyłyby srebrne.
Ale jest jak jest i tak pozostanie. Gdybym posiadał Puchar poczułbym się poszkodowany, gdyby i inni go dostali.
 

DeletedUser

Guest
wzmiankowany puchar jest szczególną nagrodą niech więc zostanie przyznawany szczęściarzom ;)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
wzmiankowany puchar jest szczególną nagrodą niech więc zostanie przyznawany szczęściarzom ;)

Nagroda przyznawana komuś za szczęście (; to tak jak przyznawać tytuł Miss Świata za to, że w loterii genetycznej kandydatka dostała to, co najlepsze ;) Skoro takie zasady mogą panować na całym świecie, to w FoE również :haha: więc choć bardzo podoba mi się ów puchar, to jestem na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry