Chrome laguje!!!

riko17526

Wicehrabia
Zauważyłem dziwną rzecz na explorerze gra działa płynnie z włączonym dymem które leci ze wszystkich budynków a w chromie na minimalnych tnie się aż w oczy boli ma ktoś jakieś rozwiązanie gdyż nie chce zmieniać przeglądarki na inną;/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie patrząc nawet na tą grę, stwierdzam ze z chromem porobiło się coś i już nie jest "lepszy" od mozilii... Nie chciała bym tutaj wojny przeglądarek rozpocząć ale rozwiązania na twoją przypadłość nie ma. Możesz wyłączyć animacje, wyczyścić ciasteczka, wgrać aktualizacje, zwolnić wykorzystywane łącze (powyłączać inne zagłuszacze typu torenty, YT) czasami nawet odtwarzacz muzyki zakłóca prace...
 
Ja też używam chrome i podobnie jak kolega mam ten sam problem. Gra od jakiegoś czasu jakby się zacinała.
 

DeletedUser14

Guest
Dziwna sprawa, bo ja też używam Chrome i żadnych błędów i problemów nie mam.
 

riko17526

Wicehrabia
Mam na przykład coś takiego że jak najadę kursorem na produkcje dość szybko to opja wybrania pojawia się po 0,5 sec albo kółko ładowania kręci się nie płynnie w przeciwieństwie do innych przeglądarek;/
 

DeletedUser3220

Guest
Może to zależy od indywidualnych parametrów i ustawień, bo ja mam Chrome i nie mam problemów...
 
Do góry