Wyniki wyszukiwania

  1. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen Po 2 sztuki jednostek z Twojej epoki Cirgard
  2. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen 20 Punktów Rozwoju w paczkach Cirgard
  3. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen 20 Punktów Rozwoju w paczkach Cirgard
  4. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen 20 Punktów Rozwoju w paczkach Cirgard
  5. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen 20 Punktów Rozwoju w paczkach Cirgard
  6. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen Plan Północno - zachodni Castel del Monte Cirgard
  7. Ulryk von Jungingen

    Czerwcowy tydzień nagród

    Ulryk von Jungingen Plan Północno - zachodni Castel del Monte Cirgard
  8. Ulryk von Jungingen

    Zima w Forge of Empires - dyskusja

    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :p
  9. Ulryk von Jungingen

    Dyskusja o wersji 1.91

    Fajna sprawa z tymi krzesełkami ... wreszcie mogę odstawić swoje notatki Pozdrawiam
  10. Ulryk von Jungingen

    Zima w Forge of Empires - dyskusja

    spokojnie .... graczom się podoba zaśnieżanie miasteczka to pewnie będzie . Jak nie teraz , to w niedalekiej przyszłości . Dobrze jest , że chociaż na chwilkę mamy bo wcześniej nigdy tego nie było , a kto wie ... może doczekamy w swoich miastach czterech pór roku ?
  11. Ulryk von Jungingen

    Tawerna znajomych - dyskusja

    ... tak , ciągłe klikanie i czytanie wiadomości typu : odwiedziłeś już tę tawernę lub chwilowo nie ma wolnych miejsc , może być irytujące . Podejrzewam że w szczególności u osób , którzy posiadają bardzo dużo znajomych . No mnie na razie ten problem omija , bo staram się utrzymywać niewielkie...
  12. Ulryk von Jungingen

    Nowy system łączenia sąsiedztw - dyskusja

    Witam Podoba mi się ta zmiana i ze swej strony jak najbardziej pochwalam pomysł :) Co do handlu towarami , to można sobie poradzić poprzez dobór odpowiednich znajomych , a z sąsiadami to zazwyczaj się walczy , bo niektórzy bywają agresywni ;) ... jak to w życiu . Zmiana zniweluje duże różnice...
  13. Ulryk von Jungingen

    Historia Pierwszego Lotu Balonem - dyskusja

    Witam ... no tak , kolejna lista zadań do wykonania połączona z historią naszej planety ... osobiście nie jestem fanem szperania w internecie , a jednym kliknięciem można znaleść mnóstwo informacji na ten temat ( w dobie dzisiejszych czasów pewnie dziwne ) , a raczej fanem dobrej książki , więc...
  14. Ulryk von Jungingen

    Historia wydarzeń

    naszych ataków niestety nigdzie ... tak samo ma się sprawa z motywacją ..... a dlaczego tak jest , tego już nie wiem
  15. Ulryk von Jungingen

    Poziom gildii

    Witam ... poziom gildii nie spadnie , tylko cały czas rośnie ... w zależności od różnych współczynników szybciej albo wolniej
  16. Ulryk von Jungingen

    InnoGames TV - odcinek październikowy

    Witam ... ładnie prezentuje się nawiedzona wieża , odrobinkę mi przypomina stylem szalonego naukowca . Lubię budynki w tych klimatach i na pewno znajdę sobie miejsce dla wieży w swoim mieście . Co do cmentarza , to rozumiem , że będzie można ulepszyć nawet legendarny cmentarz . Zadania - zagadki...
  17. Ulryk von Jungingen

    Wyprawy gildyjne - dyskusja

    Witam Mam pytanie odnośnie mistrzostw .... powiedzmy że przy 100% wykonaniu wypraw przez parę gildii , co jest brane w pierwszej kolejności pod uwagę ? .... czy jest to może to , która gildia szybciej zakończy wyprawy , czy może jakiś inny współczynnik ? ......
  18. Ulryk von Jungingen

    Lato 2016 w FoE - Dyskusja

    a ja sobie uzbieram troszkę kuponików i później zapoluję na jakieś nowe budynki ... jak zwykle fajny evencik .... pozdrawiam
  19. Ulryk von Jungingen

    Wyprawy gildyjne - dyskusja

    Witam ... zapewne o tej porze zakończyłeś swoją wyprawę i zaprosili Cię do kolejnej Swoją drogą , bo jeszcze nic nie pisałem w tej kwestii .... bardzo fajna sprawa z tymi wyprawami . Wszyscy w gildii się zaangażowali i każdy sobie chwali Kiedy wydaje się , że już nic nie można zmienić , pojawia...
  20. Ulryk von Jungingen

    Dyskusja o wersji 1.70

    ale nie widzę informacji , czy będzie naprawiony licznik walk ? ...... no chyba że coś przeoczyłem
Do góry