Historia Pierwszego Lotu Balonem - dyskusja

Witam
... no tak , kolejna lista zadań do wykonania połączona z historią naszej planety ...
osobiście nie jestem fanem szperania w internecie , a jednym kliknięciem można znaleść mnóstwo informacji na ten temat ( w dobie dzisiejszych czasów pewnie dziwne ) , a raczej fanem dobrej książki , więc chętnie się dołączę do tej przygody i poznam dzieje pierwszego lotu balonem . Nagrody jak i zadania zapewne będą podobne do poprzednich , oczywiście nie wliczając nagrody głównej , ale to zawsze miły dodatek do zabawy
... to chyba tyle na razie z mojej strony ... pozdrawiam i miłej gry życzę
 

DeletedUser7261

Guest
Już widze to zadania:
"Wystartuj balonem i zdobądź prowincję!"

Szkoda czasu na te bzdety.
 

DeletedUser3

Guest
Na szczęście nie trzeba zaliczać tego questline'a aby kontynuować grę, zatem Twoje zasoby czasu nie ucierpią :).
 

DeletedUser

Guest
no event nie "wywala na plecy" pod względem dramturgii historii jak również nagród za poszczególne zadania , nagroda finałowa to w sumie "kopiuj - wklej" z halloween z tym , że balon zdecydowanie ładniejszy i trochę więcej radochy daje :p powiedzmy że to taka rozgrzewka przed "tłuściutkim" zimowym ;)
 

DeletedUser16845

Guest
Mam pytanie.

Na pewno będzie zadanie z przeprowadzeniem zwiadu. W tym momencie nie mam opcji przeprowadzenia zwiadu na mapie ponieważ najpierw muszę podbić którąś z prowincji. W każdej zostało mu sporo dość wymagających sektorów. W takiej sytuacji, gdy na mapie nie widnieje opcja zwiadu to czy przy wyżej wspomnianym zadaniu będę je miała od razu zaliczone czy utknę póki nie podbiję prowincji, aby odblokować możliwość zwiadu?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Niestety ale zadanie odkrycia nie zrobi się automagicznie (w pewnych okolicznościach jest taka możliwość).
Ale to dopiero będzie piąte zadanie, a nagroda w ewencie nie jest aż taka bardzo atrakcyjna.

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

nastawi produkcje na 24H
 

DeletedUser15643

Guest
a w Arktyce osiąga 3.460 zadowolenia

A_SS_MultiAge_BalloonBonus16.png
 

DeletedUser5256

Guest
Szkoda że nie można zablokować motywowania niektórych obiektów, bo niektóre kolorowe elementy musza siedzieć w plecaku.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie jest to event a jedynie dodatkowa, specjalna linia zadań. :) Takie delikatne urozmaicenie rozgrywki. :)
 

DeletedUser15590

Guest
3 budynki mieszkalne z obecnej epoki to moim zdaniem lekka przesada. Zrozumiałbym w większych eventach, bo tam są lepsze nagrody i jest ich wiecej, więc ttrzeba się starać, ale w linni zadań? Powinny być zadania typu zbierz x zaopatrzenia w ciągu 1 dnia, podbij y sektorów w ciągu 12 godzin itp. Rzadko odpuszczam, ale ten event niestety muszę. Poczytam sobie Rubura zdobywcę.
 

kasia2389

Arcyksiążę
3 budynki mieszkalne z obecnej epoki to moim zdaniem lekka przesada.
No weż, co to za cud postawić 3 domki? Wystarczy postawic rusztowanie gdzie bąż i usunąć.

Powinny być zadania typu zbierz x zaopatrzenia w ciągu 1 dnia,
Jest

podbij y sektorów w ciągu 12 godzin itp.

Jest
 

DeletedUser15590

Guest
jeszcze takich nie zauważyłem. zbierz zaopatrzenie owszem, ale z limitem czasowym jeszcze nie widziałem
 

DeletedUser16730

Guest
Produkcję 24h zawsze zaliczało z perły i tylko ja jestem taki "bystrzak" czy to jakaś nowość?
 

DeletedUser16730

Guest
Nastawiłem na 24 warsztat, po 3-4 godzinach robiłem zbiory i dostałem zaliczenie. Albo perła z młotkami, albo studnia z młotkami. Nic innego nie było. Ptaszarnia zawsze u mnie robi PR i nie zbierałem wtedy, labo szaleńca nie mam.
 

Fatherland

Książę
Ostatnie zdanie kusi o ironiczny komentarz ale zostawię to w domyśle :D
A tak poważnie to jeszcze budynki towarowe zaliczają te zadania. Prarkrycznie wszystkie eventy czy dodatki wymagają w zadaniach produkcji 24h i w w innych interwalach również. Więc jakoś budynek do produkcji czegokolwiek to podstawa. Jeśli masz te bazary to na nich zrób. Inaczej się nie da. Perły mi nigdy nie zaliczalo o ile mnie pamięć nie myli.
 
Do góry