Dyskusja o wersji 1.91

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Dobra zmiana.
Z cała pewnością, można strzałeczkę zrobić zieloną, a zegarek czerwony.
Jeśli brak Wam odpowiedniej farby to chętnie przekażę:
puszka-farba-22739296.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17201

Guest
A propos tego:
Będziecie teraz na bieżąco otrzymywać powiadomienia jak tylko ktoś ze znajomych zajmie miejsce w Waszej Tawernie. Zostanie to również zapisane w historii wydarzeń!
Na testowym było to przez moment (przed wprowadzeniem zegarka) a potem zniknęło i już się nie pojawiło (przynajmniej do dzisiaj). Rozumiem, że tutaj taka sytuacja nie będzie miała miejsca?
 

DeletedUser11123

Guest
zegarek związany z tawerną dało się "dość szybko" wprowadzić. A łotrów jak chować nie można było, tak dalej chować nie można. A chciałem sobie zrobić Łotr 1
 

DeletedUser8110

Guest
zegarek związany z tawerną dało się "dość szybko" wprowadzić. A łotrów jak chować nie można było, tak dalej chować nie można. A chciałem sobie zrobić Łotr 1
Jeśli masz Zestaw do przechowania w Inwentarzu to napisz do Supportu, schowamy ręcznie budynek który sobie zażyczysz. :)
 

DeletedUser12948

Guest
odnośnie krzesełek .... czy pojawią się znaczki również w gildi ??
 

DeletedUser16652

Guest
Dziękuję za zmianę z ikoną informującą czy mogę zasiąść w tawernie znajomego. To zachęca mnie do częstszego sprawdzania tawern, bo wiem, w którą ikonę mam kliknąć, a którą pominąć.
 

Amadeuss

Rycerz
czy jest w planach zmiana w sprawie GVG? żeby można było wejść w sektor podwójnym kliknięciem zamiast menu rozwijanego prawym klikiem?? bo po co mi tam sprawdzać przegląd sektora, profil gildii czy gildia w rankingu????????????????? skoro sprawa chodzi o walkę !!!!
 

DeletedUser7795

Guest
* Pasek PR powiększony tj. można zebrać do 99 PR na pasek.
* Ikonka tawerny poprawiona.

Ale kiedy zostanie wprowadzony suwak do dodawania PR ?
Trochę to irytujące, że trzeba 40 razy kliknąć przycisk dodaj 1 PR aby dodać 40 PR mając ich więcej na pasku ;/
 

DeletedUser6519

Guest
Za słabe jednostki, Mam 150% atak i 100% obrona i nie mogę zdobyć sektora walcząc plazmami i behemotami gdzie atak i obrona wynosi 30% to jakiś strasznie krzywdzący błąd twórców tej gry.
 

kasia2389

Arcyksiążę
30% to jakiś strasznie krzywdzący błąd twórców tej gry.
Aj tam aj tam.
Pierwsze trzy prowincje wojskiem z przyszłości.
generalnie czołgi antygrawitacyjne, a tam gdzie są plazmy 8 dronów.
mam 108/90.
jedną w drugiej (tą z samymi smokami) kupiłem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15643

Guest
  • Będziecie teraz na bieżąco otrzymywać powiadomienia jak tylko ktoś ze znajomych zajmie miejsce w Waszej Tawernie. Zostanie to również zapisane w historii wydarzeń!

jakoś nie zauważyłem :p
 

DeletedUser

Guest
brawo za zegarek i strzałkę :)
ale za brak logiki i absolutny brak dbałości o środowisko naturalne , gwizdy i buczenie na stojąco ! :mad:

objaśniam :
grono magików programistów i kto wie jeszcze kogo ? postawiło sobie za cel zaklikanie na śmierć radochę z gry ! co za idiotyzm z obowiązkowym wejściem do wolnej tawerny ?! czy tam mamy możliwość wyboru jakiegoś lepszego krzesła , czy jak ? podrzućcie tam wyżej , żeby nawiązali kontakt z rozumem bo pobłądzili totalnie !!!

aż do 5 klików na jednego znajomego !
gdy widzimy wolne krzesło 1 klik (idiotyczne wejście do tawerny , bez opcji motywacji z automatu) 2 klik wyjście z tawerny , 3 klik wejście do miasta znajomego w celu dokonania ręcznej motywacji (automat tylko 1 klik) 4 klik wybór budynku do motyacji , 5 klik wyjście z miasta znajomego


tam zdaje się macie spec brygade od królowej nauk matematyki , prawda ? pozwólcie że coś wam przedstawię :
140 (max znajomych) x 5 klików (max możliwych do wykonania) = 700 na obsługe tylko i wyłacznie paska znajomych :mad:

środowisko naturalne też odczuwa radosną twórczość programistów :p na jak długo wystarczą baterie w telefonach , myszkach , ile prądu dodatkowo zeżrą nasze laptopy , komputery telefony ?

..... a gdzie czas na rodochę z gry ? przecież gracze czas klikania mogliby efektywniej wykorzystać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
brawo za zegarek i strzałkę :)
ale za brak logiki i absolutny brak dbałości o środowisko naturalne , gwizdy i buczenie na stojąco ! :mad:

objaśniam :
grono magików programistów i kto wie jeszcze kogo ? postawiło sobie za cel zaklikanie na śmierć radochę z gry ! co za idiotyzm z obowiązkowym wejściem do wolnej tawerny ?! czy tam mamy możliwość wyboru jakiegoś lepszego krzesła , czy jak ? podrzućcie tam wyżej , żeby nawiązali kontakt z rozumem bo pobłądzili totalnie !!!

aż do 5 klików na jednego znajomego !
gdy widzimy wolne krzesło 1 klik (idiotyczne wejście do tawerny , bez opcji motywacji z automatu) 2 klik wyjście z tawerny , 3 klik wejście do miasta znajomego w celu dokonania ręcznej motywacji (automat tylko 1 klik) 4 klik wybór budynku do motyacji , 5 klik wyjście z miasta znajomego


tam zdaje się macie spec brygade od królowej nauk matematyki , prawda ? pozwólcie że coś wam przedstawię :
140 (max znajomych) x 5 klików (max możliwych do wykonania) = 700 na obsługe tylko i wyłacznie paska znajomych :mad:

środowisko naturalne też odczuwa radosną twórczość programistów :p na jak długo wystarczą baterie w telefonach , myszkach , ile prądu dodatkowo zeżrą nasze laptopy , komputery telefony


..... a gdzie czas na rodochę z gry ? przecież gracze czas klikania mogliby efektywniej wykorzystać

P.S.
wprowadzając tak subtelnie optyczną "duprelkę" dbacie o graczy np słabiej widzących ? czy to wszystko co pisaliście o osobach niepełnosprawnych było kpiną ?
 

DeletedUser12453

Guest
  • Będziecie teraz na bieżąco otrzymywać powiadomienia jak tylko ktoś ze znajomych zajmie miejsce w Waszej Tawernie. Zostanie to również zapisane w historii wydarzeń!
jakoś nie zauważyłem :p


też proszę o sugestię gdzie szukać ;D
ps. dobrze że snieg można wyłaczyć bo sypie nieźle :p snag.gy/YrXNF2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysw

Wicehrabia
No i jeszcze jedna rzecz którą ostatnio zauważyłem - wszystko fajnie z rozszerzeniem paska, ale czy tak miało być że przy zebraniu reliktu dającego 20 pr zegar się resetuje? Miało być chyba że dopiero przy 100 pr się resetuje?
 

DeletedUser8110

Guest
W tym miejscu chciałabym przeprosić ze względu na to, iż poniższa opcja nie zostanie włączona od razu:
Będziecie teraz na bieżąco otrzymywać powiadomienia jak tylko ktoś ze znajomych zajmie miejsce w Waszej Tawernie. Zostanie to również zapisane w historii wydarzeń!
Przepraszam, iż nie wspomnieliśmy o tym w ogłoszeniu! Powiadomienia zostaną włączone w ciągu kilku najbliższych dni.
 

DeletedUser16730

Guest
Będzie też wersja zegara dobrze widoczna, czy pozostanie tylko test dla daltonistów style?
 

DeletedUser

Guest
Na mobilnej żadnych zmian nie zauważyłem. Myślę że pasek znajomych w 5 minut przeklikam.
 

DeletedUser15643

Guest
nie "czasem", tylko w ogóle krzesełeczka oszukują po całości, jeśli gra przez dłuższy czas nie była odświeżana
- co dziwi, bo na becie takiej zmyły nie było i nie ma
 

DeletedUser7795

Guest
Fajnie... teraz po wymianie powtórek planów nie pokazuje się ten wymieniony. Trzeba stronę odświeżać :mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry