Wyniki wyszukiwania

  1. serwusx

    Zima 2023 - komentarze

    No to fajnie, czyli może się zdarzyć, że ktoś nie będzie miał ani jednego klucza przez cały event. xD
  2. serwusx

    Zima 2023 - komentarze

    Nie mam screenów z poprzednich dni, ale każdego dnia sprawdzałem. 1 grudnia był i dzisiaj jest, w poprzednie dni nie było. :/
  3. serwusx

    Zima 2023 - komentarze

    Jak można zdobyć klucze? Już 5 dzień z rzędu w żadnej nagrodzie nie ma klucza, raz nawet otworzyłem wszystkie i nigdzie nie było. Szkoda gwiazdek.
  4. serwusx

    Halloween 2023 - komentarze

    Bo jest męczące. ;) Nie wszyscy są tacy genialni jak ty i rozróżniają je na pierwszy rzut oka. Mała zmiana, praktycznie nic nie kosztująca, nie rozumiem czemu tak to zrobiono. Bardziej irytujący był chyba tylko ten Cookie Clicker na St. Patric's Day. Co do HS i LOR - wszystkie karcianki MMO...
  5. serwusx

    Halloween 2023 - komentarze

    Jak usuwam jakąś kartę, to ona wraca do talii? Te karty przechodzą między rozgrywkami? Próbowałem na logikę pierwsze walki rozegrać tymi słabymi kartami, ale wygrywającymi kamień-papier-nożyce, to jak ktoś ma obrażenia 1-3, to zawsze wlepi mi 3. Bogowie RNG chyba mnie nie lubią. Nie wiem, chyba...
  6. serwusx

    Halloween 2023 - komentarze

    Szczerze powiedziawszy, jeszcze mniej ogarniam ten event, niż któryś z piłkarzami. W dodatku wszystkie karty są tego samego koloru, za każdym razie muszę się zatrzymywać i analizować ikonki, czy dana karta jest silniejsza, a potem i tak przegrywam, bo mam same karty 1-3, więc nie da się pokonać...
  7. serwusx

    Wildlife 2021 - komentarze

    Fajny ten event. Przez 3 gry z rzędu fizycznie było niemożliwe zdobycie chociaż jednej łapki, ponieważ od połowy planszy w dół nie było chociażby dwóch płytek jednego koloru obok siebie i zużyłem wszystkie ruchy, żeby chociaż zbić cokolwiek do dołu. Gdyby chociaż gra polegała na zamianie płytek...
  8. serwusx

    Moje zgłoszenie

    Zimowa wieża Domek z piernika Zimowa piramida Budowniczy sań Śnieżna kula Warsztat Mikołaja Ciastkarnia Urocza chatka
  9. serwusx

    Karnawał 2019 - dyskusja

    8430 wydanych florenów i już mam cały zestaw, a nie zrobiłem nawet połowy misji. Matematyka jak zawsze po mojej stronie. :) To teraz już bez spiny można polować na ulepszenia. @UP Diaxy to ma się z wypraw i studni życzeń, spokojnie 1000 miesięcznie można wyciągnąć, starcza na rozszerzenia, a i...
  10. serwusx

    Jesień w Forge of Empires 2018 - dyskusja

    Może faktycznie chodziło o Tolosa? A tak na marginesie, co zdjęcie o rozdzielczości 200x138 ma na celu pokazać?
  11. serwusx

    Jesień w Forge of Empires 2018 - dyskusja

    Jako nagroda dnia było, zwał jak zwał. Było, dlatego pytam, czy teraz też będzie.
  12. serwusx

    Jesień w Forge of Empires 2018 - dyskusja

    O to mi chodziło, sęk w tym, że było.
  13. serwusx

    Jesień w Forge of Empires 2018 - dyskusja

    Mam pytanko – czy w nagrodach dziennych będzie do wygrania ulepszenie wiatraka? W ostatnim wydarzeniu uznałem, że nie będzie ulepszenia statku, więc wydałem wszystko na ŚW, a 2 dni później było. :-(
  14. serwusx

    Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    No o to przecież pytałem. :) Zastanawiam się nad pirackim ze względu na jedyną sensowną procentową premię.
  15. serwusx

    Lato 2018 w FoE - Dyskusja

    Z ciekawości, jaki statek wybierzecie?
  16. serwusx

    Oceaniczna Przyszłość część 6 - komentarze

    Wreszcie koniec. :) Też mam nadzieję, że w następnej epoce polecimy w kosmos. W końcu eksploracja Marsa albo chociażby Księżyca nie jest wcale jakimś S-Fi. For the Emperor! <3
  17. serwusx

    Konkurs przedzimowy

    Kocham ten utwór (a także dwie poprzednie części) za to, że jest zabawny i nietypowy. Mam wielki sentyment do dawnych kreskówek i zawsze jak słyszę głos starego, dobrego Skeletora w tej piosence, odczuwam ten świąteczny, nostalgiczny nastrój. <3
Do góry