Wyniki wyszukiwania

  1. Molthess

    [Budynki] Szersze dymki obiektów

    Jak wiadomo w wersji na przeglądarkę dymki wszystkich obiektów po najechaniu kursorem są bardzo wąskie i tekst na nich jest przycinany. Moja propozycja jest, by te dymki były szersze i pokazywały więcej tekstu.
  2. Molthess

    [Forum ogólne] Zaprzestanie żartobliwych wiadomości w temacie o nowościach i poprawkach

    Jak już wiemy od pewnego czasu zamiast otrzymywać konkretną, rzetelną i poważną informację w tematach traktujących o nowościach i poprawkach, otrzymujemy prawie zawsze żartobliwie napisane wiadomości typu jak ta: "Pamiętacie jak naprawiliśmy skaczące gwiazdki znad budynków? Wygląda na to, że...
  3. Molthess

    Wygrana bitwa obrońców miasta

    Zauważyłem, że często ten sam gracz o tej samej porze lub co dwa, trzy dni atakuje moje miasto chociaż w poprzedniej walce z obrońcami mojego miasta przegrał tą walkę pokonując tylko 1-3 moje jednostki obrońców. Czy dostaje on punkty za zabicie jakiejś jednostki obrońców miasta na końcu walki...
  4. Molthess

    Nowy adres logowania - część II

    Proszę zapoznać się z pierwszym postem @kasia2389 w zamkniętym temacie pod tym linkiem: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/nowy-adres-logowania.13437/ Proszę o ustosunkowanie się kiedy zamierzacie to poprawić. Minęło już prawie dwa miesiące i dalej nic w tym temacie nie...
  5. Molthess

    Zmiana adresu gry i niemożliwość zalogowania

    Zmieniliście adres gry jak zapowiadaliście i nie mogę się teraz zalogować. Wyskakuje mi błąd tak jakbym podawał złe dane do logowania. Coś z tym zrobicie?
  6. Molthess

    Zestaw przygód do gry Neverwinter Nights

    Oto zestaw przygód do pierwszej części gry Neverwinter Nights, który stworzyłem. Poniżej znajduje się adres strony, z której można go ściągnąć. Na tej stronie można znaleźć też dodatkowo oddzielnie działającą przygodę do ściągnięcia...
  7. Molthess

    Opis miasta

    Co się stało z opisem miasta i informacją o produkowanych i potrzebnych towarów. Nie zauważyłem kiedy to się stało, ale patrzę dziś (po dzisiejszej aktualizacji) na opis miasta i informacji o towarach, że został drastycznie przycięty. To błąd, czy ma tak być?
  8. Molthess

    Nieaktualna wersja flash playera? Co się dzieje z tą grą?

    Od parunastu minut i trochę dłużej próbuję wejść do gry ale dostaję ekran z widokiem króla i napisem: "By zobaczyć tę stronę, upewnij się, że jest zainstalowany Adobe Flash Player w wersji 11.5 lub wyższej". Jeszcze dzisiaj nie dawno mogłem wejść do gry. Flash Playera cały czas aktualizuję...
  9. Molthess

    Automatyczna motywacja bez ozdób

    Co myślicie o tym by automatyczna motywacja nie odrestaurowywała ozdób (1x1, a nawet 2x2). Usprawniło by to nieco tą funkcję. Zaraz na pewno znajdą się odpowiedzi typu: "Po co Ci ozdoby. Usuń je". Niektórzy może wolą jak ich miasto wygląda bogato i ładnie. Poza tym w "zbliżającym" się wydarzeniu...
  10. Molthess

    Ilość monet i zaopatrzenia w dymku

    Co myślicie o tym aby dodać dodatkową informację o liczbie monet i zaopatrzenie w dymkach gdy najedzie się kursorem na zasoby monet i zaopatrzenia. Teraz gdy ktoś ma naprawdę dużo monet lub zaopatrzenia to trochę nie mieści się i przycina aktualną ilość tych zasobów.
  11. Molthess

    Ilość monet i zaopatrzenia w dymku

    Wpis nie ważny. Brak już opcji ankiety. Proszę moderację o usunięcie tego tematu.
  12. Molthess

    Opcja płci piszącego

    Co myślicie o pomyśle dodania opcji płci użytkownika na tym forum? Nie wiem czy taki temat już był...
  13. Molthess

    Liczba posiadanych dóbr

    Co myślicie o tym by dodać liczbę (w nawiasie) posiadanych towarów u tego, kto poda w opisie miasta jakie dobra (od jednego do trzech) ma aktualnie na sprzedaż. Ewentualnie mogłaby powstać też opcja wyłączenia tej możliwości w ustawieniach.
Do góry