Liczba posiadanych dóbr

Jaka jest Twa opinia w tym temacie?

  • Przydała by się ta opcja.

    Głosy: 4 21,1%
  • To nie potrzebne!

    Głosy: 9 47,4%
  • Nie mam zdania lub mi to obojętne.

    Głosy: 6 31,6%

  • W sumie głosujących
    19

Molthess

Baron
Co myślicie o tym by dodać liczbę (w nawiasie) posiadanych towarów u tego, kto poda w opisie miasta jakie dobra (od jednego do trzech) ma aktualnie na sprzedaż. Ewentualnie mogłaby powstać też opcja wyłączenia tej możliwości w ustawieniach.
 

szachimat

Wicehrabia
Poruszyłeś bardzo kontrowersyjny temat, ponieważ gracze traktują tą informację trochę jak swoją małą, istniejącą w grze namiastkę intymności :p Więc spodziewaj się ostrej krytyki, pomimo tego, że ja jestem na tak
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A ja nie wiem, czy to potrzebne. Jak się tak przegląda, i nawet by się widziało, że ktoś ma tyle i tyle tego, co nam potrzebne, lub bez tej tej informacji, i tak wysłalibyśmy z zapytaniem, czy nie odstąpiłby tyle i tyle tego. Mi to jest obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Skoro byłaby możliwość wyłączenia tej opcji, to propozycja jest jak dla mnie obojętna. Nie wydaje mi się jednak, żeby było to bardzo przydatne :p
 

DeletedUser3876

Guest
Poruszyłeś bardzo kontrowersyjny temat, ponieważ gracze traktują tą informację trochę jak swoją małą, istniejącą w grze namiastkę intymności :p Więc spodziewaj się ostrej krytyki, pomimo tego, że ja jestem na tak

Może nie do końca narusza to moja intymność:) ale nie wiem jakiej wielkości musiałby być nawias aby wypisać liczbę moich oferowanych towarów:)
 

DeletedUser4428

Guest
ja używałem, ale nikt io tak nie pytał czy chce z nim handlować, więc zacząłem robić zakupy tylko w gildii, a te cosie usunołem z opisu
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ty miałeś wystawione, ale czy kiedykolwiek szukając szukałeś u kogoś tego opisu?
Ja szukam na rynku i to gildii, a najczęściej wystawiam od razu...
 

DeletedUser10575

Guest
Ty miałeś wystawione, ale czy kiedykolwiek szukając szukałeś u kogoś tego opisu?
Ja szukam na rynku i to gildii, a najczęściej wystawiam od razu...

To nie było pytanie do mnie, jednak odpowiem Natalii na nie. NIE, nigdy tego nie robiłem i dlatego uważam to za pomysł który mnie nie dotyczy. 100 % racji ma Natalia, że surowców to się szuka na forum w gildii lub na rynku.
 
Do góry