Opcja płci piszącego

Jaka jest Twa opinia w tym temacie?

  • "Jestem za, a nawet przeciw!"

    Głosy: 10 62,5%
  • To nie potrzebne!

    Głosy: 2 12,5%
  • Nie mam zdania lub mi to obojętne.

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
Nie sądzę aby ten pomysł był konieczny. Z reguły jak ktoś się nazywa Kasia to jest to kobieta, ja jak Szczupak to mężczyzna...
Owszem zdarzają się wyjątki że można się nad kimś głębiej zastanowić ale nic więcej...

Stawiam że jesteś mężczyzną mimo iż nick o tym nie świadczy, a skąd?
Kobieta w pomyśle dodała by jeszcze kolor oczu, znak zodiaku, ulubiony kolor etc. jeżeli wiesz o czym piszę;)
 

DeletedUser

Guest
Stawiam że jesteś mężczyzną mimo iż nick o tym nie świadczy, a skąd?
Kobieta w pomyśle dodała by jeszcze kolor oczu, znak zodiaku, ulubiony kolor etc. jeżeli wiesz o czym piszę;)

No bez przesady :p

Raczej mi to obojętne. Zdarza się, że gracze zwracają się jak do faceta do osób z nickami Kasia czy Basia, więc ikonka czynapis określający płeć zrobiłby niewielką różnicę :D
 

szachimat

Wicehrabia
Popieram, tak mi pomieszali, że do dziś nie wiem, czy Hikaria to ona czy ono

Sorry, miało być "to ona czy on" ;>

A wracając do tematu, to jak by odpowiedź na pytanie "Jaką masz płeć?" np. podczas zakładania konta miała wpłynąć na nasze życie tutaj? Jak to sobie wyobra żacie?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Już nie przy samym zakładaniu, ja bym to widział prędzej w ustawieniach :) Ktoś chce to ustawi, ktoś nie chce to nie :p Zapobiegnie błędnemu "rozpoznaniu" i dalszym ... przykrościom :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mi się podobają te kółeczka z strzałkami najlepiej różowe i niebieskie, takie małe można by wstawić koło kropy aktywności.
 

Molthess

Baron
Mi się podobają te kółeczka z strzałkami najlepiej różowe i niebieskie, takie małe można by wstawić koło kropy aktywności.

Albo po prostu płeć wyświetlałaby się tekstem pod avatarem. Tam gdzie jest podane miasto, wiek, posty itp. Każdy kto by chciał, mógłby to ustawić w opcjach konta na forum.
 

DeletedUser9101

Guest
Bez dyskryminacji! Jeszcze płeć "inna", w Szwecji to wprowadzili!
 

DeletedUser8110

Guest
Nie sądzę aby ten pomysł był konieczny. Z reguły jak ktoś się nazywa Kasia to jest to kobieta, ja jak Szczupak to mężczyzna...
Owszem zdarzają się wyjątki że można się nad kimś głębiej zastanowić ale nic więcej...

A jak ktoś sie nazywa siorprajs ? :p
 

DeletedUser8

Guest
Mnie to rybka, ale jeśli komuś się przyda to możemy dodać.
 

DeletedUser9756

Guest
Zgadzam się z Dani... nie wiem komu się przyda ale jak komuś to czemu nie :)? Resztę to nie zbawi :)

Trochę nie w temacie ale... "rybka" od razu ze Szczupakiem mi się skojarzyła :D
 

DeletedUser10575

Guest
Najlepiej by chyba było jakby wyświetlać płeć pod avatarem. Jak ktoś chce to wpisze i będzie widać, a jak nie to nie wpisze i też dobrze. Ogólnie pomysł przydatny - szczególnie Hikariemu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry