Najnowsze treści autorstwa bzzzz4

  1. Kalendarium 11-20

    1. 102 rocznica odzyskania niepodległości 2. 14 listopada 2019 pojawiły się Gildyjne Pola Chwały 3. Order Białego Orła
  2. Wyzwanie 4

    F4 . F1 . C5 .D2 .A4
  3. Wyzwanie 1

    1.6.8.12
  4. Wyzwanie 2

    Jacka O'Lantern
  5. Wiosna w Forge of Empires - dyskusja

    ja nie narzekam 4 ulepszenia mam zostało ostatnie do wylosowania skała sakura i komplet jest na ulepszenie całego zestawu i jeszcze zostało mi sporo lampionów chyba że ostatniego nie trafie to sie wkurze zobacze jutro pozdrowienia
  6. Lato 2017 w FoE - Dyskusja

    no to pisałem przeciez że jak się pokazuje pałac maharadźy to 1 osoba która kreci kołem zgarnie 2 albo 3 pałace lub dwie pierwsze osoby
  7. Lato 2017 w FoE - Dyskusja

    mi do kompletu brakuje tylko pałacu maharadży i niestety muszę skończyć zadania a są na styk akurat trzeba pilnować żeby zdobyć pałac maharadży i mieć komplet chciałem na kole zdobyć ale to już nie jest tak łatwo jak się pojawia pałac 1 osoba która losuje max 2 osoby i pałacu nie ma już w kole...
  8. Lato 2017 w FoE - Dyskusja

    mi do zestawu brakuję 5 rzeczy i co dostałem gó....e 2 ozdoby feniksa i baobab żart i kpina jakaś takie nagrody to w epoce żelaza sobie dawajcie a nie w epoce oceanicznej śmieci jakich mało wogóle więcej jest smieci niż ciekawych nagród inno pogrąża się coraz bardziej
  9. Wyprawy gildyjne

    ja tez od 2 miesięcy dostaję same śmieci chciałbym chociaż święte obserwatorium bo daję pkt ale od tylu miesięcy mam tylko 2 szt i taka jest prawda wystarczy popatrzeć u graczy w miastach ci co kupują diamenty mają pełno świętych obserwatioriów czy lepszych nagród taka jest prawda
  10. Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    jak bedziesz grał 5 lat w ta gre tez nie będziesz na niej siedział cały czas bo juz ci sie nie bedzie chciało
  11. Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    co z tego że sa znane ale nie kazdy ma czas siedzić przy komputerze 24h na dobe nieraz rano ktos wyjdzie wraca wieczorem i nawet nie chce sie kompa włączyc pisałem sa wazniejsze rzeczy w zyciu niz gra taka moja opinia
  12. Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    tylko ze pomysl że 2 razy zwiad trzeba puśić raz jak dojdzie zająć 2 sektory i pózniej drugi raz zwiad trzeba puścić a w oceanicznej przyszłości zwiad leci prawie 4 dni bo nie pomysleli zadanie z przejęciem 2 sektorów powinno byc po zadaniu z zrobieniem zwiadu
  13. Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    chyba żartujesz sobie puściłem zwiad wcześniej przed eventem leci jeszcze prawie 2 dni zajme 2 sektory bo takie jest zadanie i musze puscic znowu zwiad bo takie jest kolejne zadanie i znowu z 4 dni będzie lecieć czemu zadanie z zajęciem 2 sektorów nie jest po zadaniu z zrobieniem zwiadu...
  14. Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

    twórcy nie pomyśleli że zwiad w oceanicznej przyszłości idzie prawie 4 dni i jak mają niektórzy skończyć event nawet diaxów niektórzy nie mają tak jak ja żeby zwiad doszedł szybko specjalnie tak zrobili bo na diaxy są pazerni nie dziwię się że niektórzy kończą grać w tą grę powodzenia niech...
  15. Oceaniczna Przyszłość część II - dyskusja

    kazdy czeka chyba zaspali tutaj zawsze pózno wchodzi epoka ile mozna czekać
Do góry