Lato 2017 w FoE - Dyskusja

tagera

Baronet
witam. czytam Wasze posty i jako początkujący gracz wiem że nawet dla takich małych ludków nie jest łatwe. A czy warto? no faktycznie dla początkującego może warto ponieważ czegoś się nauczy i może coś zdobędzie. była promocja diamentów, nie patrzyłam, nie liczyłam, choć jestem nieskora do kupowania czegoś co nie jest mi niezbędne.
 

DeletedUser18348

Guest
Czy wiadomo jakie są zadania? :) Czy są gdzieś opisane na forum? :\
 

DeletedUser17530

Guest
@lady matylda Już nie aktualne! Udało mi się już mniej więcej wyczuć kiedy naciskać "stop" żeby koło zatrzymywało się w pożądanej przeze mnie okolicy. Wiedzę tę co prawda okupiłem zdobyciem trzech wschodnich wież i toną innego śmiecia, ale zestaw pałacowy już praktycznie zdobyłem cały (bez pałacu mahardży, co prawda, ale go to z palcem w nosie...). :D Niemniej teraz mogę już skupić się wyłącznie na zdobywaniu przydatnych budynków. ;)

Za to żeby nie było za wesoło, to przed chwilą pomyłkowo odświeżyłem sobie koło na którym chyba z połowa nagród była co najmniej przyzwoita (studnia życzeń!!!) :(

@TiroXIII Byku możesz zdradzić tą tajemną wiedzę wciskania stop? :)
 

tagera

Baronet
dlaczego nie ma po polsku? myślałam, że po polsku też znajdę wiadomości odnośnie misji.
Ok. nie będę się czepiała.
 

DeletedUser7795

Guest
Nieźle, na całym kole jeden bazar do zdobycia :haha:
Popierdzieliło was całkiem. Co wy za prochy bierzecie?

Tych dwóch zestawów nie opłaca się losować. Trzeba polować tylko i wyłącznie na Świątynie wiedzy. Najkorzystniej się na tym wyjdzie niż losować jakieś badziewne zestawy. Ładnie to wygląda, tylko wygląda, nic poza tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
dlaczego nie ma po polsku? myślałam, że po polsku też znajdę wiadomości odnośnie misji.
Ok. nie będę się czepiała.
Podpinam się do tego pytania,też bym chciała wiedzieć :haha:
Już odpowiadam :).
Podlinkowana powyżej wiki jest projektem społeczności Graczy, nie zaś dziełem InnoGames. Gracze samodzielnie i dla swojej własnej satysfakcji dodają doń wiedzę, którą życzą sobie podzielić się z innymi Graczami.
Tak więc stworzenie wersji polskiej leży wyłącznie w gestii prywatnej inicjatywy kogoś, kto tymże językiem włada.
Miłego wieczoru!
 

tagera

Baronet
to ja bym bardzo bardzo była wdzięczna dla tych graczy którzy znają język obcy - i polski :) ja znam polski, ale angielski to tak nie bardzo. za mojej młodości uczono j. rosyjskiego a później to już powiedzenie "powtarianje to mat uczenia" :)
 

DeletedUser18348

Guest
Już odpowiadam :).
Podlinkowana powyżej wiki jest projektem społeczności Graczy, nie zaś dziełem InnoGames. Gracze samodzielnie i dla swojej własnej satysfakcji dodają doń wiedzę, którą życzą sobie podzielić się z innymi Graczami.
Tak więc stworzenie wersji polskiej leży wyłącznie w gestii prywatnej inicjatywy kogoś, kto tymże językiem włada.
Miłego wieczoru!
Hi,hi chyba nastąpiło małe nieporozumienie,bo ja podpięłam się do pytania : '' o tajemną wiedzę wciskania stop'' :D
 

DeletedUser17760

Guest
to ja bym bardzo bardzo była wdzięczna dla tych graczy którzy znają język obcy - i polski :) ja znam polski, ale angielski to tak nie bardzo. za mojej młodości uczono j. rosyjskiego a później to już powiedzenie "powtarianje to mat uczenia" :)

Proszę bardzo, zadania po polsku:
Zadania główne:

1. Zbierz 200 monet i wydaj 7 PR (1 kupon)
2. Zbuduj 2 dekoracje z obecnej epoki lub 3 z poprzedniej; wydaj 7 PR (1 kupon)
3. Ukończ 1-godzinną produkcję 10 razy; wydaj 7 PR (1 kupon)
4. Zbuduj 3 budynki mieszkalne z obecnej epoki lub 4 z poprzedniej; wydaj 7 PR (1 kupon)
5. Zbierz 40 towarów; wydaj 7 PR (1 kupon)
6. Zmotywuj lub odrestauruj 40 budynków; wydaj 7 PR (1 kupon)
7. Zbadaj technologię LUB wpłać 400 towarów do skarbca swojej gildii; wydaj 20 PR (2 kupony)
8. Zbierz 250 srebra w tawernie LUB kup 4 PR; wydaj 7 PR (1 kupon)
9. Ukończ 4-godzinną produkcję 15 razy; wydaj 7 PR (1 kupon)
10. Wpłać 25 PR w perłę architektury LUB aktywuj 2 bonusy w tawernie (2 kupony)
11. Zdobądź zachwyt; wydaj 7 PR (1 kupon)
12. Wyszkol 4 jednostki z obecnej epoki lub 6 z poprzedniej; wydaj 7 PR (1 kupon)
13. Zbuduj 2 budynki kulturowe z obecnej epoki lub 3 z poprzedniej; wydaj 7 PR (1 kupon)
14. Odkryj prowincję LUB rozwiąż 12 konfliktów w wyprawie gildii (2 kupony)
15. Ukończ 5-minutową produkcję 20 razy; wydaj 7 PR (1 kupon)
16. Wyślij szpiegów do 4 sektorów LUB kup 4 PR; wydaj 7 PR (2 kupony)
17. Ukończ 8-godzinną produkcję 15 razy; ukończ 15-minutową produkcję 15 razy (1 kupon)
18. Zdobądź 2 sektory bez walki LUB wygraj 5 walk pod rząd; wydaj 7 PR (2 kupony)
19. Kup 7 PR; wydaj 7 PR (1 kupon)
20. Zdobądź kontrolę nad prowincją; wydaj 7 PR (2 kupony)

Zadania bonusowe:

1. Zbuduj 6 dekoracji; zbierz 500 zaopatrzenia (1 kupon)
2. Odwiedź 8 tawern; zmotywuj lub odrestauruj 30 budynków (1 kupon)
3. Zbuduj 2 budynki mieszkalne z obecnej epoki lub 3 z poprzedniej; zdobądź zachwyt (1 kupon)
4. Ukończ 15 produkcji (dowolnych) w budynkach produkcyjnych z obecnej epoki lub 20 w budynkach z poprzedniej (2 kupony)
5. Zbierz 50 towarów; kup bonus w tawernie (1 kupon)
6. Zdobądź sektor bez walki LUB pokonaj 50 wrogich jednostek w walce; ukończ 5-minutową produkcję 10 razy (1 kupon)
7. Zbuduj 1 budynek produkcyjny z obecnej epoki lub 2 z poprzedniej; wydaj 10 PR (1 kupon)
8. Ukończ każdą produkcję raz (5 min., 15 min., 1h, 4h, 8h, 24h) (2 kupony)
9. Kup 8 PR; wydaj 8 PR (1 kupon)
10. Zmotywuj lub odrestauruj 40 budynków; zbierz 700 zaopatrzenia (1 kupon)
11. Odkryj prowincję LUB ukończ 1 poziom wypraw gildii; wydaj 15 PR (2 kupony)
12. Zbuduj 1 budynek surowcowy z obecnej epoki lub 2 z poprzedniej; zbierz 200 srebra w tawernie (1 kupon)
13. Ukończ 1-godzinną produkcję 10 razy; ukończ 24-godzinną produkcję 6 razy (2 kupony)
14. Wyślij szpiegów do 4 sektorów LUB kup 4 PR; zbuduj budynek wojskowy z obecnej epoki lub 2 z poprzedniej (2 kupony)
15. Sprzedaj 4 budynki (jakiekolwiek) z obecnej epoki lub 6 z poprzedniej (1 kupon)
16. Zdobądź 4 sektory LUB wpłać 700 towarów do skarbca gildii; zbierz 50 towarów (2 kupony)
17. Ukończ 4-godzinną produkcję 12 razy; wydaj 15 PR (1 kupon)
18. Zdobądź kontrolę nad prowincją; wydaj 20 PR (2 kupony)
 

DeletedUser18348

Guest
Oj , ja też przygotowałam zadania po polsku, ale zostałam jak widać troszkę wyprzedzona :)
 

tagera

Baronet
dzięki bardzo. Właśnie sobie wydrukowałam :)
ja gram od niedawna i zaglądam na inne posiadłości. jeszcze chce mi się chcieć i to tak aby nie wydawać monetek. część z was gra od lat tak jak ja gram na farmerama od lat, a tutaj pytań mam jak każdy. Nie znam angielskiego i nie udaję, że znam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Dajcie każdemu do inwentarza to co ma dostać i już, będzie po evencie.
 

bzzzz4

Szlachcic
mi do zestawu brakuję 5 rzeczy i co dostałem gó....e 2 ozdoby feniksa i baobab żart i kpina jakaś takie nagrody to w epoce żelaza sobie dawajcie a nie w epoce oceanicznej śmieci jakich mało wogóle więcej jest smieci niż ciekawych nagród inno pogrąża się coraz bardziej
 

DeletedUser5256

Guest
Zapewniam, że wszystko jest w porządku, tak jak już wyjaśniłem, a przedstawione zarzuty są bezzasadne. Ale naturalnie - zachęcam do monitorowania! :)
Dobrego dnia!
baju, baju każdy może wejść teraz na betę, tam jest 13.000 +50% -19.500 obecnie.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ja tam zestaw mam głęboko w dupie, nawet jak jakimś cudem go zdobędę to i tak go nie postawię, poluje na budynki produkujące PRy i póki co trafiłem SW i bazar tracąc 5 kuponów
 

DeletedUser17760

Guest
Zestaw z pałacem wcale nie jest taki zły, zajmuje 32 kratki i daje 6 PR dziennie, a np. tarasy zajmują 30 kratek i dają 5 PR
 
Do góry