Lato 2017 w FoE - Dyskusja

DeletedUser18580

Guest
Ile razy trzeba odświeżyć koło, żeby pojawiła się Świątynia Wiedzy
 

DeletedUser7795

Guest
@Jakub Seret może raz, a może i dwadzieścia razy. Nigdy nie wiadomo co będziesz miał na kole. Nie polecam odświeżania, bo świątynia jest na złotym polu i jest do wygrania tylko raz na każdym kole. Lepiej polować na nią i nie tracić kuponów na odświeżanie koła.
 

DeletedUser14109

Guest
Nie to, że się czepiam, ale to mogłoby być bardziej czytelne:
39644721048258098781.png
 

bzzzz4

Szlachcic
mi do kompletu brakuje tylko pałacu maharadży i niestety muszę skończyć zadania a są na styk akurat trzeba pilnować żeby zdobyć pałac maharadży i mieć komplet chciałem na kole zdobyć ale to już nie jest tak łatwo jak się pojawia pałac 1 osoba która losuje max 2 osoby i pałacu nie ma już w kole zostaję śmiecie i to jest najdziwniejsze że jak jest pałac odrazu go losują jako pierwszego
 

DeletedUser5256

Guest
mi do kompletu brakuje tylko pałacu maharadży i niestety muszę skończyć zadania a są na styk akurat trzeba pilnować żeby zdobyć pałac maharadży i mieć komplet chciałem na kole zdobyć ale to już nie jest tak łatwo jak się pojawia pałac 1 osoba która losuje max 2 osoby i pałacu nie ma już w kole zostaję śmiecie i to jest najdziwniejsze że jak jest pałac odrazu go losują jako pierwszego
Ciekawe, ja 2x zakręciłem i pałac
 

tagera

Baronet
mam pytanie w 14 zadaniu jest odkryj prowincję, czy te odkryte będą się liczyć, czy muszę poczekać i wysłać tego wojownika teraz czy dopiero jak mi wskoczy to zadanie?
 

DeletedUser16730

Guest
@tagera możesz wysłać wcześniej, może nawet odkryć wcześniej, ale nie możesz przed zadaniem otworzyć mapy jeśli dotarł zwiadowca na miejsce.
 

DeletedUser5256

Guest
Czy ktoś orientuje się, gdy 2 pałace sąsiadują z soba to zalicza to już do setu? Wtedy wystarczyło by wylosować z koła 2x krzaki i już 2 sety by były.
 

DeletedUser16845

Guest
To 77 to liczba kręceń kołem przez sąsiadów, a nie medali. Ilość medali albo jest stała albo zależna od epoki, nie wiem. U mnie jest 200 - trzeba najechać kursorem na obrazek żeby zobaczyć.
 

DeletedUser18348

Guest
Zgadza się ,po najechaniu kursorem na obrazek - wyświetla się u mnie 20 medali :)

edit:
05496463023405807573.png
 

DeletedUser18348

Guest
Hi,hi nic się nie stało :) 20 medali też przyjmę z miłą chęcią :haha:
 

DeletedUser16845

Guest
;)


No.. Zestaw pałacowy już u mnie stoi :) Drugi sobie odpuszczam... wolę popolować na coś innego. Udało mi się już wylosować kryjówkę łotrów, a że z łotrów korzystam niezwykle często (jedną kryjówkę już mam od dawna) to jestem zadowolona :) Za wylosowanie kolejnej się nie obrażę :p
 

DeletedUser15017

Guest
Coś nie bangla. 17te zadanie, zdobyłem sektor walka, zaliczylo mi. Kolejne 3 sektory juz nie zaliczylo. Te bitwy to do czego niby sie odnosza?
 

DeletedUser16730

Guest

18ste?
Jeśli miałeś 1/2 to zaliczyło bez walki. Jeśli by zaliczyło walką miałbyś 1/5. A z kolei jeśli miałeś 1/2 to dopiero po 5 walkach nagle wskoczy 5/5.
Jeśli faktycznie nic nie negocjowałeś to nie bangla.
 

DeletedUser15017

Guest
18ste?
Jeśli miałeś 1/2 to zaliczyło bez walki. Jeśli by zaliczyło walką miałbyś 1/5. A z kolei jeśli miałeś 1/2 to dopiero po 5 walkach nagle wskoczy 5/5.
Jeśli faktycznie nic nie negocjowałeś to nie bangla.
Ano, 18 zadanie. Nie negocjowałem, zdobyłem jeden sektor walka, zaliczyło, figuruje 1/5. Przez kolejne 3 nie reaguje, jak walki odnosiły się do wypraw to:
a) jest blad, bo przy zadaniu nie walczylem w wyprawach
b) kładę lachę na kolejny nudny i źle skonstruowany event : )

Edit: ok, zaliczylo mi 2 sektory, a pozostale 3? :s
 

DeletedUser16845

Guest
Hmm.. u mnie nie było problemu. W tym zadaniu odbyłam 5 walk bez przegranej i zaliczyło.
 

DeletedUser16730

Guest
jak walki odnosiły się do wypraw

Nie wiem czy wyprawami można było zaliczyć, ale jeśli tak to na pewno nie odnosiło się wyłącznie do nich. Zrobiłem 5 na mapie i zaliczyło.

Pisz do supa, może uda im się powtórzyć błąd...
 
Do góry