Czy ktoś gra bez diamentów?

DeletedUser

Guest
Ja bez kupowania diamentów dorobiłem się wszystkiego w tym wszystkich planów pereł. Jeśli się komuś nie chce aż tak bawić i kupuje diamenty - ok, ja to rozumiem - kwestia gustu, jednak jeśli ktoś jęczy czy nawet ryczy, że nie potrafi sobie poradzić bez diamencików to cóż, orłem w tej grze nigdy nie zostanie - ja ze swojej strony mogę mu tylko zaproponować by przerzucił się na jakąś prostszą grę ;-]
 

DeletedUser6605

Guest
można wygrywać w konkursach j dzisiaj siedziałem 2 h i wypelnialem aNKIETY I INNE ***** A NIE DOSTALEM ANI DIAMETA WIC TO TEZ SCIEMA
 

DeletedUser6853

Guest
Witam wszystkich ja gram za darmo i nic nie wydaję i jakoś się udaje . pozdrawiam
 

DeletedUser5256

Guest
Ci co narzekają może napiszą w jaką fajną grę grali (oczywiście legalnie) i nie było bonusów za realną kasę.
 

DeletedUser

Guest
gracze z doświadczeniem w grach przeglądarkowych zdają sobie sprawę jak to wygląda. jest masa gier online obecna niby za free. ale w trakcie grania okazuje się, że można polepszyć swój ranking czy status czy poziom, jeśli się wpłaci nieco kaski. oczywiście nie ma przymusu i można nadal kontynuować granie bez takowej wpłaty. więc o co biega? jeśli ktoś chce mieć nieco łatwiej, niech płaci. jeśli zaś ktoś woli grać bez wpłacania kasy, to na przykładzie FoE widać, że jest to możliwe. a co więcej nie widać dużej przepaści między graczami z obu tych grup.

i na koniec: nie potępiać ani tych co płacą, ani tych, co chcą grać bez płacenia. niech każdy sobie 'jedzie' jak mu się podoba. ;) mam nadzieję, że w ten sposób zakończymy dalsze dywagacje co do grania w FoE za lub bez kasy.
 

DeletedUser

Guest
ja też wtrącę swoje 3 grosze :) gram od jakiegoś tygodnia i z ręką na sercu mogę powiedzieć jak już niektórzy tutaj, że bez diamentów da się grać tylko wymaga to trochę cierpliwości, czasu i przede wszystkim dobrej strategii ;)a jeżeli notoryczne okradanie jest problemem to należy rozsądniej ustawiać produkcje, mnie opędzlowali raz z wina, dostałam nauczkę i teraz ustawiam wszystko tak, że w momencie zakończenia produkcji jestem przy kompie i spokojnie zbieram :)
 

DeletedUser

Guest
Ja też gram bez diamentów. Trochę mnie irytowało to, że diamentowcy tak szybko stawiali perły, ale teraz z systematycznym motywowaniem, odrestaurowywaniem, no i złodziejstwem mam już 2 perełki - a w perspektywie kolejne 3. Faktycznie bez diamentów musisz się namęczyć, ale zawsze to większa frajda jak coś samemu się zdobywa bez pomocy.
 

DeletedUser

Guest
ale zawsze to większa frajda jak coś samemu się zdobywa bez pomocy.
dokładnie tak. diamenty nie są konieczne, by przejść którąkolwiek z epok, czy uzbierać plany Pereł (mam 6 na mapie i kilka następnych prawie gotowych ;) ). na pewno ułatwiają one granie - więc co kto lubi.
 

DeletedUser3876

Guest
To zależy jak na to spojrzeć, gdyż każdy gracz wielokrotnie podczas swojej przygody trafia na misje które oferuja w zamian diamenty. To samo tyczy się bonusu za zapraszanie znajomych. Więc prawidłowe pytanie powinno brzmieć: Czy kupujesz diamenty? Bo watpię, żeby znalazł się gracz, który nie skorzystał z płatności diamentami (mowa o tych które dostał za friko:))
 

DeletedUser7007

Guest
witam mam pytanko jak moge zaprosic wiecej osob zeby dostac diamenty
 

DeletedUser2657

Guest
Klikasz:

Bez tytułu.jpg

Następnie:

Beztytuu2_xaehhwp.jpg



Kopiujesz link, wysyłasz znajomym i tyle. Tam jest zresztą opisane, jakie trzeba spełnić warunki, żeby dostać diamenty za zaproszenie znajomego :)
 

DeletedUser

Guest
Ci co narzekają może napiszą w jaką fajną grę grali (oczywiście legalnie) i nie było bonusów za realną kasę.
przecież głównym założeniem takich gier jest tylko i wyłącznie wyciąganie kasy przez mikro płatności a jest to studnia bez dna , gdyby była alternatywa w postaci jednego światu bez diamentów i płacenia za wszytko co możliwe można by się schylić nad taką grą a tak to nie bardzo , jak ktoś chce się dowartościować to właśnie płaci
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem ile bezsennych nocy zajęło ci dojście do takiego wniosku, ale w porównaniu do innych gier, ta jest na maxa lajtowa, prosta i da radę przejść bez diamentów.
Są gry gdzie bez wydawania kasy, po prostu nie pograsz bo tak są ustawione schody, że masakra.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Są gry gdzie bez wydawania kasy, po prostu nie pograsz bo tak są ustawione schody, że masakra.

Mogę nawet powiedzieć, że takimi grami są gry i aplikacje kolejno na: nk i fb.
Tam żeby dłużej pograć i się wybić musisz coś sypnąć kaską.
Ewentualnie siedzieć 24/7.
 

DeletedUser5421

Guest
Popatrzcie
Kupujecie jakas gierke na PC . Placicie za nią stowe i ja macie .
Tutaj mozemy zarejestrowac sie ZA DARMO i grac w gre .
Gdyby nie ci co kupuje diamenty gry by nie bylo. (maszyny i programisci nie dzialają na powietrze...)
W poruwnaniu do innych gier w tej granie za zlotowki nie daje takiej przewagi .
 

Fatherland

Książę
Dokładnie, nawet Plemiona z tej samej Stajni co FoE wymagają wręcz konta premium by piąć się w górę powyżej pewnej liczby posiadanych wiosek... Tutaj, w FoE, na razie przewaga "diamentowców" nie jest aż tak widoczna. Niestety, to się kiedyś zmieni, bo takie już są metody na ten biznes;) Prędzej czy później wprowadzą nowe funkcje, które będę jeszcze bardziej promować tych co płacą za grę, w konsekwencji czego będzie ciężko ich dogonić grając za darmo, tak jak Plemionach. No ale na razie nie jest źle, więc cieszmy się grą "za darmo" póki możemy;)
 

DeletedUser

Guest
napisze tak-mam 135k pkt-ow,jestem wsrod pierwszych 500 graczy Arvahall i nie wydalem na FoE ani centa,wiec mozna!!pewnie ze od czasu wprowadzenia perel widac bardziej kto placi ,a kto nie,wielu ma juz po 5,czy 6 perel ale satysfakcja z gry jest chyba wtedy mniejsza...
 

DeletedUser

Guest
Popatrzcie
Kupujecie jakas gierke na PC . Placicie za nią stowe i ja macie .
Tutaj mozemy zarejestrowac sie ZA DARMO i grac w gre .
Gdyby nie ci co kupuje diamenty gry by nie bylo. (maszyny i programisci nie dzialają na powietrze...)
W poruwnaniu do innych gier w tej granie za zlotowki nie daje takiej przewagi .

tylko kupując grę w pudełku kupujesz produkt który jest w 100% ukończony i jak na nim masz napisane że jest to gra to tak jest i nie udaje czegoś w połowie zrobionego. Wiem że wciągu ostatnich kilku lat modne się zrobiło wypuszczanie "bety" żeby się ludzie poczuli jakby mieli jakiś wkład w testowanie a nie daj boże byłby wymagany klucz do zamkniętej bety i dostanie czegoś takiego jest tak ważnym wydarzeniem że zasługuje na dodanie do własnego CV.
Pewny jestem że foe nigdy nie wyjdzie po za bete i jak można pobierać pieniądze za nieskończony produkt , to tak jakby próbować sprzedać auto bez silnika twierdząc że to przecież samochód bez jednej tylko części
 

DeletedUser

Guest
Ja bez kupowania diamentów dorobiłem się wszystkiego w tym wszystkich planów pereł. Jeśli się komuś nie chce aż tak bawić i kupuje diamenty - ok, ja to rozumiem - kwestia gustu, jednak jeśli ktoś jęczy czy nawet ryczy, że nie potrafi sobie poradzić bez diamencików to cóż, orłem w tej grze nigdy nie zostanie - ja ze swojej strony mogę mu tylko zaproponować by przerzucił się na jakąś prostszą grę ;-]

Na podstawie powyższego wyciągam wniosek, że każdy komu "nie idzie" winę za swoje niepowodzenia zwala na diamenty, a konkretnie na ich brak. A to jet po prostu bzdura. Generalnie zastanawiam się po co ja w ogóle tu cokolwiek piszę skoro adwersarze to beton intelektualny który nie dopuszcza do swojej świadomości faktu, że po prostu brak mu na tyle polotu by bez diamentów poradzić sobie w tak proste gierce, no ale cóż skoro zacząłem lakoniczny wywód to go i skończę ;-]
 

Fatherland

Książę
napisze tak-mam 135k pkt-ow,jestem wsrod pierwszych 500 graczy Arvahall i nie wydalem na FoE ani centa,wiec mozna!!pewnie ze od czasu wprowadzenia perel widac bardziej kto placi ,a kto nie,wielu ma juz po 5,czy 6 perel ale satysfakcja z gry jest chyba wtedy mniejsza...

ja mam 5 pereł, niedługo kolejne trzy stawiam, a ani jednej złotówki na grę nie wydałem, więc można mieć kilka pereł bez kasy;)
P.S. jak coś to zapraszam do znajomych po fragmenty pereł
 

DeletedUser5137

Guest
diamenty troche pomagaja ale nie sa konieczne zeby cos osiagnac

mam pierwsze miejsce na pl5 uzbieralem ponad 2000diamentow z zadan i nie wydalem ani zlotowki na ta gre wiec jak widzicie da sie

w przyszlosci pewnie wplace pare zl kupujac diamenty ale tylko po to by wpomoc szybszy rozwoj tej gry
 

DeletedUser314

Guest
diamenty troche pomagaja ale nie sa konieczne zeby cos osiagnac

mam pierwsze miejsce na pl5 uzbieralem ponad 2000diamentow z zadan i nie wydalem ani zlotowki na ta gre wiec jak widzicie da sie

w przyszlosci pewnie wplace pare zl kupujac diamenty ale tylko po to by wpomoc szybszy rozwoj tej gry

O ile się nie mylę nie da się uzbierać tylu diamentów w tak krótkim czasie :)
 
Do góry