Błąd serwera.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5079
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nie prawda Nex, u mnie w gildii - właśnie gadamy sobie o tym co tu piszemy- na Dinegu.;)

nie widzisz, że każdy ma nieco inaczej ;)
trudno znaleźć wspólny mianownik naszych trudności... być może jest 'ostry' limit osób zalogowanych - nie wiem.
 

DeletedUser5573

Guest
Dobrze ze to nie jest gra czasu rzeczywistego, gdzie w wyniku awarii supporty daja prezenty i bonusy za stracony czas:D

- - - Zaktualizowano - - -

nie widzisz, że każdy ma nieco inaczej ;)
trudno znaleźć wspólny mianownik naszych trudności... być może jest 'ostry' limit osób zalogowanych - nie wiem.
*********************
Wybacz za to pierwsze zdanie,wymskło m się ...:D tak sie mówi u mnie w zagrodzie:D
Moze po prostu starzy gracze i nowi nie sa juz tacy istotni jak Ci po środku;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
patrze ile osób jest na forum obecnie - ok. 250. a to oznacza, że problem nie dotyczy małej grupki osób.
 

DeletedUser5573

Guest
No i wreszcie forum się zapełniło.Swego czasu w jednej z gier jak nastąpiła podobna awaria to padło tez forum, przeciążenie nastąpiło:D

No właśnie wyłączyło się moje konto-dzwońce- w chwili gdy zbierałam młotki;p łaeee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5869

Guest
Zastanawia mnie jedno. Wszyscy piszą, że serwer x działa a serwer y nie, a czy jest jeszcze ktoś, jak ja, że nie działa mu w ogóle strona główna? U mnie kręci się kółeczko na pasku kart, biała strona jest i nic się nie wczytuje :(
 

DeletedUser5906

Guest
Ludzie Qrcze jest sobota wieczór , a My "jęczymy" nad gra zamiast nad ...

Chyba wyskoczę do baru . Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie kazdy ma teraz czas zmienic majtkopieluchy,to tylko beta nie ma co wariowac:)
 

DeletedUser5573

Guest
Koniec świata nas ominął, plamy na słońcu zgasły, to nie można sobie ponarzekać na grę? Przynajmniej ludzi sie tu troche pojawilo,bedzie cieplej:D

- - - Zaktualizowano - - -

Apo, mi działa wszystko normalnie.

cierpliwosci:D

Wlasnie padaja kolejne konta wiec sie nie ciesz.Znajomi mi pisza ze ich tez to dotknelo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3366

Guest
Nie wiem, co Wam tam nie działa. Zdążyłam się chyba już z 15 razy wylogować i wracam normalnie.
 

DeletedUser6726

Guest
jak tu można nawiązac kontakt z załozycielami gry?ma ona jakiś regulamin?u mnie tez ciągle bład serwera wystepuje i chce wiedzieć dlaczego Pozdrawiami dzieki za pomoc
 

wuen

Hrabia
:mad:
żona zobaczyła, że nie gram - upomina się o jakieś obowiązki małżeńskie... trudno - muszę się poświęcić...
 

DeletedUser5573

Guest
Pozdrowienia przyjęte, pomocy nie udzielamy:D

- - - Zaktualizowano - - -

:mad:
żona zobaczyła, że nie gram - upomina się o jakieś obowiązki małżeńskie... trudno - muszę się poświęcić...

oj Ty szczęściarzu, idź z psem na spacer:D
A może jest to uprzejma propozycja Supportu do zagrania na serwerze E?
 

DeletedUser5127

Guest
no nie wiem, jak widze to koledze gra walnęła o 18:30, mi dopiero się wyłączyła o 20:00 :p
 

DeletedUser

Guest
może jest jakiś klucz geograficzny - u mnie cały czas C nie działa
 

adi m

Baron
a ja napisalem w tej sprawie do supportu - ale wchodząc dopiero tutaj dowiedziałem się że nikt mi nie odpowie o co kaman
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witamy w świecie elektroniki - jeśli coś działa, to tym bardziej może się zepsuć.
Bez spiny... proponuję pożartować i powymyślać najgłupsze możliwe powody tej awarii.
Na przykład - jutro jest 10-ty, to pewnie administrator serwera robi protest po otrzymaniu wypłaty ^^ (albo przed, zależy kiedy otrzymuje).
 

DeletedUser5573

Guest
Może jakiś wirus albo inna cho****. Można dywagować, rano wchodzimy a tu stoją drzewka z jemiołą dla zakochanych i paczki z prezentami - i misje z nagrodami po 100 diamentów za podbój dodatkowej bonusowej prowincji:D [bronionej przez Luftwaffe i pancernik Potiomkin]:p
 

DeletedUser

Guest
Witamy w świecie elektroniki - jeśli coś działa, to tym bardziej może się zepsuć.
Bez spiny... proponuję pożartować i powymyślać najgłupsze możliwe powody tej awarii.
Na przykład - jutro jest 10-ty, to pewnie administrator serwera robi protest po otrzymaniu wypłaty ^^ (albo przed, zależy kiedy otrzymuje).

albo brak wplaty na konto :)
 

wuen

Hrabia
TVN podało, że w USA śnieżyce spowodowały awarie prądu - pewnie zasilanie serwerów padło a jakiś nasz rodak "pożyczył" paliwo z agregatów UPS - wiadomo, że po weekendzie odda...
 

DeletedUser

Guest
Wszystko jest możliwe... może zaatakowali ich historycy? Ośmiu historyków - każdy z atakiem i obroną ponad 9000...

^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry