Codzienne wyzwania - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
W dzisiejszym zadaniu dziennym mam zdobyć 1.520 ludności. Nie mam miejsca na budynki mieszkalne. Kilka dni temu z ledwością zmieściłem budynek wojskowy aby dostarczał mi wojska do wypraw i GvG.
Wystarczy postawić budynek zajmujący ludność i go wyburzyć. I tak odpowiednią ilość razy.


Oczywiście nie musisz tego robić.
 

DeletedUser19251

Guest
No to ja już zakończyłem karierę w zadaniach codziennych, szkoda bo jeszcze nie bardzo zacząłem :( - a miały być dla każdego...naprawdę pogratulować konsekwencji.... zacząłem grać bo zapewniano, że mam wybór pomiędzy walką a ekonomią.... super bo nie lubię elementów walk... w efekcie wiadomo,że nie dość, że nie mam zaplecza wojskowego i to niezależnie od tego na jakim etapie epokowym jestem to jeszcze nie mam zbytniej wiedzy nt. walk. .. hm... i po prostu nie chcę jej mieć. Tymczasem gra wymusza walki i to w coraz szerszym zakresie:( ... pierwsze zadania i co? ... "wygraj 10 walk"... i to w momencie kiedy odkrycia mapy mam już na etapie przyszłej epoki (więc skala trudności duuuuża) i wyprawy gildyjne mam na końcówce IV poziomu... skala trudności wiadoma.... dla mnie niewykonalne..... Podsumowując: niestety zadania dyskryminują ekonomicznych graczy:( . Trzeba było wrzucić nazwę "zadania codzienne dla walczących", a nie pisać, że dla wszystkich ... i nikt by nie miał pretensji:(

Nawet nie dla walczących, sama gdzieś tam od czasu do czasu podbijam do ludków.

W sumie to nie ma żadnego znaczenia, czy wchodzisz, czy już siedzisz. Po roku czyli 365 dniach wystarczy żeby była średnia zdobycia jednego sektora co drugi dzień i nikt tych zadań już nie będzie robił.

Po 3 miesiącach uwierz- nie mam szansy wklepać dużo mocniejszemu (z innej epoki) wojsku niż moje. Niestety..
 

DeletedUser16730

Guest
Po 3 miesiącach uwierz- nie mam szansy wklepać dużo mocniejszemu (z innej epoki) wojsku niż moje. Niestety..

Gdybyś miała teraz szansę wklepać to byś nie miała za trzy miesiące, a skoro teraz nie masz to będziesz miała za 3 miesiące jak się rozwiniesz. O tym piszę, że nie ma to znaczenia bo ilość prowincji jest ograniczona i jeśli trafi się nawet raz na tydzień to szybko skończą się możliwości nawet tym którzy mają dzisiaj na to szansę.
Robienie zadań z prowincjami za głupie nagrody nie ma sensu, bo jak się trafi dobra nagroda to prowincji może już nie być. Robiąc te zadania jak leci codziennie można się będzie szybciutko zagotować.
 

DeletedUser18601

Guest
Ehhh, no i stało się dokładnie tak, jak przypuszczałam. Na większości światów zauważyłam wzmożone ataki na moje miasta :( Zapewne wynikają z zadań typu wygraj pierdylion bitew/pokonaj pierdylion jednostek, a jak już przełamiesz obronę sąsiada, to grzech nie splądrować :(
 

DeletedUser16965

Guest
kolejna perelka ukończ 83 razy cykl 5 minutowy.. tzn że życie po za gra ma byc ograniczone do minimum, czy miasta maja być kuźniami po 20 kowali ??
 

kasia2389

Arcyksiążę
Pytanie do osób z podbitą całą mapą, czy trafiły się Wam zadania z mapy typu podbijanie, kupowanie sektorów itp., bo mnie jeszcze nie.

P.s.

Szkoda czasu na robienie bardziej "skomplikowanych" zadań, np zdobądź 12 tys. zadowolenia, to 167 pomników, licząc 2-4 sekundy na jeden to prawie 6-12 minut klikania.
A Mariolka na to: NO HELOŁ
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
kolejna perelka ukończ 83 razy cykl 5 minutowy.. tzn że życie po za gra ma byc ograniczone do minimum, czy miasta maja być kuźniami po 20 kowali ??
Masz grać 24/7, przez 133% swojego czasu i diamenciki wydawać! I kupować! I wydawać!

I jeszcze poczytać, jak Mister @Bryfft przyjdzie się łagodnie zdziwić, że przecież cóż w tym dziwnego, że firma jest nastawiona na zysk, normalna rzecz. Są firmy nastawione na zysk, ale nie tak ordynarnie pazerne, jak ta się staje. Zamiast sięgać po najlepsze wzorce, tutaj widzimy powolne staczanie się w szambo, w jakim kąpią się wszystkie kapitalistyczne świnie. Ja bym im nawet dała zarobić więcej niż te 70 zł, jakie dotąd wydałam, no ale za co... nie ma za co, ani osiągnięcia, ani incydenty ani te dzienne wyzwania nie ulepszają gry, tylko czynią ją bardziej irytującą. A ja dopiero w modernizmie jestem, to jeszcze trochę drogi bym przed sobą miała.
 

DeletedUser18562

Guest
Ja dziś mam zadanie z sektorami , czyli mam zająć 4 sektory bez walki .Jest to wyciąganie na chama diamentów ponieważ część towarów do zapłaty to są z następnej epoki :/ Rezygnuję na razie z tego zadania dziennego jak tak dalej pójdzie to w ogóle walnę tą grą
 

DeletedUser19146

Guest
Również mam dziś zadanie z przejęciem 4 sektorów więc dziś dzienne olewam.
 

DeletedUser16730

Guest
Szkoda czasu na robienie bardziej "skomplikowanych" zadań, np zdobądź 12 tys. zadowolenia, to 167 pomników, licząc 2-4 sekundy na jeden to prawie 6-12 minut klikania.

Przede wszystkim to 501 nudnych kliknięć które oczywiście można zrobić i które nie raz robiłem, ale nie za kota w worku który rzadko nie jest martwym truchłem.
 

DeletedUser17220

Guest
Dlatego zadaniom dziennym wróżę równie błyskotliwą karierę co poszukiwaczowi skarbów.
Oba pomysły mają ogromny potencjał, który został mistrzowsko spitolony przez tfurcuf
 

DeletedUser19016

Guest
18x8h produkcja, przy 3 budynkach produkcyjnych i braku miejsca na dostawienie kolejnych :/
 

DeletedUser17201

Guest
W dzisiejszym zadaniu dziennym mam zdobyć 1.520 ludności. Nie mam miejsca na budynki mieszkalne. Kilka dni temu z ledwością zmieściłem budynek wojskowy aby dostarczał mi wojska do wypraw i GvG.

Jeżeli tak będą wyglądać te zadania to ja serdecznie dziękuję, obejdzie się bez nich.
A masz jakiś produkcyjny zwykły? Usuń, zbuduj, usuń, i tak do skutku aż żądaną liczbę ludności złapiesz. Przy każdym usunięciu produkcyjnego/wojska liczy jako zdobytą ludność.
 

Von Grun

Wicehrabia
A masz jakiś produkcyjny zwykły? Usuń, zbuduj, usuń, i tak do skutku aż żądaną liczbę ludności złapiesz. Przy każdym usunięciu produkcyjnego/wojska liczy jako zdobytą ludność.
W zadaniu chodzi o zdobycie ludności, a nie zdobycie dostępnej ludności. Kasowanie budynków nic nie da, bo to nie zwiększy liczby ludności, tylko liczbę dostępnej ludności. Albo budynek mieszkalny, albo podniesienie poziomu perły.
 

DeletedUser19136

Guest
Można jeszcze stawiać budynek z brązu czas produkcji 5 sekund i po zbudowaniu kasować, itd itd, ale to będzie bardzo czasochłonne
 
Do góry